Wróbel: nie ma Kaczyńskiego i Macierewicza i proszę, 50 proc. poparcia [WIDEO]

Zdaniem Jana Wróbla wynik Andrzeja Dudy to pokłosie m.in. tego, że w mediach praktycznie nieobecni byli Jarosław Kaczyński i Antoni Macierewicz.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Zobaczcie, jakie to jest proste. To działa, że przez dwa miesiące nie ma Antoniego Macierewicza, a prezes Kaczyński się nie pojawia i nagle PiS ma około 50 proc. w wyborach - mówił Jan Wróbel w Poranku Radia TOK FM. - Nie PiS, tylko Andrzej Duda - prostowała Janina Paradowska. - To jedyna partia, która się wstydzi pokazać swojego lidera w wieczór wyborczy - komentowała publicystka.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (7)
Wróbel: nie ma Kaczyńskiego i Macierewicza i proszę, 50 proc. poparcia [WIDEO]
Zaloguj się
 • ikarum80

  Oceniono 7 razy 1

  Czy mógłby ktoś podać ile procent było oddanych nieważnych głosów?
  Ciekawy jestem jaki odsetek społeczeństwa okazał swoje niezadowolenie co do kandydatów II tury.
  Na podstawie danych opublikowanych w gazecie z mojego miasta 58 % wynosiła frekwencja zaś głosów nieważnych było kilka procent. A jak to wygląda w skali kraju?

 • eski57

  Oceniono 2 razy 0

  A może prezes J. Kaczyński pojechał do Częstochowy wyżalać się i żałować , że ON NIE stanął do współzawodnictwa , bo p. Komorowski okazał się wcale nie takim groźnym przeciwnikiem !?

 • loret001

  Oceniono 12 razy -2

  Trochę bym to odwrócił... Był Roman Giertych, był Michał Kamiński, był Stefan Niesiołowski i 50 procent nie ma....

 • krzysztof-s-live

  Oceniono 8 razy -2

  I Stefana, i Stefana. Niesiołowskiego.

 • harry_kallahan

  Oceniono 15 razy -13

  już żal jest słuchać i czytać o kaczorze i antku, że albo ich wina, że byli, albo sukces, bo ich nie było. Wróbel zmuś się do jakiś ciekawszych wniosków. Tych odgrzewanych już nie publikuj. już dość na rany chrystusa. Od nauczyciela, którym jesteś wymagam jednak czegoś więcej. Wygrana Dudy jest wynikiem tego, że po tylu latach ludzie mają wyjebane do końca na całe to PO. Błagam, bądź ciekawszy....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX