Kto wygrał debatę prezydencką? Żakowski: dziennikarze TVN

Zdaniem publicysty prowadzący debatę w TVN24 byli o niebo lepsi od prowadzących niedzielne starcie kandydatów na prezydenta, które odbyło się w telewizji publicznej.
Jacek Żakowski w Poranku Radia TOK FM komentował wczorajszą debatę prezydencką. Jego zdaniem największymi zwycięzcami są... dziennikarze TVN. Żakowski uważa, że poziom debaty prowadzonej przez Monikę Olejnik, Justynę Pochanke i Bogdana Rymanowskiego był o wiele wyższy od tego, który prezentowali dziennikarze telewizji publicznej podczas niedzielnej debaty TVP.

Wczoraj w TVN24 odbyła się ostatnia debata kandydatów na prezydenta - Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Dudy.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (30)
Kto wygrał debatę prezydencką? Żakowski: dziennikarze TVN
Zaloguj się
 • allibaba

  Oceniono 74 razy 40

  Sztandar wyprowadzono. W dodatku nikt się do niego nie chciał przyznać. Porażka.

 • zdzisek1949

  Oceniono 62 razy 20

  Mnie bardzo podobały się wargi oralne pani Moniki Olejnik,
  o których mówił nie tak dawno poseł Stefan Niesiołowski !

 • anna12-3

  Oceniono 22 razy 12

  "Debata" beznadziejna! Głupie pytania i wymijające odpowiedzi, albo ich brak. Zaraz uzasadnię :wg mnie debata powinna odpowiedzieć na pytania o wizję Polski, o pytania,które nurtują Polaków najbardziej ,a więc o służbę zdrowia, o podniesienie stopy życiowej Polaków, o ubóstwo polskich rodzin, o edukację itp. Zamiast tego były hakowe pytania o pierdoły, które w najmniejszym stopniu nie mają wpływu na życie Polaków. Szkoda straconego czasu, a już sondaże kto wygrał,kto przegrał są komiczne, bo o niczym nie świadczą. Jedynym godnym zauważenia elementem była chorągiewka i obrzydzenie Prezydenta na jej widok. Prezydenta,który zapomniał o hojności Platformy w jego lansowaniu. Był i jest lojalnym człowiekiem Platformy, a to pozbycie się tej chorągiewki,jakby go parzyła jest wielce wymowne.

 • pinio67

  Oceniono 20 razy 8

  Panie Żakowski - uklepuje pan sobie kontrakt w TVN?

 • nacjonalista1990

  Oceniono 28 razy 6

  Piątkowa ekipa porankowa w najlepszej formie! Dobrali się w korcu maku.

 • sylwekc

  Oceniono 7 razy 5

  Stacje tv i dziennikarze są największymi przegranymi tych debat. Stacje pozwoliły sobie narzucić przez sztaby formułę "debaty" w której kandydaci (szczególnie jeden) mógł sobie pleść co tylko chciał nie przejmując się pytaniami. Dziennikarze - bo swoimi twarzami postanowili uwiarygodnić to coś co nazwano "debatami". Brak widowni i pytań zadawanych przez zwykłych ludzi pokazuje też stan polskiej demokracji. Nie rozumiem, dlaczego nie można na debatę zaprosić (opłacając koszty) losowo wybranych 1000 może 500 Polaków jak do sondaży (nie żadne bojówki PO czy PiS)...

 • pirex2000

  Oceniono 7 razy 3

  Debatę wygrała Olejnik ......? dwa razy kłamała, wprowadziła w błąd wyborców mówiąc kłamliwie o poglądach Dudy.
  Ta debata to skandal i z pewnością przejdzie do przykładów nachalnego stronniczego dziennikarstwa, a raczej szkoły propagandy PRL.
  Stokrotka pokazała swoje korzenie i "klasę" . Pochanke nie zdobyła się na takie numery, miała tylko łzy w oczach widząc porażkę swego faworyta.

 • sunim

  Oceniono 15 razy 3

  Taaaa... Najwyższy był poziom Olejnikowej. Czegoś również żałosnego dawno nie widziałem. Stylizowana na wampa raszpla próbowała być bardziej napastliwa i agresywna niż sam Bredzisław. W nagrodę dostała nawet chorągiewkę ugrupowania, którą jednak z przestrachem wypieprzyła na podłogę.

  Po Lisie i tłustym aktorze reklamowym z przerwą w zębach kolejna ciężka wpadka obozu władzy. Szkoda że Olejnikowa nie potrafiła się zachować, bo to miała być debata. Najbardziej jednak straciła chyba ona sama w tym wszystkim.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX