Wróbel złośliwe do europosła PiS: A prezes teraz będzie do jesieni pielgrzymował?

Nieobecność Jarosława Kaczyńskiego podczas kampanii Andrzeja Dudy i podczas finałowego, zwycięskiego wieczoru wyborczego frapuje publicystów. Jan Wróbel w Poranku Radia TOK FM dopytywał Kazimierza Michała Ujazdowskiego, czy to plan na dłużej.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Jan Wróbel dopytywał, czemu w kampanii wyborczej nie było Jarosława Kaczyńskiego. - Prezes Kaczyński najwcześniej zidentyfikował talenty i przymioty osobowości Andrzeja Dudy. Kampania ma swoją logikę, jest konkurencją kandydatów, dlaczego prezes Kaczyński miałby występować aktywnie? - dziwił się Kazimierz Michał Ujazdowski, europoseł PiS.

Jan Wróbel dopytywał jednak m.in. o jego obecność na Jasnej Górze. - To jest miejsce ważne dla Polaków. Modlitwa tam może przynieść tylko dobre owoce - mówił europoseł.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (75)
Wróbel złośliwe do europosła PiS: A prezes teraz będzie do jesieni pielgrzymował?
Zaloguj się
 • adamofsky

  Oceniono 343 razy 199

  Ujazdowski, na pytanie jaką mamy gwarancję, że Duda spełni obietnice wyborcze, odpowiedział że Duda zawierzył swoją kadencję Matce Boskiej Czestochowskiej i to jest ta gwarancja. Teraz już jestem spokojny.

 • wmc-33

  Oceniono 146 razy 108

  Duda musi się bardzo modlić, żeby wyborcy zapomnieli, co im naobiecywał. Jak nie zapomną, za 5 lat zamiast dudabusem będzie musiał jeździć dudaczołgiem, w który okłamani wyborcy będą ciskali kamienie i koktajle Mołotowa. Platforma prawie wszystko spaprała, ale przynajmniej chęci miała dobre. Teraz czas na ludzi, którym nawet do głowy nie przyjdzie robić to, co obiecują. Przecież chowanie Kaczyńskiego i Maciarewicza to nie jest odsuwanie starych świrów na bocznicę, tylko zwykłe oszustwo, które ciemna masa łyka, jak świeże owoce.

 • arbor_1

  Oceniono 152 razy 94

  Modlitwa, mówi Ujazdowski -- a ja pękam ze śmiechu. Jarosław pojechał regulować rachunek za poparcie i ustalać kwotę należności za przyszłą kampanię wyborczą. Kaczyński nie jest przecież chrześcijaninem. Jego bytności w kościołach i chodzenie z chodzącymi z krzyżami jest czystą polityką -- narazie się to opłaca. Jak przestanie się opłacać, zobaczymy go w synagodze albo w meczecie.

 • krzysztof-s-live

  Oceniono 163 razy 87

  TOKFM wyraża głęboką troskę o prezesa Kaczyńskiego. To takie pozytywne!

 • mmikki

  Oceniono 85 razy 69

  kto jest na tyle naiwny, by wierzyć w wizytę na Jasnej Górze? taka sama prawda, jak wzięcie 200 tys. pożyczki z niewiadomego źródła (niewpisanej do świadczenia poselskiego) na leczenie mamusi

 • Oceniono 62 razy 58

  Proponuję, aby wszyscy ważni działacze PiS zostali na stałe na Jasnej Górze. Na pewno da to tylko pozytywne skutki.

 • totus.tytus

  Oceniono 57 razy 53

  A może raczej załatwia sobie Wawel? To co z tego, że nie ma miejsca? Najwyżej Marszałka się eksmituje i miejsce się znajdzie, dyrdymał Dziwoląg załatwi. A czas już, czas, bo patrząc na dziadunia Kwaczora, to za nim chodzi nie tyle marzenie o premierostwie, ale raczej chodzi już Ponury Żniwiarz i przypomina, że czas się zbierać.

 • raab2

  Oceniono 138 razy 52

  .."Modlitwa tam (Jasna Góra) może przynieść tylko dobre owoce"...
  Największe kokosy to zbijają tam klechy...Wystarczy popatrzeć na ilość intencji przed każdą mszą,mających na celu odwleczenie wizyty w domu ojca...

 • xsawer

  Oceniono 69 razy 47

  A może prezes na stałe przywdzieje habit z korzyścią dla siebie i Polski?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX