Braun broni szefa FBI: Gada, jak go nauczyli. Muzeum Holocaustu nakierowane na zniesławienie Polaków

Kandydat na prezydenta Grzegorz Braun wytropił międzynarodowy spisek, którego ofiarami są Polacy. Dowodem na istnienie tego spisku jest głośna wypowiedź szefa FBI na temat "współodpowiedzialności" Polaków za Holocaust. Jak mówił w TOK FM, winni są "propagandyści przebrani za muzealników", którzy stworzyli ekspozycje w Muzeum Holocaustu.
- Ujmę się za tym nieszczęsnym głupkiem. Bo przecież on nie jest winien - trzeba karać rękę, a nie ślepy miecz - tak Grzegorz Braun zaczął wypowiedź na temat wypowiedzi Jamesa Comeya. Szef FBI - przypomnijmy - podczas wizyty w waszyngtońskim Muzeum Holocaustu stwierdził, że Polacy i Węgrzy są "współodpowiedzialni" za Holocaust.

Według Brauna Comey nie mógł powiedzieć niczego innego po wizycie w muzeum. Bo jest ono według kandydata na prezydenta Polski "ośrodkiem propagandy, silnie nakierowanym na zniesławienie Polaków". - On gada, jak go nauczyli. Muzeum proponuje narrację historyczną, w której to Polacy mają być dołączeni do winowajców Zagłady. Propagandyści przebrani za muzealników walczą z polskością - mówił gość cyklu "Usłysz swojego prezydenta" w "Poranku Radia TOK FM".

W reakcji na wypowiedź Jamesa Comeya polski MSZ wezwał na rozmowę amerykańskiego ambasadora - Steven Mull dostał notę protestacyjną i wezwanie do przeprosin.

Spiskowa teoria

Braun konsekwentnie brnął w spiskowe teorie, których ofiarami mają być Polacy. Przekonywał - między innymi - o wielkich wpływach masonów, powiązaniach prezydenta Bronisława Komorowskiego z rosyjskimi służbami specjalnymi. - Kancelaria Prezydenta jako partia ruska. Partia pruska skupiona raczej wokół kancelarii premiera. Nasi tradycyjni rozbiorcy w sposób oczywisty działają na naszym terytorium.

Celem ataków kandydata Brauna stał się też Lech Kaczyński, który "przechodzi do historii jako autor kilku decyzji, które w sposób katastrofalny zaważyły na dziejach Polski". Winy prezydenta Kaczyńskiego to m.in. podpisanie traktatu lizbońskiego, który zdegradował "Polskę do rangi landu w eurokołchozie".

Demokracja to zło

Prezydentura Grzegorza Brauna dałaby początek demontażowi demokratycznego systemu. Kandydat-reżyser przyznał, co nie jest zaskoczeniem, że do demokratów nie należy. - Bo za fasadą demokracji rządzą mafie, służby i loże - stwierdził.

Ideałem dla Brauna jest monarchia. - Jeśli nie wymodlimy sobie zawczasu powrotu króla, to weźmie nas za mordę jakaś zwykła junta - wieszczył w TOK FM.

Pierwszym krokiem do jedynie słusznych zmian powinno być - zdaniem gościa TOK FM - napisanie nowej konstytucji. - Gdybym miał jakąkolwiek inicjatywę, to postulowałbym, żeby zawierała furtkę awaryjną. Tak jak konstytucja kwietniowa, której nie jestem fanem, która upoważniała prezydenta do powołania Rady Regencyjnej.

Grzegorz Braun ma niewielkie szanse na wprowadzanie swoich pomysłów w życie. W sondażach nie jest w stanie zebrać nawet 2 proc. poparcia.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (4)
Braun broni szefa FBI: Gada, jak go nauczyli. Muzeum Holocaustu nakierowane na zniesławienie Polaków
Zaloguj się
 • jzielonym

  Oceniono 49 razy 43

  Wkrótce pojawi się książka Wojciecha Sumlińskiego: ‘Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego’ w której jest potwierdzenie słów Brauna na temat Komorowskiego. Polecam zapoznanie się z przesłuchaniem głowy państwa w procesie Wojciecha Sumlińskiego, które zostało całkowicie zamilczanie przez główne media…

 • Jarosław Wójcik

  0

  W sprawie śp. Lecha Kaczyńskiego zadaliście pytanie co Grzegorz Braun sądzi o jego prezydenturze i Braun dodał info o nie najlepszej decyzji w sprawie ekshumacji w Jedwabnem. Nie zaczął sam o tym opowiadać znikąd. Jeszcze to info o sondażach i link który przekierowuje na stronę gdzie nie został wymieniony.

 • mar.mo

  Oceniono 28 razy -20

  "Kandydat na prezydenta Grzegorz Braun wytropił międzynarodowy spisek, którego ofiarami są Polacy."
  Tacy właśnie ludzie - przez setki opowiadający o pieczeniu macy z krwi niemowląt i niecnych spiskach żydowskich (wbijających nóż w plecy narodowi mężnie stawiającemu czoła swym śmiertelnym wrogom) - doprowadzili do holocaustu. Do tego jeszcze zdeklarowany zamordysta. Wiem, że demokracja musi dopuszczać do głosu różnych oszołomów, ale ten pacjent przekracza moim zdaniem granicę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX