Komentarze (110)
Kampania Komorowskiego była katastrofą? Żakowski: Czekają nas jeszcze dwie: referendum ws. JOW i jesienne wybory
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • 0roman0

  Oceniono 7 razy 5

  Spoko. Zawsze zdobędzie się trochę głosów dzięki najwierniejszym wyborcom. Lubię sprawdzać jakie wyniki były w zakładach karnych. Tam jak widać od lat nic się nie zmienia.
  Kilka przykładów. Rawicz Komorowski 86% - Duda 14%, Wronki 89/11, Goleniów 90/10, Sztum 90/10, Wołów 94/6 i nawet w bastionie PiS w Rzeszowie było 82/18 dla Komorowskiego. Może ratunkiem dla PO byłoby zwiększenie liczby więźniów?

 • Tomasz Trus

  Oceniono 13 razy 5

  Poranne dyskusje z radia TOK FM to najlepszy poranny kabaret jaki znam. Dobór gości prawidłowy (GW, Polityka, niekiedy niezależni dziennikarze), poklepywanie się po plecach i twierdzenie, że ziemia jest płaska, a słońce krąży wokół niej. Ale najlepszy z nich jest Tomasz! Nie, nie Lis, choć ten też mówi bzdury i zaklina rzeczywistość! Przygarnięty przez lewicę, swego czasu pogromca Kwaśniewskiego w Cetniewie - TOMASZ WOŁEK! Gość sadzi takie farmazony, tak neoficką zajadłością wali w prawą stronę, że brzmi i żałośnie i mało wiarygodnie! Mam wrażenie, że liczy na jakieś poważniejsze frukty, ale chyba wciąż mu nie ufają i trzymają go od nich z daleka. Warto posłuchać, aby mieć dobry humor z rana! :)

 • zdzisek1949

  Oceniono 41 razy 5

  Dziennikarka z TVP Karolina Lewicka dołączyła do karlic moralnych tok FM.
  Myślę,że już na trwale zagości w tok FM a może i TVN24.

 • bent-ley

  Oceniono 6 razy 4

  Żakowski jest facetem, który pisze na zlecenie i kompletnie nie ogarnia kraju, w którym żyje...tak też można żyć byle forsa szła ale z rzeczywistością nie ma wiele wspólnego

 • observanto

  Oceniono 4 razy 4

  To kampania tokefem była katastrofą dla PO!
  Dziękujemy Wam funkcjonariusze tokefem!
  Tak trzymajcie dalej!

 • mariuszdd

  Oceniono 8 razy 4

  Jakie będą znamiona zwycięstwa
  1) Lis wywalony z roboty
  2) Olejnikowa wywalona z roboty
  Żakowski ostatni składa co dzień samokrytykę,moze mu sie uda ostać w eterze

 • luzuj

  Oceniono 4 razy 4

  Referendum to będzie tylko droga szopka. Jak na wybory prezydenta przyszło 54% uprawnionych, to nie ma szans, żeby na referendum przyszło powyżej 50%, zwłaszcza że przeciwnicy JOW-ów wezwą do bojkotu. Ja nie pójdę.

 • wujtommy102

  Oceniono 4 razy 4

  Wyrzucenie ludzi z PO ze stanowisk będzie bardzo kosztowne, na same odprawy będzie potrzebne kilka mld zł a rok -dwa lata później trzeba będzie szykować kolejne pieniądze na odprawy dla tzw. menedżerów z kolejne partii, która będzie u władzy.

 • avaco

  Oceniono 20 razy 4

  Za rządów PO brakuje tylko sklepów za żółtymi firankami.

 • jozo2

  Oceniono 5 razy 3

  Żakowski dlamnie jesteś ZEREM nic co przepowiadałeś nie sprawdziło się,PiS wygra w cuglach i koniec POmatołów

 • swoj_pl

  Oceniono 3 razy 3

  Mongole,
  Placicie za 4xTAK oszustwa.
  Kraj potrzebuje reform, a 4xTAK oszust zwial na cieplutka posadke.
  Przegraliscie z paroweczkowymi potworami, ale to my cierpimy, 4xTAK oszust nie cierpi.

 • jedenz1

  Oceniono 5 razy 3

  Dla mnie porażka PO wynika z prostego powodu- PO jest partią wodzowską bez wodza. Tusk po wycięciu wszystkich samodzielnych polityków wyjechał do Brukseli i pozostawił w PO polityków drugiego i trzeciego garnituru. Przecież Komorowski nigdy nie był samodzielnym politykiem, a prezydentem został z namaszczenia Tuska jako właśnie niesamodzielny i dlatego niegroźny i dlatego idealnie nadający się na strażnika żyrandola. Kariera p. Kopacz jest jeszcze bardziej oczywista jako nagroda za lojalność. A żeby tego było mało, to Tusk zasługuje na miano najlepszego polskiego polityka ostatniego ćwierćwiecza. Jego genialny słuch społeczny i umiejętność korzystania z mediów zapewniały mu możliwość przekucia każdego kryzysu na swoją korzyść. Nie na darmo Tusk określany był jako polityk teflonowy. A teraz pozostawione przez niego sieroty, nie potrafią sobie samodzielnie poradzić z kolejnymi "wtopami". Można tylko apelować : Tusku trwaj na stanowisku w Brukseli jak najdłużej.

 • hermilion

  Oceniono 5 razy 3

  "Na pytanie, czy nie jest prawdą, że PO przegrała poseł Niesiołowski wskazuje:
  Może poseł Biernacki jest na zakręcie. Przegraliśmy to prawda, ale 1,5 proc. to nie jest klęska. W ogóle mówienie o klęsce, to oszukiwanie ludzi i działanie na korzyść PiSu. 1,5 proc. to minimalna porażka, przegraliśmy z falą kłamstwa i nienawiści.
  Poseł Niesiołowski jest znanym bojownikiem z kłamstwem i nienawiścią. Jak widać właśnie zwietrzył ją również w szeregach PO…"

  Za wpolityce ..

 • avaco

  Oceniono 5 razy 3

  A co z podatkiem Belki od oszczędności.Cisza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • grupalakatuz

  Oceniono 2 razy 2

  Was czekają. Dobre!

 • cal13

  Oceniono 1 raz 1

  Ciekawe ze Zakowski mowiac o porazce PO uzywa slow ze "katastrofa spotkala NAS". Raz na jakis czas slowo prawdy mu sie wymsknie.

 • elrobertos

  Oceniono 1 raz 1

  Pan premier Tusk sam tego narobił, wyciął wszystkich, którzy mogliby być liderami po jego odejściu. Ostanie wybory parlamentarne wygrał Tusk dla PO, gdyby nie on, to już tamte by przerżnęli. Na jesień przewiduję sromotną porażkę, tym bardziej, że Petru wchodzi do gry i zabierze dużą część wyborców, którzy na PIS nigdy nie pójdą, a na PO głosują z zaciśniętymi zębami. Będzie rządził PIS, albo sam, albo w koalicji z tym pomyrdańcem Kukizem.

 • poppers68

  Oceniono 1 raz 1

  SŁUCHAJCIE ZUCHY PISOWSKIE....
  SKORO RZĄDY WASZYCH BOŻYSZCZY BYŁY TAKIE CACY I TAK WSPANIALE BYŁO W POLSCE LAT 2005-2007 TO DLACZEGO RAPTEM PO 2 -CH LATACH WŚCIEKLI I PRZERAŻENI ZARAZEM POLACY W KRAJU I ZAGRANICĄ WYWALILI TE WASZE ORŁY OD WŁADZY??????
  PO DWÓCH LATACH!!!!!!
  TAK BYŁO CACY?

 • jurakuz

  Oceniono 5 razy 1

  zakowski sługusie peowski. jesteś największym betonem tuska. Przypominam ci że nawet pani Olejnik swego czasu potrafiła przeciw nim wystąpić a ty wtedy kundlu szczekałeś za swoimi panami. teraz jesteś odważny? jest już po tobie

 • 66kropek

  Oceniono 3 razy 1

  Żakowski po prostu zderzył się z rzeczywistością, po tylu latach życia w matrixsie to boli, a to dopiero początek...

 • jachol23

  Oceniono 1 raz 1

  Panie Żakowski niestety ma Pan rację, tylko dziwi mnie, że nie pyszczył Pan na decyzję Tuska o następczyni Kopaczowej, Która nie powinna być nawet kierowniczką W O Zdrowia. O Bierucie do dzisiaj się mówi, że na owe czasy nadawał się jedynie na kierownika powiatowego PSS-Społem. Pani Kopacz wyraznie pokazała w Smoleńsku, że jedynie co potrafi to bredzić pomijam to co tam zobaczyła, ale w końcu to ona jest lekarzem/. Jedno co mi przychodzi do głowy to, to, że D. Tusk chcąc udowodnić swoją wielkość namaszczał po woli bele co i w tym tragedia Polski. I takie coś zostaje po wpadkach jako MZ, marszałkiem sejmu i w końcu premierem, to naprawdę tragedia dla Polski.

 • czytakczynie12

  Oceniono 7 razy 1

  Młodzież widocznie pragnie by pan Kaczyński był premierem. Pan Duda miał skuteczną kampanię. Człowiek wcześniej nieznany, o niewiadomych zasługach dla Polski objął więc najwyższy urząd w kraju. . Marketing i reklama górą. Tylko to nie był konkurs, kto ma lepszą kampanię tylko wybór na urząd prezydenta.

 • kazdychcelezecnawawelu

  Oceniono 1 raz 1

  Jestem wyborcą PO ale z Kopacz na czele może być problem z wygraniem jakichkolwiek wyborów.

 • gigigolo

  Oceniono 1 raz 1

  nie dziwie się. przez 25 lat 'demokracji' (nazywają ja styropianowa) nie załatwiono niczego, co buduje państwo i silne społeczeństwo. to o czym pisze poniżej to nie manifest ale zbiór luźnych uwag jakie mam do obu partii i rządzącej i tej opozycyjnej. i tak: przez 25lat!!! nie zrobiono porzadku z ZUS i KRUS! 25 LAT! cwiercwiecze! nabudowano ARR, rozbudowano aparat urzedniczy do monstrualnych rozmiarow. synekury dla siebie i kolesiow w spolkach skarbu panstwa. kwoty w panstwowych zakladach na kierowniczych stanowiskach i tych pomniejszych wywindowane ekstremalnie. odprawy zwiazane z odejsciem nawet po paru miesiacach tzw pracy niewyobrazalne. panstwo rozkradane i dzielone na kolesiow generalnie ze wszystkich partii na zasadzie kto aktualnie mocniejszy. dla swoich zasluzonych tak samo jak w dawnej PZPR przywileje i krzesalka poslow i senatorow az do emerytury. jak to mowia za piec minut strachu. pewnie powoli ludzie zaczna pisac, co jest powodem odwrocenia sie od PO i PiS. zadnego pomyslu na wlasny, polski przemysl. zadnych nieprawdopodobnych zachet, zadnych znaczacych ulg. zadnej wizji panstwa europejskiego technologicznego, natomiast duzo na temat wiary, serwilizmu religijnego, przekazania majatku spoleczenstwa w rece kleru, jak i jego hołubienie. jednoosobowm firmom i zatrudniajacym kilka osob ulg jak na lekarstwo. dam przyklad: kiedy zatrudnionemu w firmie przysluguje urlop miesieczny i cala masa swiadczen. osobie prowadzacej jednoosobowe biuro swiadczenia przysluguja ale swiadczone urzedniczemu panstwu. a jakie to wszyscy wiedza. kiedy zobaczylem, co osoby samozatrudniajace odpisuja sobie od podatku w UK i Kanadzie, oblalem sie rumiencem wstydu. i oczywisie progi podatkowe, progi dochodowe. zobaczcie gdzie jestesmy i jak nasze panstwo 'demokratyczne' gnebi obywateli. rzeczywiscie poleja sie kolejne kubly zimnej wody: JOW-y (nomenklatura i gorne eszelony partyjne ida w odstawke, wszystkich partii), PO i PiS juz nigdy nie beda takie same. i jesli tak sie stanie to spoleczenstwo polskie da wyrazny sygnak, ze nie warto z nim pogrywac zbyt dlugo. i ze zawsze przyjdzie czas na glebokie zmiany. i za kilka lat bedzie dotyczylo to JOWow jesli sie nie sprawdza. wierze w Polakow. i wierze, ze nowa fala was wszystkich wymiecie. a dla mnie 40 poslow i likwidacja senatu w zupelnosci by wystarczyla. zerwanie konkordatu, kler utrzymuje sie za opodatkowane datki, z kasa fiskalna. ARR, spolki skarbu panstwa, wypasione Energa i jej podobne do glebokiej kontroli spolecznej. i bedzie dobrze i beda pieniadze na postep i rozwoj badan i na zachete do tworzenia nowych miejsc pracy. i tyle. ale sie rozmarzylem...

 • avaco

  Oceniono 1 raz 1

  Nie znał słowa "veto".

 • kikut5

  Oceniono 5 razy 1

  Największa katastrofa w dziejach ludzkości = kampania prezydencka Bronisława Komorowskiego!

 • bbarab

  Oceniono 9 razy 1

  Nie mam pretensji do PiS-u, że wygrywa, mam pretensje do PO, że oddaje nas bez w alki w łapy PiS-u.

 • ultra_mega_orzel

  Oceniono 2 razy 0

  haha, przeciez to zakowskiego i reszty przegrana.

 • makuzy

  0

  "Gratuluję, uspokajajcie się chłopaki - zaznaczył. "
  A dziewczyny co ?

 • konfuziussagt

  0

  Niektorzy rozpuscili sie jak dziadowski bicz
  i co po chwile strzelaja sobie w piete.

  To wy nie jestescie Polakami?
  To nie wy, wasze dzieci i wnuki beda
  zyli w kraju do ktorego dewastacji przykladacie reke?

  Lepiej zakaszcie rekawy
  i z wszystkimi ludzmi dobrej woli
  bierzcie sie do ratowania tez WASZEGO kraju

  Zrobcie cos pozytywnego dla WASZEJ ojczyzny
  jednoczac w dzialaniu wszystkie konstruktywne sily narodu.

  PO jest obecnie jedyna konstruktywna formacja polityczna
  zdolna do efektywnego rzadzenia
  oraz obrony demokracji i wolnosci obywatelskich.
  Nalezy jej w swoim interesie pomoc
  czy to bezposrednio
  czy jako silny i odpowiedzialny partner koalicyjny
  a nawet pospolite ruszenie.

  Wszelkie, ale KONSTRUKTYWNE,
  inicjatywy polityczne sa pozadane,

  bo krzykacze i saperzy sa od rozwalania a nie od budowania.

  A do dewastacji kraju mamy wystarczajaco chetnych.

 • triangle87

  Oceniono 4 razy 0

  Katastrofą jest Komorowski i jego świta, a nie kampania. Z g***a bata nie ukręcisz.

 • avaco

  Oceniono 6 razy 0

  Wyniki wyborów to lipa, Duda wygrał 70 do 30. Potwierdzają się słowa klasyka "ważne jest kto liczy głosy".Te wybory to ćwiczenia przed sfałszowaniem jesiennego głosowania.

 • ursynowski.2

  Oceniono 1 raz -1

  It's the economy MR DOODA, you stupid . Look at the economic indicators after his election 1.5 % win. Swiss franc is over 4 and Polish banks capitalization lost 12 billion plz.

 • amoramo

  Oceniono 7 razy -1

  Polacy zasługują na pisuarów! Jeżeli chcą ( ci, glosujący na budyń i ci, którym się nie chciało na wybory) prezydenta załatwiającego ułaskawienia dla znajomych przestępców lub pozwalającego wyprowadzić ze SKOK ów 65 milionów, prezydenta wierzącego w brednie o zamachu, podnóżka episkopatu, maminsynka tkwiącego mentalnie w średniowieczu, to niech mają. Niech da po 500 na dziecko, podniesie kwotę wolną od podatku do nawet 10000 zł, wprowadzi emerytury po 50, nakaże spłacać kredyty po cenie franka w dniu ich wzięcia, będzie prowadził swoją polską politykę zagraniczną wspólnie z mocarstwami takimi jak Litwa ( przepraszam Litwe, ale pamiętam ciągłe wyjazdy prezydenta tysiąclecia , guru budynia, do tego kraju, bo nigdzie indziej go nie chcieli) itp, jednym zdaniem - niech rozwali ten kraj. Polacy o IQ szympansa jeżeli nie dostana po gębie , nic nie zrozumieją. Tak po prostu musi być.

 • ursynowski.2

  Oceniono 5 razy -1

  PAD will ruin Polish economy very soon

 • cojamamwymyslic2

  Oceniono 23 razy -1

  PO po prostu za mało mówi o sukcesach Polski (najszybszy wzrost w UE) i wtedy młodzież niepamiętająca przeszłości wierzy PISowi, że jest źle, a będzie gorzej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX