"Komorowski kojarzy się ze spektakularną porażką. Nie wzmocni PO"

- Bronisław Komorowski kojarzy się ze spektakularną porażką. Nie wzmocni już PO - stwierdził w Poranku Radia TOK FM Agaton Koziński z "Polska The Times".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Poprzeć i usunąć się w cień - to wszystko, co według Kozińskiego mógłby zrobić dla PO Bronisław Komorowski. - On zwyczajnie nie będzie się nadawał do aktywnego uczestnictwa w kampanii. Jest zmęczony i zniechęcony - przekonywał publicysta.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (18)
"Komorowski kojarzy się ze spektakularną porażką. Nie wzmocni PO"
Zaloguj się
 • endrju1521

  Oceniono 24 razy 8

  Komorowski jest już politycznym trupem.

  Tak samo jak Wałęsa i Kwaśniewski.

  Wszyscy oni mogą ubiegającym się o ich poparcie,

  udzielić jedynie ostatniego namaszczenia.

 • kajkokosz

  Oceniono 15 razy 5

  A niby dlaczego prezydent Komorowski miałby wzmacniać PO?
  Przecież wystarczy, że będą to robiły media z wyznaniem hm, przyjaznym. Po chwilach grozy, zwątpienia, strachu, przerażenia, paniki czy wręcz histerii przystąpiły zdaje się już do ofensywy i realizacji planu niezawodnego, jeżeli chodzi o reakcje PiS. A co jest tym planem, tą strategią niezawodną. Otóż ni mniej ni więcej tylko Smoleńsk i pomnik. A w to PiS się da wciągnąć jak ćma w ogień.
  I teraz będzie na okrągło show “w to mi graj”. Te jakże erystyczne wątki, te czołówki z tekstami utrwalającymi przekaz, mikrofony będące wszędzie tam gdzie o pomniku mowa, ten natłok klepania o Smoleńsku, te komentarze, drwiny i oburzenia.

  PiS to nie moja bajka, ale coś czy też cuś mi mówi, że prawdopodobieństwo wystąpienia takiego scenariusza jest bliskie 1.

 • 123waz

  Oceniono 6 razy 4

  Komorowski był przewidywalnym prezydentem, ale nieudolnym i leniwym i bez charyzmy, bez tej ikry przywódcy. Tak mędził.żadnej intonacji, ciagłe przypominanie o swoich mitycznych zasługach i jego kolegów. Co to kogo obchodzi jak przewozili ulotki i jak wyrywali torby listonoszce i jak chcieli zabić bogu ducha milicjanta. Ludzie maja juz tego puszenia się jakąs mityczną walką po dziurki w nosie ...

 • zdzisek1949

  Oceniono 16 razy 4

  Przegrany Bronek to kicha, obciach i siara.

 • luna368

  Oceniono 12 razy 2

  Książka Sumlińskiego "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego" jest pełna szokujących faktów. Gdyby tak nie było, pan Komorowski podałby autora do sądu w trybie wyborczym. Nie zrobił tego, czyli potwierdza zawarte w niej tezy.

 • demolka666

  Oceniono 10 razy 2

  agaton koźmiński, autor słów o "spektakularnej" porażce jest kretynem i nie zna znaczenia słowa "spektakularny - dlaczego TAKICH kretynów zatrudniają w mediach??? różnica między komorowskim a dudą to 3,1%... i to jest ta spektakularna porażka??? nie 30,1% tylko 3,1!!!... panie agaton hehehehe....

 • rifiutti

  Oceniono 14 razy 2

  Nie zgadzam się z panem Agatonem. Komorowski zdobył 8 mln głosów, to jest ogromna siła która trzeba teraz wykorzystać. PO ma potencjał, dość już biadolenia i defetyzmu. Platformo - do dzieła! Zwycięstwo wymaga wysiłku. A Agaton to reprezntat Rydzyka, czy co?

 • krukpl

  Oceniono 40 razy 2

  Komorowski to był najlepszy nasz prezydent nawet przebijał Kwaśniewskiego szkoda ,ze społeczeństwo tępe

 • musa-kusa

  Oceniono 9 razy 1

  no rzeczywiście, nie wygląda jak smart boy z reklamy płatków śniadaniowych...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX