Kierwiński: "Komorowski ma świetny kontakt z ludźmi". Wielowieyska załamana: "To pasmo porażek"

- Komorowski potrafi rozmawiać z ludźmi, ma z nimi świetny kontakt. To nie są wielkie wpadki - bronił prezydenta w "Poranku Radia TOK FM" Marcin Kierwiński, szef gabinetu politycznego premiera. - Mam wrażenie, jakby pan wczoraj zaczął się zajmować polityką - westchnęła Dominika Wielowieyska, prowadząca audycję.
- Andrzej Duda nie popełnia rażących błędów, a Bronisław Komorowski zaliczył wpadkę, nie potrafił rozmawiać z ludźmi na ulicy. Proszę spojrzeć na tabloidy, one tym intensywnie żyją - mówiła w "Poranku Radia TOK FM" Dominika Wielowieyska. Jej gościem był Marcin Kierwiński, szef gabinetu politycznego premier Ewy Kopacz.

Nie chodzi o JOW-y, tylko dochody i perspektywy [BLOG] >>>

- To nie są wielkie wpadki prezydenta. Komorowski potrafi rozmawiać z ludźmi, ma z nimi świetny kontakt - zapewniał Kierwiński. - Pan nie docenia siły tego typu wydarzeń - odparła dziennikarka. - Wierzę, że wybieramy prezydenta na podstawie jego dorobku życiowego, tego, co reprezentuje. Drobne wpadki nie mogą przysłaniać całości - nie ustępował szef gabinetu premiera. - Mam wrażenie, jakby pan wczoraj zaczął się zajmować polityką - westchnęła Wielowieyska.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (19)
Kierwiński: "Komorowski ma świetny kontakt z ludźmi". Wielowieyska załamana: "To pasmo porażek"
Zaloguj się
 • pimpao

  Oceniono 40 razy 28

  Skoro Wielowieyska już odpuściła....to musi być na prawdę kiepsko. Już tylko Lis i Wołek strugają wariata.....no ale gra idzie o kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie, z publicznych mediów, za darmochę przecież japy nie otwierają.

 • coda1980

  Oceniono 27 razy 25

  Kierwiński istotnie mówi od rzeczy. Sądząc po reakcjach w moim (szerokim) otoczeniu, dopiero po I turze Komorowski traci poparcie na każdym kroku. Pomysł z referendum i sposób jego wykonania ma wszelkie cechy działania typu "tonący się chwyta...". Opowieści o własnych dawnych zasługach, o wolności itp imponderabiliach kierowane do ludzi mających podstawowe problemy egzystencjalne wskazują, że prezydent z wysokości Pałacu nie widzi ludzi, tylko transparenty, orkiestry dęte i wskaźniki... Zdaje się, że ten sam problem dotyka wielu czołowych działaczy PO na stanowiskach rządowych - i to fatalnie wróży na jesień.

 • pa.gg

  Oceniono 26 razy 22

  A tu, co się rzadko zdarza w pełni się zgadam z panią Wielowieyską

 • krzysztof-s-live

  Oceniono 28 razy 20

  Pan Prezydent wygląda ostatnio jakby było oderwany od rzeczywistości.

 • anty.national.platform

  Oceniono 22 razy 18

  usłyszeć panią Wielowieyską przekonaną o zwycięstwie Andrzeja Dudy - MIŁE i PRZYJEMNE :)
  usłyszę panią Wielowieyską po porażce PO w jesiennych wyborach - BEZCENNE :)

 • adamofsky

  Oceniono 22 razy 16

  Konfetti, wiecej konfetti.. Obiecać bankomaty bez pinu i dystrybutory darmowych sześciopaków piwa. Wtedy zwycięstwo pewne. Wierzę w Polaków..

 • cracovia.figiel

  Oceniono 23 razy 15

  Lewatywa najlepiej rozmawiał na ulicy z tą niepełnosprawną Panią. Boki zrywć jak chłopina był stropiony i jak by nie ta JEGO pisuardesa co mu tyłek cały czas wachała, to kompromitacja zupełna..

 • szpung

  Oceniono 9 razy 9

  Od urodzenia byl porazka swoich rodzicow, a obecnie jest nasza porazka, studia dla tych co nie chcieli isc do wojska spedzil w pobliskiej knajpie, gdzie piwo bylo tansze niz w studenckiej kantynie

 • wozdo

  Oceniono 4 razy 4

  odezwał się chomik Kierwiński:)

  Klika Ratująca Władzę (KRW)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX