Lis o zaufaniu do Kukiza: mało z krzesła nie spadłem, jak zobaczyłem ten sondaż

- Zjawiska obdarzania go zaufaniem nie rozumiem zupełnie. Wszystko w tym człowieku budzi moją nieufność - mówił w Poranku Radia TOK FM Tomasz Lis, redaktor naczelny ?Newsweeka?.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Teraz mamy nową poprawność polityczną. Należy się nisko pochylać nad muzykiem Kukizem, dostrzegać świeżość tego ruchu... A jeśli ktoś się nie pochyli, to dostaje straszne bęcki w internecie - mówił Tomasz Lis w Poranku Radia TOK FM. - Zdziwiłem się, że nie spadłem z krzesła, widząc wyniki rankingu zaufania CBOS (w którym Kukiz jest na pierwszym miejscu - red.). Zjawiska obdarzania go zaufaniem nie rozumiem zupełnie. Wszystko w tym człowieku budzi moją nieufność. Jak widziałem pana Kukiza podczas wieczoru wyborczego i to, co on wyprawiał na scenie... Hm... - mówiąc o "zmiennonastrojowości" Kukiza redaktor naczelny "Newsweeka".

- To, co wypisuje na Facebooku, pachnie mi szaleństwem - komentował Lis w TOK FM.

Paweł Kukiz zanotował spektakularny debiut w rankingu zaufania polityków. Muzyk, który w pierwszej turze wyborów prezydenckich uzyskał dobry, dwudziestoprocentowy wynik, jest na pierwszym miejscu w rankingu zaufania. Z wynikiem 58 proc. wyprzedził urzędującego prezydenta Bronisława Komorowskiego i prezydenta elekta Andrzeja Dudę.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (481)
Lis o zaufaniu do Kukiza: mało z krzesła nie spadłem, jak zobaczyłem ten sondaż
Zaloguj się
 • wkkr

  Oceniono 1117 razy 903

  Panie lis to nie kukiz jest taki wspaniały, tylko reszta polityków taka paskudna.

 • eslaanesh

  Oceniono 928 razy 676

  Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz. – Mahatma Gandhi.

 • lemin44

  Oceniono 680 razy 356

  Lis jak Michnik i PO są odklejeni od rzeczywistości. Dlatego jesienią znowu szeroko otworzą oczy ze zdziwienia.

 • cracovia.figiel

  Oceniono 341 razy 215

  Według Lisa tylko Karolak jest godny zaufania.

 • cloudynek

  Oceniono 377 razy 179

  Pytanie jakie było pytanie. Jeżeli brzmiało "Czy ufasz Pawłowi Kukizowi" to również moja odpowiedź brzmiałaby, że tak. Co oznacza jedynie to, że wierzę iż to co głosi głosi szczerze i naprawdę w to wierzy. Natomiast zupełnie czym innym jest fakt, że fundamentalnie się z tymi twierdzeniami nie zgadzam i mojego głosu w wyborach w życiu nie marnowałbym na choćby i najszlachetniejszego ale jednak ignoranta w sprawach funkcjonowania państwa.

 • alfalfa

  Oceniono 216 razy 162

  W rankingu przedwyborczym z 16.02 CBOS w ogóle nie uwzględnił Kukiza. Teraz odrabia straty :) Kto jeszcze wierzy w sondaże i rankingi, zwłaszcza CBOSu?
  A.

 • zalep

  Oceniono 267 razy 125

  I było spaść Panie Lis.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX