Paradowska: Aferzyści wylecieli z PiS, a z PO nie? "Trójka madrycka" ma się świetnie!

Afera zmiotła "trójkę madrycką"? - Świetnie się mają, są w Sejmie, biorą diety, występują w telewizji - komentowała w TOK FM Janina Paradowska.
Janina Paradowska mówiła w Poranku Radia TOK FM o kolejnym liście "wkurzonego wyborcy PO". - Ja się nie zgadzam z tym, że ''posłów z afery madryckiej już dawno nie ma w PiS, a aferzyści ci z PO są''. Chciałabym przypomnieć, że bardzo dobrze mają się w PiS posłowie z afery madryckiej - występują w mediach, siedzą w poselskich ławach, biorą diety, w imieniu PiS występują w telewizorach. To, że nie ma ich formalnie, nie ma znaczenia. Myślę, że pracowali na zapleczu kampanii - mówiła w TOK FM Paradowska.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (238)
Paradowska: Aferzyści wylecieli z PiS, a z PO nie? "Trójka madrycka" ma się świetnie!
Zaloguj się
 • bobik57

  Oceniono 702 razy 394

  Czy jeśli dziennikarz krytykuje idiotyzmy i nieuczciwość to musi być anty"jakaś partia" czy wystarczy może dostrzec, że jest anty"bezczelność i głupota"?

  Zawsze mnie irytuje, że jeśli TVN zaprasza do studia jakiegoś normalnego rozmówcę to musi dla "równowagi" zaprosić jakiegoś niszowego kretyna bo boi się posądzenia o stronniczość.

  Stąd zapewne wrażenie, że jest minimum 50 % (sorry, dokładnie 51,5%) idiotów i żerujących na religii cwaniaków w Polsce. A ja myślę, że jest ich znacznie mniej, maksimum 15-25%, tyle, że są bardzo aktywni. Pozostali są tylko naiwni, co już wczoraj udowodnił im niejaki aktor Zelnik, czy niejaki były minister "sprawiedliwości" Ziobro. Ale to przejdzie, zapewniam, przebudzenie się w "nowej Polsce" będzie działać jak najlepsze lekarstwo.

  Porozmawiamy o tym za rok lub może nawet już za pół roku. A na razie bawcie się dobrze trolle, zarówno te opłacane jak i ideowe.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 673 razy 351

  ależ dajcie porządzić trochę prezesowi, Antkowi, Dudzie, Ziobrze, Hofmanowi i tej całej katolsko-paranoicznej ekipie z PiSu...
  kto powiedział że Polska ma wyglądać jak zachód Europy? jeżeli ludzie wola mieszkać w mentalnej Azji z pomnikami Chrystusa i Lecha (co niedługo wyjdzie na jedno) na każdym skrzyżowaniu, no to niech mieszkają :-)

 • j.666

  Oceniono 397 razy 209

  nie wiem co Janina chce przez to powiedzieć - ze PIS jest tak samo skundlony jak PO? I co z tego? 8 lat temu wielu miało nadzieje ze PO będzie wyznaczać inne standardy w polityce.

 • wdztony

  Oceniono 471 razy 197

  Przecież PiS ich wyrzucił z partii!!! partia nie ma możliwości pozbawić ich mandatu. A to że są w dobrych humorach i zapraszani do mediówto wina dziennikarzy, którzy ich zapraszają. I odkąd ich wyrzucono to nie występują w imieniu PiS.

  Paradowska to dobrze wie, więc świadomie kłamie. A głupia gazeta.pl te kłamstwa powtarza.

 • loret001

  Oceniono 363 razy 165

  Rozumiem, że Pani Redaktor uważa, że skoro "madrycka trójka" hula po sejmie, to PO powinna mocniej przygarnąć byłego posła Nowaka? A skoro w PiS jest poseł Pawłowicz, to to co opowiada poseł Niesiołowski jest całkowicie normalne i uzasadnione? Właśnie taka demagogia doprowadziła do zniechęcenia. Bagatelizowanie choćby tych głupich podsłuchanych rozmów i udawanie, że skoro podsłuch był nielegalny, to rozmów nie było, a w ogóle, to wszyscy tak sobie przy ośmiorniczkach gawędzą... Ta Pani zgoda na coraz dłuższe limuzyny, garnitury od krawców za "niepaństwowe" (bo partyjne) pieniądze. To przyzwolenie na naginanie i obniżanie każdego standardu w imię zablokowania powrotu do władzy PiS. To wszystko dało efekt w postaci przegranej. I nie jest tak, że PiS jest lepsze, jest tak, że PO nie jest wystarczająco dobra, a Pani przyzwolenie na każdą drobną, można rzecz, ułomność rządzących, powoduje jednak rosnący opór.

 • Oceniono 423 razy 153

  Różnica polega na tym, że wylecieli z partii i na następną kadencję mogą się nie załapać.

  Z PO natomiast nikt nigdy nie wyleciał, z wyjątkiem jakiegoś Chlebowskiego kilka lat temu i Tuska do Brukseli.

  Pani Paradowska powinna wiedzieć, że posła nie można wyrzucić z Sejmu żadną miarą, czego domaga się Kukiz.

 • siwywaldi

  Oceniono 167 razy 151

  To czy mają się świetnie, okaże się jesienią.
  Bo co im dziś można zrobić? Odwołać z poselskiego stołka nie można, a że brylują w mediach to też nie ich wina, tylko durnych redaktorów którzy ich zapraszaja i jeszcze im za płacą

 • karol_wald

  Oceniono 165 razy 131

  To nie wina PiS, że TVN24 zaprasza Hofmana do programów. Pretensje pod inny adres na Wiertniczą.

 • pa.gg

  Oceniono 235 razy 113

  Pani Paradowska a w jakich telewizjach występują ? Kto ich zaprasza TVN, POLSAT, TVP….? i Jaki ma w tym interes. Pani też im tu "reklamę" robi… A jutro Żakowski będzie lał krokodyle łzy, że w mediach "trójka madrycka" ma się dobrze…..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX