Żakowski do wyborców. Po pierwsze: głosujcie. Po drugie: bądźcie poważni, bo czasy są poważne [WIDEO]

Jacek Żakowski zwrócił się do młodych wyborców, którzy - jak podejrzewa publicysta - niedzielne wybory prezydenckie chcą ?olać?.
Jacek Żakowski w "Poranku Radia TOK FM" apelował do (młodych) wyborców.

Po pierwsze: Głosuj! Nie głosując, oddajesz swój głos, ale nie wiesz komu.

Po drugie: Nie oddawaj głosu nieważnego! Im więcej głosów nieważnych, tym większa będzie awantura, że wybory zostały sfałszowane.

Po trzecie: Nie czekaj z prawdziwym wyborem! W drugiej turze większą szansę ma ten kandydat, który w pierwszej turze zdobędzie więcej głosów. Jeśli uważasz, że ważne jest, kto wygra w II turze, lepiej zagłosuj na niego w I turze.

Po czwarte: Bądź poważny, bo czasy są poważne! Nie głosuj na złość, nie głosuj dla żartu, nie dawaj nikomu nauczki. To nie sondaż, to wybory!

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (234)
Żakowski do wyborców. Po pierwsze: głosujcie. Po drugie: bądźcie poważni, bo czasy są poważne [WIDEO]
Zaloguj się
 • krzysztof-s-live

  Oceniono 668 razy 382

  Panie Żakowski, nie agituj Pan na kogo głosować. Albo niech Pan uzasadni dlaczego młody człowiek miałby głosować na B. Komorowskiego. Ja nie widzę żadnego powodu, aby młodzi ludzie mieli go poprzeć. Około tydzień temu B. Komorowski bredził o czymś do młodych. To niech mi Pan dopowie: CO ROBIŁ PAN PREZYDENT PRZEZ 5 LAT? PRZESPAŁ JE? Teraz sobie przypomniał?

 • slaynes

  Oceniono 144 razy 94

  Panie Żakowski bądź Pan wreszcie poważnym dziennikarzem i bez przekazów podprogowych proszę. Żałosna próba manipulacji.

 • langston

  Oceniono 133 razy 77

  czasy sie zmieniaja a wy zawsze w agitce "Zakowski ..."na bazie i po linii" wicie rozumicie

 • wuetend

  Oceniono 102 razy 62

  "Po czwarte: Bądź poważny, bo czasy są poważne! Nie głosuj na złość, nie głosuj dla żartu, nie dawaj nikomu nauczki. To nie sondaż, to wybory"

  A jak, panie Red'zie Żakowski inaczej rozliczyć kandydatów z ich działań skoro wy - podobno 4-ta władza! - na tym polu kompletnie zawodzicie?!

  Młodzi. Głosujcie na ludzi autentycznych, z ideałami, a nie ulepionych przez media.

 • pinio67

  Oceniono 109 razy 51

  Największymi beneficjentami zabawy w głosowanie na kompletnie niepotrzebny urząd (czyli setki etatów za ciężkie pieniądze z państwowej kasy) są partie polityczne oraz media. Pokazujące spoty komentujące bzdury kandydatów, jątrzące, popisujące się tanim cwaniactwem (vide Olejnik vs Duda z wczoraj). ja się absolutnie nie dziwię (sam mam na to ochotę) ludziom "olewającym" ten tani spektakl, którzy nie idą na wybory bądź oddają głos nieważny. Ostatni raz oddałem nieważny głos w "wyborach" w 1986. Podarłem kartkę. dziś tez mam na to ochotę. Tego bowiem warta jest nasza "klasa" polityczna. Tak więc panie Żakowski - proszę przemyśleć, czy nie działa pan w konflikcie interesów apelując w ten deseń.

 • tomekn66

  Oceniono 152 razy 44

  Robią w portki! Trzeba tylko uważać na fałszerstwa i tych panów może już nie być....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX