Kraśko: Duda albo Komorowski spotkają staruszkę z receptą na 600 zł, która spyta: co robić? To przesądzi o wyniku kampanii

- Jedna sytuacja może przesądzić o wyniku kampanii - przekonywał w Poranku Radia TOK FM Piotr Kraśko.
- Podczas jednego ze spacerów Andrzej Duda czy Bronisław Komorowski spotkają starszą panią z receptą na 600 zł, która powie: "emerytury mam 700. I co ja mam zrobić?" - mówił w Poranku Radia TOK FM Piotr Kraśko, szef "Wiadomości" w TVP. - Od zachowania w tej sytuacji może zależeć wynik tej kampanii. Przekonanie tej jednej osoby w dramatycznej sytuacji może sprawić, że przekonają milion czy dwa miliony, których im będzie brakowało do zwycięstwa. Albo pogrzebią swoje szanse - wskazywał.

Jak dotąd podobny test najwyraźniej oblał urzędujący prezydent. Podczas spaceru po Warszawie na pytanie nastolatka, co ma zrobić jego siostra zarabiająca 2 tys. zł, odpowiedział: "Zmienić pracę i wziąć kredyt".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (128)
Kraśko: Duda albo Komorowski spotkają staruszkę z receptą na 600 zł, która spyta: co robić? To przesądzi o wyniku kampanii
Zaloguj się
 • pimpao

  Oceniono 107 razy 69

  Uczciwy i inteligentny człowiek miałby odpowiedź. Ale nie jakiś popisowy, pslowski, czy eseldowski ćwok, który do tej sytuacji doprowadził. Bo fakty są takie, że aby płacić przywileje emerytalne, utrzymywać KK i bogatych rolników, kupować nowe zabawki dla generałów, bujać się do Madrytów, żreć i chlać po drogich restauracjach na koszt podatnika ...... trzeba komuś dać 700 zł emerytury.

 • krzysztof-s-live

  Oceniono 88 razy 68

  Śmieszne by to było, gdyby B. Komorowski odpowiedział staruszce, aby zmieniła pracę i wzięła kredyt.

 • much0m0r.sr0m0tnik0wy

  Oceniono 88 razy 58

  KRAŚKO, paskudo czemu nie martwisz się, że EMERYTKA MUSI PŁACIĆ ABONAMENT, jako składkę na twoje wynagrodzenie.?
  Lepiej zamilcz.Nie jesteś bez winy byle co nadając z tv. W słowniku poszukaj znaczenia słowa PRZYZWOITOŚĆ

 • mk30553

  Oceniono 50 razy 48

  lub spotka Kraśkę wysiadającego ze swojego BMW serii 7, który zapyta "jak żyć". To zdecyduje o wyniku wyborów

 • g0straight0n

  Oceniono 51 razy 41

  Ani Duda, ani Komorowski, ani tym bardziej jakiś Kukiz, nie zmieni emerytury tej hipotetycznej staruszce. Ale jeśli któryś z tych niby polityków był poważnie zainteresowany losem emerytów, zwłaszcza tych którzy życie zawodowe spędzili głównie w PRL-u, to powinien powiedzieć, że dla osób w tym wieku, wzorem innych krajów, doprowadzi do całkowicie bezpłatnej (również leki) służby zdrowia, dla osób pozostających i tak pod opieką państwa. Jeśli można w innych krajach, to można i w Polsce. Bo bezpłatna dla pacjenta, nie oznacza darmowa, to żadna łaska, to tylko inne rozwiązanie i chyba bardziej uczciwe wobec osób z niską rentą czy emeryturą. To się zwyczajnie należy, skoro całe życie płacimy składki na ubezpieczenie zdrowotne.

 • jegermajster

  Oceniono 40 razy 34

  Komorowski nie powinien spotykać się z żadnymi staruszkami. Jakiś tam plebs nie będzie się pałętał przy prezydencie. Wystarczy, że prezydent spotka się z Kraśką. Wtedy prezydent może objaśnić Polsce, że dla chcącego nic trudnego i wskazać na Kraśkę, na którego kasę - jakieś 40 klocków miesięcznie, zrzucają się staruszki.

 • krukpl

  Oceniono 80 razy 32

  Rzeczywiście niezręczna sytuacja , za to zabawnie by było Kukiz spotyka tą staruszkę i zaczyna nawijać jak to jowy i obalenie systemu zapewni jej więcej pieniędzy i lepsza służbę zdrowia :)

 • bobik57

  Oceniono 101 razy 31

  Prezes Kaczyński nie spotka tej staruszki ponieważ wokół niego zawsze jest tłum ochroniarzy (utrzymywanych z pieniędzy zabranych między innymi tej staruszce).

 • xymeon_x

  Oceniono 41 razy 27

  Bronek jej powie: trzeba zmienić emeryturę na lepszą i wziąć kredyt :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX