Komentarze (105)
Baczyński: "Maczystowskie" było to, że Kaczyński wysłał szeregową posłankę do debaty z "lekarką z Szydłowca"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ukw8087

  Oceniono 11 razy 7

  Jaka brzydka , taka głupia ....
  Dlaczego w PiSie nie ma ładnych kobiet ? Same Kaszaloty ...

 • ergosumek

  Oceniono 7 razy 3

  Piechociński pozazdrościł Zalewskiej świetnego wystąpienia i też pojechał w podobnym stylu, tylko chaotycznie...bez ładu i składu, skakał od sasa do lasa...
  Zapamiętałem coś o zimnej wódce i rechot sali.

  Nie ma za grosz charyzmy, w przeciwieństwie do Zalewskiej.
  A kobieta waliła na odlew, tylko drzazgi leciały.

 • senior2244

  Oceniono 4 razy 2

  Współczuję tym dzieciom których to zero uczyło.

 • drugiepietro

  Oceniono 8 razy 2

  Ponoć są takie żaby, które ze znaczną prędkością strzykają trującą śliną obezwładniając ofiarę. Obserwując wystąpienie pani poseł Anny Zalewskiej trudno mi było pozbyć się wizji tego właśnie płaza,
  I jeszcze jedno - wspomniana pani poseł swoje wystąpienie wygłosiła czytając z kartki, a właściwie z wielu kartek. Do tego odczytała je z oszałamiająca prędkością, nie myląc się, za to czyniąc wystudiowane gesty i to w odpowiednich momentach. Co za zdolna kobieta. Jeszcze głos Pani Premier nie umilkł, a pani Zalewska już miała napisane wystąpienie oraz opanowaną stosowną choreografię. Zadziwiające, jakich zdolnych posłów ma PiS w swoim gronie.Aż szkoda, że poseł Piechociński swoją mistrzowską mową pozbawił swą przedmówczynię całej glorii i to tak, że nie zdzierżyła i opuściła salę obrad.

 • olalk

  Oceniono 1 raz 1

  Ciekawe czy elektorat PiSu kupi ten numer. Wygląda na to, że Kaczyńskim rządzą takie typy, jak Hofman, Błaszczak i Brudziński. Prezes ze swoim gestem wobec Tuska się wychylił i teraz cały sztab to odkręca.

 • 45starsza

  Oceniono 3 razy 1

  Dla mnie poseł Zalewska jest tylko znana z przemówień punktujących PO. To jej specjalność. Nic godnego uwagi.

 • cozwami

  Oceniono 3 razy 1

  Prezes już był premierem.Wie,ze to nie on,lecz jego yebali.

 • cozwami

  Oceniono 9 razy 1

  Jarek rozkazal bratu Lechowi leciec,ze swita do Smolenska.
  Antek i jego trojka ocalałych agentow,zamiast ssac nitroglicerynę,zaczeli nia rzucac.Poslanka Zalewska chce,aby w Polsce był codziennie 1 listopada.Ciemny lud ma doopie Zjednoczone Zera Prawicy.

 • plautilla

  0

  Bilans rządów Tuska :
  0 reform
  1blndługu
  2,5 mln emigracja
  67 wiek emerytalny
  8%składka rentowa
  Oto co zostawił nam Donald Tusk.
  A agenci wpływu z "Polityki" robili mu klakę, teraz E.Kopacz, aby dokończyła zniszczenia Polski. Za to agentom się dobrze płaci.

 • narciasz1

  Oceniono 2 razy 0

  jak już tu jestem, jeszcze jedno. Media mogly by sprobowac nie zapraszać - przez miesiąc - do "wypowiedzi" tego pisowskiego badziewia a problem zaniknie sam. Możliwe, ze ogladalnosc zmaleje, ale każdy normalny czytelnik/oglądacz uniknie stresu i nerwow gdy nie będzie musial ogladac tego "intelektualnego" pisowskiego dziadostwa.

 • asr1

  0

  Jakoś tak mam jeszcze ze szkoły, że zawsze najbardziej bezczelne były polonistki, co mi się jakaś trafi to pojęcia nie ma dlaczego tramwaj ma u góry tylko jeden przewód a jedzie, ale zawsze wie jak wychowywać dzieci i och i ach i itp.. itd.. i chociaż by "poległa" pierwszym roku każdej uczelni technicznej /nie znam inżyniera który by "poległ' na kierunku humanistycznym no chyba, ze z nudów/to pierwsza do wymądrzania się. Typowa bezczelna, zadufana w sobie , pouczająca innych jak to polonistka. Już nie wspomnę, że głupio mądra dała się zmanipulować mistrzowi manipulacji przeciwko innej kobiecie.

 • pajak_tez_krzyzak

  0

  Panie Baczyński, a czego to nie rozumieć w stwierdzeniu, że pani Kopacz nie ma moralnego prawa rządzić w Polsce (podobnie zresztą jak Prezydent Komorowski)?Przecież jedynym, ktory ma takie prawo jest Prezes, tylko on może kontynuować wielką politykę swego Brata, Prezydenta Tysiąclecia.

 • wieskw

  Oceniono 2 razy 0

  Przestańcie zajmować się niby posłanką niejaką Zalewską.
  Kto to jest aby o niej mówić. Co ona sobą prezentuje ?
  Zero i tyle

 • nika-65

  Oceniono 2 razy 0

  Niski i Mały Kaczyński nie dorasta do pięt Pani Kopacz.

 • Henryk Frejek

  Oceniono 2 razy 0

  Żeby głupota umiała fruwać to pani zaleska i jej grono pisowskie już by dawno odfruwali ,a tak zanieczyszczają powietrze ,ale mam nadzieję,że to się szybko skończy i odfruną na zawsze z polityki

 • slmako

  Oceniono 2 razy 0

  ta Zalewska to paskudna baba jaga. Ona i Pawlowicz to kwiecie PISdzielcow. Congratulation jaroslawoe zbawicielu-

 • sop3

  Oceniono 2 razy 0

  Sroka ,ale pier....sz.

 • kumbare

  Oceniono 6 razy 0

  A ja z Anią piłem wino pod starym murem w Świebodzicach.

 • ergosumek

  Oceniono 6 razy 0

  Nauczycielka z III linii?
  A dziennikarze z V ligi?

 • narciasz1

  Oceniono 1 raz -1

  zalewska? - Nastepny, zbędny dodatek do pi... - brochy! PiSiarnia ma tego w brod; Piotrowicz, klempa, grzyb i cala reszta z kaczyme unuchem. Tfu!

 • bozeku

  Oceniono 1 raz -1

  On nie posyla,on desygnuje.

 • nodens_pn

  Oceniono 7 razy -1

  Panie Sroka (Baczyński to pseudonim)
  pan da spokój, pan się przyjrzy lepiej donaldowemu nic nie robieniu i podkładaniu rudej główki pod łapę, a'la Krystyna Orlowski, Angeli Merkel i oddaniu Polski w jej łapy.

 • ergosumek

  Oceniono 8 razy -2

  Przestańcie szklić, wystąpienie Zalewskiej było doskonałe pod każdym względem.
  Nikt nie odnosi sie do meritum jej wypowiedzi, a przecież obaliła księżycowe expose punkt po punkcie, wykazała jego bezsens.

 • szpung

  Oceniono 8 razy -2

  Oscar Wilde, (nota bene ateista) swego czasu syntetycznie wylozyl kwintesencje chrzescijanstwa i tego co uwazam za istote meskosci
  ''Osiagamy wyzszy stopien bytu, gdy zaczynamy traktowac innych lepiej niz oni nas traktuja''

  Zdradzili Polske zdradzili idealy ''Sieprnia'', stworzyli tu neoliberalne pieklo przemocy kapitalu nad praca, uczynili z 60% spoleczenstwa bydlo robocze, realne osiagniecia i wykorzystanie talentu Polakow zastapili tym jak to nazywaja dojeniem brukselki, zniszczyli nasze sny o Polsce wolnej i sprawiedliwej, ojczyzny wszystkich jej obywateli. Sa to rzeczy, ktorych nie da sie tak po prostu wybaczyc i zapomniec.
  Gdy przyjdzie czas Panie Jaroslawie Wielki na wasze rzady, nie kierujcie sie zemsta, musimy pozbierac sie wszyscy po tej heaktombie i przyjac tych ktorzy przyrzekna iz dobro ojczyzny bedzie ich jedynym nakazem.
  Uznajmy iz bladzili, i wierz ze okazemy sie ran ich niegodni calowac.
  Tak nam dopomoz Bog.

 • bussubussu

  Oceniono 61 razy -47

  Dwa spostrzeżenia:
  1. strasznie wyleminżyło,
  2. i zabełkotało.
  Ergo: strach poopę powolutku ściska? :)
  Kłaniam się :):):)

 • kowalska-kowalska

  Oceniono 71 razy -55

  Lekarka z Szydłowca i nauczycielka ze Świebodzic. Posiłkowanie się takimi kategoriami znamionuje określoną klasę dziennikarską, a poza tym, to w tym właśnie jest coś mizogińskiego. Wart Pac pałaca, a pałac Paca.

 • tom_58

  Oceniono 64 razy -56

  Kolejny gra na tej samej fujarce.
  Wyciągająca rękę pojednania pani kanclerz i ten psuj Kaczor. A tu chodzi tylko o pic.
  Ciemnogród, ten zdefiniowany przez Królikiewicza, to kupi i to nawet bez pomocy sforki redaktorów.
  Tylko co z tego?
  Niech redaktor policzy, ile kosztować mogą obietnice pani premier?
  Jeśli chodzi tylko o poklask publiki - to rozumiem, tylko trzeba to powiedzieć wprost. Gdy pomysły tego typu zgłaszała opozycja, to od razu znajdowali się rachmistrze z klasycznym pytaniem - Skąd na to środki? Niech redaktor lepiej spyta panią premier, jakie podatki wprowadzi lub podwyższy by zrealizować postawione cele.

 • xvq111

  Oceniono 76 razy -56

  Nie zrozumiałe wypowiedzi tak samo jak expose Pani Premier , jakaś nowomowa ze strony Baczyńskiego której on sam chyba nie rozumie. Zdziwienie mnie ogarnia gdy słyszę opinie na temat Premier Kopacz wypowiadane przez piewców potęgi PO. Przecież nie kto inny jak Redaktor Paradowska wraz z elytą ( Wołek, Lis, żakowski, Baczyński) twierdziła ,że w PO oprócz Donalda Tuska i vice Premier Bieńkowskiej nie ma nikogo wyrazistego kto mógłby pełnić władzę . Obecnie mają więc problem jak w krótkim czasie wykreować Kopacz do poziomu Kaczyńskiego , dlatego przedstawiają Panią Premier jako mocną kobitkę non stop.
  Czy ludzie to kupią ? Okaże się wkrótce , zresztą jeśli komuś powtarza się ciągle , że jest garbaty to jest szansa , że w to uwierzy. Tak na marginesie dziennikarze zapomnieli , że aby uniknąć takich problemów wystarczy chociaż odrobina obiektywizmu.

 • mm_pisze

  Oceniono 71 razy -57

  Obsesja na punkcie Kaczyńskiego jest widać powszechna.

  Kurcze, przecież jesteście ponoć dziennikarzami, nie agitatorami.
  No chyba......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX