Komentarze (510)
Prof. Mikołejko: Chazan jak na męczennika za wiarę całkiem nieźle sobie radzi
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • acc4

  Oceniono 26 razy 26

  Czy ktoś bierze pod wagę fakt, że tej kobiecie wykonano z winy dr Chazana całkiem niepotrzebne cesarskie cięcie, czyli rozcięto jej wszystkie powłoki brzuszne i macicę. Dziecko i tak umarło, bo nie miało szansy na przeżycie. Cesarskie cięcie to nie jest zabieg obcięcia paznokci, ani nawet wyrwania zęba. Ta kobieta poniosła trwały uszczerbek na zdrowiu po to, żeby jednemu facetowi utorować drogę do nieba. Na dodatek została do tego zmuszona podstępem - przeciąganie badań miało bowiem na celu doprowadzenie ciąży do takiego stanu zaawansowania, aby nie była możliwa zgodna z prawem aborcja. Jak to inaczej nazwać niż umyślnym stworzeniem zagrożenia dla życia i zdrowia tej pacjentki przez lekarza? Kiedyś faceci z sądów kościelnych, żeby się dostać do nieba, palili kobiety na stosach, dzisiaj w tym samym celu narażają je na niepotrzebne operacje chirurgiczne i komplikacje z nimi związane. A inni faceci w biskupich nakryciach głowy organizują krucjaty w obronie tych rzeźników. Kobiety nie mają według nich nic do powiedzenia na temat swojego zdrowia i ciała, w myśl doktryny utrzymującej, że ciało kobiety nie jest jej własnością, tylko samca, który spuszcza w nie spermę.

 • guru133

  Oceniono 27 razy 25

  Może wreszcie do nas wszystkich dotrze że w Polsce toczy się walka o władzę pomiędzy urzędnikami Kościoła Polsko Pedofilskiego i jego kolaborantami typu Chazan i jego zwolennicy, PiS i cała ta katoprawica a zwolennikami normalnego, świeckiego państwa jakim zgodnie z Konstytucją jest Rzeczpospolita Polska. W obronie praw człowieka musimy walczyć z mitami, które katoprawica nazywa prawem naturalnym nadanym przez jakowąś nadludzką istotę, której nikt nie widział i która istnieje jedynie w mitach kolportowanych przez grupy różnego pochodzenia deistów. Każda bowiem religia jest tylko i wyłącznie czymś wymyślonym przez człowieka lub grupe ludzi mitem i nie ma żadnych powodów aby prawo wynikające z przestrzegania zasad tej religii było nadrżędnym dla prawa stanowionego poza religijnymi mitami.

 • hersz_grycmann

  Oceniono 23 razy 23

  10 dni męki dziecka, 9 miesięcy męki matki ...
  Bóg lubi mękę? Bóg jest SADYSTĄ !

 • ail7879

  Oceniono 27 razy 21

  1. Problem nawet nie w odmówieniu wskazania szpitala czy lekarza a oszukiwaniu pacjentki i przeciąganiu sprawy. Chazan dopuścił się obrzydliwego podstępu.
  2. Kraków, Poznań, Rzeszów, Lublin - miasta gdzie odmawia się kobietom prawa do przerwania ciąży nawet w sytuacjach skrajnych, nie chodzi o downa i aborcję "eugeniczną", ale tak jak tu - o aborcję "eutanatyczną" . Wg statystyk nie ma tam legalnych aborcji. Względnie - jak ktoś postraszy czy zażąda odmowy na piśmie - manipuluje się w dokumentacji że "poronienie samoistne".
  3. Gość wiele lat dokonywał aborcji, ma nieślubne dziecko, jest rozwodnikiem, nachapał się kasy na aborcjach na życzenie! Dziś pewnie marzy mu się start w wyborach pod sztandarem Rydzyka. Niech zastąpi Szteligę.
  4. Moralność wg księży katolickich - wspólne zamieszkanie przed ślubem (z przyczyn głównie finansowych) - grzech ciężki, kara: odmowa udzielenia sakramentu małżeństwa.
  Pedofilia - grzech lekki, kara: przeniesienie do innej parafii.

 • totapis213

  Oceniono 25 razy 21

  Ten cały Cazan to taki naukowiec jak posłanka Pawłowicz z dyplomen od prezydenta nieudacznika L.Kaczyńskiego.

 • masaqi

  Oceniono 25 razy 21

  Katolickie i wierzące kobiety nie idą do lekarza z zamiarem usunięcia felernej ciąży czytaj uszkodzonego płodu więc nie powinno to być dla nich problemem, że w danym szpitalu usuwają takie ciąże. Natomiast kobieta która ma taki problem i chce taką ciąże jednak przerwać powinna czy wręcz musi dostać taką pomoc, jaką gwarantuje jej państwo w ramach prawa jakie obowiązuje w tym państwie. Koniec kropka. Żadne Terlikowskie, Chazany i inne osoby nie mają prawa wpływać na taką decyzję, czy to im się podoba czy nie. Terlikowski ma żonę i jej nie pozwoli usunąć ciąży więc niech pilnuje własnego ogródka. Z Chazanem jest podobnie, o ile chce pracować w publicznej placówce, gdzieś indziej niech sobie robi co chce, jego wola.

 • div00

  Oceniono 20 razy 20

  im więcej tego typu spraw, im więcej wtrącania się kościoła w sprawy Państwa, tym szybciej ciemny naród się obudzi i odwróci od tego chorego pedofilskiego kościoła.

  Naturą ludzką jest negacja, szczególnie gdy w taki sposób narzuca się społeczeństwu własne wartości, skrajne wartości. Kwestią czasu jest koniec tego zakłamanego kościoła, kiedy?, góra za dwa pokolenia. Spójrzcie na własne dzieci, jak one postrzegają wiarę, kościół, nie pytam oczywiście fundamentalnych rodziców którzy co wieczór się modlą o zagładę innowierców. Spójrzcie, porozmawiajcie z własnymi dziećmi to sami się zorientujecie jaka jest rzeczywistość.

 • men_53

  Oceniono 20 razy 20

  Chazan skazał kobietę na cierpienia fizyczne i niewyobrażalne cierpienia psychiczne. Kobietę, której miał pomóc, bo w tym celu znalazła się w szpitalu. Skazał tą kobietę wyraźnie i bezspornie wbrew jej woli, do tego oszukując ją poprzez zatajenie informacji o stanie faktycznym.
  Skazał ją, bo jego nowe poglądy tak mu nakazały (stare miał dopóki nie dorobił sie majątku na tym, co teraz mu przeszkadza).
  Chazan przestał być lekarzem, stał się reprezentantem i realizatorem poglądów KK. I mimo tego nadal bierze pensję lekarza.
  Nie powiem, co myślę o tym indywiduum.

 • babilon63

  Oceniono 20 razy 18

  To co zrobił prof. Chazan (i jemu podobni medycy) nie ma nic wspólnego z medycyną a jest szarlatanerią w najwyższym wydaniu i świadczy o tym stanowisko lekarzy z ich związku który wszystkie ich przestępstwa chroni tzw. błędem lub latami wyjaśnień. Nam pacjentom zaś chodzi tylko o przestrzeganie prawa przez służbę zdrowia.

 • adam.127

  Oceniono 22 razy 18

  Chazan, to psychppatyczny sadysta, wzorujący się na Josefie Mengele, zbrodniarzem hitlerowskim..!

 • punter

  Oceniono 18 razy 18

  W całej sprawie nie rozumiem jednej rzeczy.
  Dziecko miało ojca (może nawet męża matki). Na miejscu tego gostka, za wszystkie okrucieństwa, które ten mengelopodobny eksperymentator, wyrządził matce i dziecki po porstu poszedłbym do niego i j..... w tą pusta pałę. Każdy sąd by go uniewinnił.

 • jabo23

  Oceniono 20 razy 16

  Sumienie katolickich lekarzy wygląda mniej więcej tak: najpierw wyskrobię sobie domek z ogródkiem (albo jeszcze kilka mieszkań na dokładkę), a potem się nawrócę i będę klauzulą sumienia młócił jak cepem.

 • wejsunek47

  Oceniono 24 razy 16

  dosyć terroru tej opętanej i pełnej nienawiści sekty....

 • szczemirek

  Oceniono 20 razy 16

  "...to nie jest walka o sumienie, tylko władzę" BRAWO!!!!!!!!!!!!!

 • mazi.maziasty

  Oceniono 19 razy 15

  Wszyscy ekscytują się "wyczynem" i postawą prof. Chazana, wskazują, że za jego zachowanie zapłaci społeczeństwo... Nie do końca tak jednak musi być...
  Prof. Chazan, jako pracownik szpitala, naraził swojego pracodawcę na straty dużej wartości. Kodeks pracy (art 114) wyraźnie przy tym mówi, że "Pracownik, który wskutek niewykonania lub nienależytego wykonania obowiązków pracowniczych ze swej winy wyrządził pracodawcy szkodę, ponosi odpowiedzialność materialną według zasad określonych w przepisach niniejszego Rozdziału."
  Wynika z tego wprost, że szpital ma pełne prawo obciążyć prof Chazana kwotą 70 tys. zł i wszelkimi innymi kosztami, powstałymi pośrednio i bezpośrednio na skutek zachowania dyr. Chazana...
  To tyle... Czekam niecierpliwie na dalszy rozwój wydarzeń...

 • szamanta

  Oceniono 15 razy 15

  Chazan to obłudnik i roszczeniowiec ąz żal . Doktorek w przeszłych latach, skrobał, skrobał i to jak , az się kurzyłoa , jak sobie "wyskrobał" piękne wille, posesje, kilka zer na koncie , to już nie widzi takiej potrzeby skrobania ,latami przeszłymi, kiedy takich kontrol nie było na lapówki aż milo sobie poczynał
  Dębskiego słowa :
  "",, znam lekarzy, którzy nawrócili się , przestali przerywać ciąże jak już ,,wysrobali" sobie porządne mieszkania w warszawie albo piękną willę. Żonie obrońcy życia terminowałem ciąże z zespołem downa, pytałem, ale jak to przecież jesteście wierzący ? A oni mówili : słuchaj to naprawdę wyjątkowa sytuacja . Wyjątkowa bo dotyczyła ich , a nie ich pacjentek "
  Wszystko na temat

 • ateofi

  Oceniono 17 razy 15

  Dziecko zmarło wczoraj w nocy po 9 dniach życia (wyrazy współczucia dla rodziców). A ten kłamliwy "profesorek" dopiero co w wywiadzie mówil, że "cieszy się, że pacjentka zdecydowała się urodzić. Rokowania dziecka SĄ NIEZŁE" - wszyscy chyba to pamiętamy. Po pierwsze pacjentka nie zdecydowała się urodzić, tylko została do tego zmuszona. Po drugie, ten hipokryta skrobankowy, powinien dostać w gębę za powyżej wspomnainy wywiad, w którym albo popisał się niewioarygodną wręcz ignorancją dla stanu dziecka, albo najzwyczajniej w świecie KŁAMAŁ! Mam nadzieję, ze kobieta wygra duże odszkodowanie od tego bandyty w kiltu, który udawał świętojebliwego, żeby zostać dyrektorem szpitala!

 • orion57

  Oceniono 17 razy 15

  Zasady moralne i kościół to dwa przeciwieństwa. Czas abyśmy do tego dorośli i zerwali konkordat. który zniewolił nas łańcuchami wbrew naszej woli.
  Co do kościoła- chrzest powinien się odbywać w wieku 18 lat, wtedy zazwyczaj będzie to świadomy ruch. Księża zapomnieli o tym że mają służyć a nie żyć w przepychu, zakończyć wszelkie dotacje do kościoła, wszelkie.... czas aby kościół w życiu codziennym odczuł to co przysięgają- życia w ubóstwie. Miną lata zanim to zrozumieją ale patrząc na historię mam duże wątpliwości czy księża do tego kiedykolwiek dojrzeją.
  Wiara w Boga to moja sprawa, ale wiara w kościół to już znaczne przegięcie. Dzisiaj księża troszczą się o kościół nie o Boga, chociaż usta pełne frazesów o nim mają na co dzień.
  Chazan powinien siedzieć w więzieniu i niech księża i niektórzy lekarze nie bredzą że
  to sprawa życia i śmierci i wolności sumienia i wyznania. Ta sprawa to jest sprawa przestrzegania PRAWA w Polsce tyle i tylko tyle. Jeśli się potwierdzą doniesienia o wymuszaniu na innych lekarzach takich samych czynności jak u Chazana to mamy tu jeszcze sprawę o mobing. Kto wie czego się jeszcze dowiemy. Ktoś kto zabijał według dzisiejszych "przemyśleń" Chazana a Chazan w przeszłości zabijał, dzisiaj powinien być tak samo ścigany jak oprawcy hitlerowscy. Chyba że stwierdzimy, iż oprawcy hitlerowcy dzisiaj mają już inne sumienie, wtedy dajmy sobie spokój z prawem, odpowiedzialnością i SUMIENIEM.

 • pan.szklanka

  Oceniono 15 razy 15

  Od katolików wystarczy wymagać jedynie konsekwencji. Jeżeli facet uważa, że zygota to człowiek, to osądzić za poprzednie aborcje jak za ludobójstwo (nie ulegające przedawnieniu). Krzyżyk na drogę i cytat z Ewangelii wg. św. Mateusza: Błogosławieni jesteście, gdy wam urągają i prześladują was, i gdy z mego powodu mówią kłamliwie wszystko złe na was. Cieszcie się i radujcie, albowiem wasza nagroda wielka jest w niebie..."

 • czulaglista

  Oceniono 16 razy 14

  każdy z nas gdyby złamał prawo zostałby zwolniony z dnia na dzień dyscyplinarnie, nieważne czy na urlopie czy podczas zwolnienia lekarskiego.

 • zgryz3

  Oceniono 13 razy 13

  Chazan, i tak już jesteś w waszym śmiesznym piekle. Dorobiłeś się przecież kasy na aborcjach, czyli na ciężkim grzechu. Jeśli się wyspowiadałeś z tego, to jeszcze, zgodnie z twoją wiarą, powinieneś zadośćuczynić, czyli oddać kasę. Chyba że bierzesz z religii - całkiem jak Kościół - to, co ci pasuje i odrzucasz to, co nie pasuje. Tylko że wtedy nie masz nic wspólnego z tą religią. Nie da się wierzyć w głowę Chrystusa lub w rękę - albo wierzysz w całego, albo jesteś Belzebub.

 • sapiens_h

  Oceniono 17 razy 13

  Jak dotąd wyeliminowano myślenie o cierpieniu rodziców i dziecku, żaden katolski konował nie został wyeliminowany za wiarę. Nikt chodzenia do kościoła i wysłuchiwania bajdurzeń nie broni. Dawniej męczennicy szli do lwów, nie do mediów. W sumie jedynymi osobami cierpiącymi, a więc męczennikami są rodzice i to dziecko. Ale co to katoli obchodzi.

 • sim.salabim

  Oceniono 13 razy 13

  "przestrzeganie zasad prawa naturalnego będzie prawdopodobnie przyczyną eliminowania lekarzy i w efekcie ograniczenia dostępu do stanowisk pracy lekarzom wierzącym".
  Panie Chazan, prosze nie byc aroganckim: prawo jednego bozka nie jest zadnym prawem naturalnym, a jedynie dogmatami pewnej grupy ludzi.
  Po drugie panie Chazan, nikt panu prawa do zawodu nie odbiera, sam to pan robisz nie respektujac wolnosci, sumienia swoich pacjentow oraz prawa stanowionego w kraju w ktorym pan lekarzem chcesz byc. Lamanie prawa jest przestepstwem i nie ma nic wspolnego z pana sekciarskimi wierzeniami. Prosze nam tylko tych sekciarskich wierzen nie wpychac do gardel. Miejsce kryminalisty jest w kryminale. Dziekuje za uwage.

 • al48

  Oceniono 15 razy 13

  Kościół broni Chazana ale obłudnie , bo nie o niego hierarchom chodzi, ale o władzę .

 • calmy

  Oceniono 13 razy 13

  Jest:
  >>>profesor Chazan mówił w razem.tv, że "przestrzeganie zasad prawa naturalnego będzie prawdopodobnie przyczyną eliminowania lekarzy i w efekcie ograniczenia dostępu do stanowisk pracy lekarzom wierzącym".<<<

  powinno być:
  profesor Chazan mówił w razem.tv, że "przestrzeganie zasad prawa naturalnego będzie prawdopodobnie przyczyną eliminowania lekarzy i w efekcie ograniczenia dostępu do stanowisk pracy lekarzom wierzącym W DOGMATY KOSCIOŁA RZYMSKO-KATOLICKIEGO"

  WIerzyć, to można w różne rzeczy. Ja np. wierzę w niezbywalne prawo każdego do decydowania w co chce wierzyć. Czego panu profesorowi też z całego serca życzę.

 • pafkas

  Oceniono 13 razy 13

  Wszyscy wiemy co zgodnie z prawem mogła matka zrobić i czego nie mogła zrobić... w obecnej sytuacji jedynie mogę wyobrazić sobie cierpienie matki i jej bliskich... i współczuje im z całego serca, lecz obawiam się, że to co sobie wyobrażę nie będzie oddawać choć części cierpień.

  Zdaje sobie sprawę, że w obecnej sytuacji matka (rodzice) ma inne zmartwienia na głowie ale ja osobiście bym nie darował i żądał zadość uczynienia za te wszystkie cierpienia, nie tylko od szpitala/państwa ale, a nawet przede wszystkim, od lekarza...
  Każdy czyn niesie za sobą konsekwencje, również doczesne!

  Społecznie ta sytuacja nie służy nikomu - nikt kto opowiadał się po jednej ze stron nie zmieni swojego podejścia. Jedynie co zostało osiągnięte to jeszcze większy podział społeczeństwa.

 • slawczan

  Oceniono 13 razy 13

  Może po prostu normalni ludzie powinni zacząć akcję: WOLNE OD KATOLICKICH DEWIANTÓW? domagać się by tych dewiantów nie zatrudniać w publicznych instytucjach? Niech hołdują swoim zboczeniom na plebaniach , w klubikach Młodych Nazioli a najlepiej w Watykanie. Normalni ludzie chyba mają prawo do normalnych usług publicznych?

 • 24jannormalny

  Oceniono 14 razy 12

  Dlaczego w Polsce jesy tyle tępego,tępego motłochu katolickiego jak by mogli to nas ,ktorzy tą rzymsko katolicką wiarę mają głęboko w dupie spalili by na stosie.w innych krajach tez sa katolicy ale nigdzie nie ma takiej zacofanej tepej chołoty

 • maria58sz

  Oceniono 14 razy 12

  To hipokryta !!!!!!!!!!! Niebawem wielce możny Pan będzie startował , gdzie nie trudno się domyślić

 • notremak

  Oceniono 14 razy 12

  Chazan santo subito! Jeszcze za życia!
  Niech szykuje święte skarpety i święte chustki do nsoa ze świętymi smarkami. Wdowa po DżejPi u rozprowadzi ku chwale Świętego Kościoła Katolickiego, Matki Naszej!

 • hersz_grycmann

  Oceniono 16 razy 12

  10 dni męki dziecka, 9 miesięcy męki matki.
  Bóg lubi mękę? Taki bóg jest sadystą.

 • dokowski

  Oceniono 13 razy 11

  Wpisujemy się w ogólnoświatowy trend - fundamentaliści religijni coraz odważniej głoszą wyższość religi nad etyką i nauką. Niedługo już stanie się oczywiste, że front walki między dobrem a złem jest tym samym frontem, co front walki etyki z religią - co front walki między demokracją a teokracją, między prawami człowieka a prawami boskimi. Coraz bardziej oczywiste staje się to utożsamienie - religijny czyli niemoralny. Islamscy terroryści, rydzykowi fundamentaliści, kreacjonistyczni wrogowie nauki, fałszywi prolajfowcy... to różne oblicza tego samego zła - fanatyzmu religijnego.

  Etyka cze religia? To szkolne pytanie o plan lekcji staje się pytaniem uniwersalnym. Tacy ludzie jak Chazan, Rydzyk czy polscy biskupi stawiają nas przed prostym wyborem. Albo możesz opowiedzieć się po stronie dobra, albo po stronie religii. Kościół w Polsce odpycha od siebie ludzi dobrych i ludfzi uczciwych, nie wpuszcza też takich ludzi do polityki. Jesteśmy o krok od teokracji.

 • ulisses-achaj

  Oceniono 19 razy 11

  "Głębokie oburzenie" Nycza mam głęboko w du..e, bo tylko na to zasługuje ten "liberalny i otwarty" kapłan ... "Przyzwoity ksiądz" - to już się staje oksymoronem...

 • aa_6

  Oceniono 11 razy 11

  Może ten pan Chazan chce zostać ministrem zdrowia w ewentualnym, nie daj Boże, rządzie PiS-u i ciężko na to pracuje, łamiąc "nie-PiS-owe" prawo? Z pewnością z innym potencjalnym ministrem zdrowia w potencjalnym rządzie PiS-u, Bolesławem Piechą, łączy go to, że kiedyś obaj bez zahamowań wykonywali aborcje, zdaje się w ilościach hurtowych... Ale skoro wyspecjalizowana w handlu "życiem przyszłym" mafia tak mocno się w Polsce trzyma, to mogą spać spokojnie, od naturalnego urodzenia do naturalnej śmierci... Co za ohyda.

 • leego1

  Oceniono 12 razy 10

  Ten sqsyn chazan wymordował setki jeżeli nie tysiące, używając katolickiej retoryki, nienarodzonych dzieci, a ku chwale miłosiernego pana bozi uratowł dziecko, które jego idol i tak już skazał na śmierć. Matce za to zafundował dożywotnią traumę ,też w imię nieskończenie miłującego, bo ponoć nieszczęście owieczek zbliża je do raju. Ta kanalia jest żywym dowodem na to że w uzasadnionych przypadkach aborcję są konieczne. O ileż świat byłby szczęśliwszy bez Hitlera, Stalina Mao, czy innych uszczęśliwiaczy na siłę.

 • maja.wd40

  Oceniono 14 razy 10

  Słusznie autor zauważył- skoro należyte pełnienie funkcji dyrektora publicznego szpitala nie pozwalało prof. Chazanowi na bycie w zgodzie z własnym sumieniem, uczciwie z jego strony byłoby, gdyby po prostu nie podejmował się tej roli.

 • rozterka47

  Oceniono 12 razy 10

  Ależ on zawsze sobie dobrze radził , w komunie zarabiając na skrobankach a w katolibanie wojując przeciw skrobankom. Kabaret trwa.

 • ateofi

  Oceniono 12 razy 10

  "...to nie jest walka o sumienie, tylko władzę"
  ---
  Dokładnie tak!!! Lepiej bym tego nie ujęła! Może dodam tylko, że chodzi o narzucenie przez małą garstkę kato-hipokrytów swoich poglądów zdecydowanej większości społeczeństwa, która absolutnie tych agresywnych oszołomów nie popiera. Większość normalnych ludzi jest za tym, aby kobieta miała wybór, co zrobi w sytuacji, gdy ma prawo do legalnej aborcji. Ustawa aborcyjna DO NICZEGO KOBIET NIE ZMUSZA. W przeciwieństwie do kłamliwych opinii powtarzanych przez kler i jego przydupasów, kobieta MOŻE, ALE NIE MUSI dokonać terminacji ciąży.

 • witmel

  Oceniono 10 razy 10

  gdyby tak profesor Ch. cały swój majątek wypracowany na skrobankach , przepisywaniu antykoncepcji przekazał na np. hospicja dziecięce to zapewne jego sumienie byłoby bardziej komfortowe

 • arcylapsus

  Oceniono 12 razy 10

  Nuże, obrońcy "życia" napoczętego! Adoptować wszystkie stworki, ludki - roślinki, pensjonariuszy umieralni... To przecież też duszyczki, nie tylko te niewyskrobane. Jest tu taki jeden idiota - red-akcja, poPiSuje się swoją katolicką miłosierną postawą wobec bliźnich, lżąc ich i piętnując! Nużę, katotalibie! Pokaż, żeś mocny nie tylko w pysku.

 • johnyflaszka

  Oceniono 10 razy 10

  Lubię pana profesora Mikołejko ma otwarty umysł i jest wolny od fanatyzmu religijnego.

 • artur_benek

  Oceniono 11 razy 9

  "przestrzeganie zasad prawa naturalnego będzie prawdopodobnie przyczyną eliminowania lekarzy i w efekcie ograniczenia dostępu do stanowisk pracy lekarzom wierzącym"
  Panie Chazan tam się kończy pana prawo gdzie zaczyna się prawo innych zgodne z naszymi kodeksami. Od Profesora przede wszystkim trzeba wymagać szacunku do prawa etc.

 • dupajasi0

  Oceniono 13 razy 9

  Skoro pan doktorek Chazan został już męczennikiem za wiarę to może ukrzyżujmy go. Może dzięki temu będziemy mieli kolejnego świętego. ;-)

 • 23tryt

  Oceniono 11 razy 9

  to może tak dla równowagi pokazać zdjęcia tego nieszczęsnego dzięciątka publicznie..... fanatycy antyaborcyjni tak chętnie pokazują publicznie zdjęcia płodów poddanych aborcji

 • rikol

  Oceniono 11 razy 9

  Diabeł Nycz w ornat się ubrał i ogonem na mszę dzwoni.

 • wejsunek47

  Oceniono 13 razy 9

  czyżby ten problem dotyczył tych starych opętanych katolskich rur na których tyłek chętnych już nie ma i nie będzie? co im do tego?

 • Marcin Pietrzak

  Oceniono 9 razy 9

  Dla ścisłości: Rokowania nie mogą mieć jako swojego wniosku wyrażenia zaczynającego się od słów: "Nie powinno..." Rokowania dotyczą faktów, a nie ocen moralnych. Takie przebieranie ocen za fakty robi tylko większe zamieszanie.

 • zgryz3

  Oceniono 8 razy 8

  Chrzseścijaństwo, zwłaszcza katolicyzm, jest religią, która wybaczy każde łajdactwo, nie wybacza tylko niewiary. Dlatego tak wielu łajdaków (mafie, katabasy) chętnie mówi: "Wierzę".

 • bobbie2

  Oceniono 10 razy 8

  W tym calym bagnie chodzi i upodlenie zycia spoleczenstwu, w imie jakies wimaginowanej ideologii, ktora jest gorsza o wszystkiego co ludzkosc moze spotkac na tej ziemi. Pamietajmy tylko wojny religijne, dzisiaj fanatykom religijnym raczki az szwedza, zeby takie czasy wrocily.Polska tego przykladem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX