Komentarze (210)
Przegląd prasy Janiny Paradowskiej w TOK FM [3 czerwca 2015 r.]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • tadeusz3731

  Oceniono 18 razy 10

  Pani Paradowska., może pani pocałować Dudę.... wie pani gdzie, razem z podobnymi Lisami, Żakowskimi i tego typu "obiektywnymi" pismakami. Dlaczego pani nie docieka, co zrobił przez te 5 lat wasz pupil, lecz szuka przyczyny w jakiejś patologii ?

 • szrek223

  Oceniono 11 razy 9

  A czemu obiektem ataków brygad Komorowskiego i platfusowskich mendiów była p. Ogórek, a teraz SLD ?
  Więc słuchajcie Platfusy, dostaliście to , na co zasługiwaliście. I jeszcze, złodzieje, dostaniecie !

 • bystry_bronek

  Oceniono 12 razy 8

  Gdy Majewski wyśmiewać "IV RP" - is very gud mai frend.
  But when Majewski wyśmiewać "PO PL" thiz iz bad, very bad! Oh thiz iz agreszion end faszcizm
  Remember maj friend.. Tis is POlanda

 • kopalnianie

  Oceniono 8 razy 8

  Pije Pani do Lisa z Karolakiem?

 • kazikr1

  Oceniono 14 razy 8

  zajmijcie się lepiej obleśnym staruszkiem, bratem Stefana Szechtera i jego chamskimi odzywkami o zakonnicach i gó...arzach.

 • g.m.jackie

  Oceniono 16 razy 8

  Michnik nazwał młodych ludzi gó...arzami. Tego mu Paradowska jakoś nie wypomina.

 • aniapuszek

  Oceniono 20 razy 8

  Do Baby Jagi Paradowskiej. Droga pseudo-dziennikarko, Komora na wiecach wyzywali zwykli ludzi, którzy mięli już dość jego kłamstw, on nie pozostawał im dłużny grożąc pięścią krzyczał, że ich zepchnie na margines, że są sfrustrowani, brudni, jacyś hodowcy kur. Totalny brak szacunku dla ludzi, dla wyborców. I tak Komor dostał dużo głosów, o wiele za dużo na to jakim był złym prezydentem.
  A do tego ten człowiek ma za swoimi plecami grzechy popełnione do spółki z WSI.
  Po prostu kup sobie książkę i poczytaj kobieto. A tak w ogóle blokujesz miejsce w radiu, a masz już wiek emerytalny, więc daj szansę młodym reżimowa redaktorko i odczep się się Dudy. Za Komorem stał cały aparat państwowy i wszystkie media: Lisy, Kraśki, Tadle, Gugały, Lewickie, Kuźniary i wielu innych, ale rzeczywistości w Polsce nie da się już zakrzyczeć!!!!!!!!!

 • 13perun

  Oceniono 11 razy 7

  babciu, a czy szanowny bul odciął się od od liza i tego z dziurą ?

  - to co oni zrobili to był hejt dekady, żeby nie powiedzieć "25 lat wolnosci" ;-)

 • zdanowicz

  Oceniono 17 razy 7

  A przeciwnik grał w białych rękawiczkach? Większej nagonki jak POlitykierzy zrobili na Lecha K., a potem na jego brata współczesna Polska nie widziała.

 • mariuszdd

  Oceniono 15 razy 7

  Blokuje etat .
  Ona jest dowodem,ze media nie maja dochodów z reklam tylko z dotacji państwowych

 • lluscinia71

  Oceniono 15 razy 7

  A może BK był po prostu kiepskim prezydentem, chodzącą GAFĄ, człowiekiem UBEZWŁASNOWOLNIONYM przez Platformę, który podpisuje wszystko co mu pod nos podstawią. Przez 5 lat trudno tego nie zauważyć - a internauci nie są ślepi i głusi.

  Niby jak Duda miał się odciąć?
  Miał tweetnąć: "BK nie jest głupi - On tylko tak się zachowuje" albo "Bronisławie - ogarnij się, bo Cię zjedzą" a może "Nie kopcie leżącego - nie widzicie, że ten człowiek to tylko słup?"

 • hellcat75

  Oceniono 10 razy 6

  brygad szturmowych? towarzyszko rajfurko, czas na emeryture a nie zatruwanie powietrza a najlepiej nich tow dokona eutanazji przynajmniej jedna pozytywna rzecz zrobicie

 • piesiec81

  Oceniono 8 razy 6

  Sądzę, że jedną z bardzo nielicznych osób, która mogłaby się z Panią zgodzić w kwestii "pisowskich brygad szturmowych" jest pan Stefan Niesiołowski...

 • Mojko Filotiko

  Oceniono 12 razy 6

  O ja cię kręcę , to ja byłam w jakiejś brygadzie ? Nie przypominam sobie ale mogłam mieć pomroczność jasną. Dla wyjaśnienie, nie jestem zwolennikiem ani wyborcą PIS-u.

 • terra777

  Oceniono 18 razy 6

  A epatowanie publiczności panem Andrzejem Hadaczem oraz publiczne poprawianie z nim katlei nie miało charakteru szturmowego!

 • michnikowszczyzna2012

  Oceniono 13 razy 5

  Kto jej wypomni brak mózgu i demencje starczą?

 • bonaventurajankanty

  Oceniono 10 razy 4

  Czy to jest wersja ustalona na urodzinach Nowaka?

 • grzegorz-lowicki

  Oceniono 10 razy 4

  Zapomniał wół jak cielakiem był. Kiedy studniówki PO pluł na Kaczyńskich a Sikora i Komór nawolywali do mordowania kaczek i dozynania przeciwników to nie pamiętasz. Teraz chcesz coś Dudzie wypominać? Kpina z Bańska i jej idącej na dno PO orkiestry.

 • krzepki.harry

  Oceniono 10 razy 4

  Niech ta pani lepiej przeanalizuje absolutnie bezprecedensowy szturm agorowych gadzinówek na Dudę w dwóch ostatnich tygodniach kampanii ... ślepa czy co?

 • dziordzio1965

  Oceniono 6 razy 4

  Pani Janina P. powinna pisać teksty do kabaretów - ma takie fajne przemyślenie.

 • Oceniono 4 razy 4

  Niech już szanowna pani redaktor nie przesadza. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Mogę się założyć, że gdyby to Duda był obiektem zmasowanego ataku a Komorowski się od tego nie odcinał to p. Paradowska nie widziałaby w tym nic złego.
  ps i nie głosowałem na Dude.

 • adam.gr

  Oceniono 6 razy 4

  ta pani ma 73 lata - niech idzie na emeryturę bo zajmuje miejsce młodym ludziom ( tym co przez pazernych emerytów muszą do anglii za chlebem wyjeżdżać!!!).

 • k0mancz

  Oceniono 12 razy 4

  Jancia, a kto u Czyża w TVP INFO powiedział, że Komorowski wcale nie musi robić kampanii, bo w Polsce wszystko zmierza w bardzo dobrym kierunku? Już zapomniałaś co gadałaś? To dlatego między innymi przegrał. Na Dudę wylewaliście wszystko co tylko wam do tych zakutych łbów przyszło i jakoś sobie poradził.

 • benia_b

  Oceniono 12 razy 4

  Może kobieto daj już sobie spokój. Pora posypać głowę popiołem za niegodziwe uczynki i prosić o przebaczenie.

 • hermilion

  Oceniono 20 razy 4

  Paradowska - kto cie słucha .. przecież ty jesteś jednym z wrogów PiS ..

 • zd46

  Oceniono 7 razy 3

  Panowie z PiSu cierpią na amnezję lub sklerozę i zapomnieli jak to minister Jasiński (były działacz PZPR), już po przegranych wyborach parlamentarnych, umorzył partii Porozumienie Centrum J .Kaczyńskiego, A.Glapińskiego i Lecha znaczne zadłużenie wobec Skarbu Państwa !!! Bez zmrużenia oka i żadnych konsekwencji !!!!! Do dzisiaj udają, że nic się nie stało, bo się PRZEDAWNIŁO !! Tak wygląda "przedawniony patriotyzm" PC i obecny PiSu !!! PiS się nikogo nie boi, PiS wie ,że wszystkie ich szwindle się PRZEDAWNIĄ !! Brawo wyborcy PiSu, czego oczy nie widzą tego sercu nie żal!!!!! PiS z Czarneckim twierdzą że mają umowę z Bogiem tylko CO NA TO SAM BÓG ?????

 • cool_observer

  Oceniono 7 razy 3

  PiS to Plujnia i Szczujnia !. Plucie jadem ta niniejszym forum przez płatną PiSowską trollownię-hejternię, tylko niezbicie potwierdza, że red. Paradowska ma rację. A ponieważ obnaża hipokryzję i podłość propagandy PiS ["przyjemniaczek Duduś i brygady szturmowe (w internecie i w realu)], to spotyka się z wściekłymi atakami "ad personam".

 • grupalakatuz

  Oceniono 7 razy 3

  Giniecie od swojej własnej broni wy nędzne plugawe komuchy parszywe.

 • hirvi1

  Oceniono 7 razy 3

  "W tej kampanii wyborczej prezydent Komorowski był obiektem nienawiści brygad szturmowych."
  Rozumiem, że pani Paradowska nie czytuje GW.

 • marudna.menda

  Oceniono 5 razy 3

  Ta pinda byla w pzpr i dalej tam jest.

 • 1stanczyk

  Oceniono 5 razy 3

  Mnie, na okoliczność wygranej Dudy, bardzo brakuje "obiektywnych" komentarzy sp Bartoszewskiego.

  Licznych "pełnych miłości i obiektywizmu" politycznych komentarzy sp Bartoszewskiego które dzisiaj można powspominać na YouTube.

  Był w czepku urodzony, czepku, który do samego końca szczęśliwie chronił Go głównie przed nim samym.

 • representation1

  Oceniono 5 razy 3

  Pokłosie nienawiści do opozycji
  ---------------------------------------
  To brygady GW, TokFM, TVN zasiały nienawiść w umyśle Ryszarda Cyby.

  Ryszard Cyba sięgnął po pistolet i zabił działacz PiS Marka Rosiaka, a miał jeszcze zamiar zastrzelić Kaczyńskiego, W ostatnich wyborach Cyba głosował na Bronka. Tak jak większość pensjonariuszy polskich zakładów karnych.

  ***************************************************************
  Po trzech miesiącach od zdarzenia Jarosław Kaczyński przedstawił na konferencji prasowej informację, że Ryszard Cyba przez rok był członkiem Platformy Obywatelskiej.

  Według relacji świadków zdarzenia, 19 października 2010 roku przed południem w biurze poselskim posła do Parlamentu Europejskiego Janusza Wojciechowskiego oraz posła na Sejm RP Jarosława Jagiełły znajdującego się na pierwszym piętrze kamienicy mieszczącej się w centrum Łodzi przy ulicy Sienkiewicza 61 przebywało pięć osób. Do biura wtargnął mężczyzna, który, zdaniem świadków, od razu zaatakował jednego z pracowników biura, Marka Rosiaka, oddając w jego kierunku strzały z broni palnej. Jak poinformował później w Sejmie RP minister spraw wewnętrznych i administracji Jerzy Miller, było to 8 strzałów – cała zawartość magazynka. Cztery z nich dosięgły Rosiaka, powodując jego śmierć na miejscu zdarzenia. W dalszej kolejności sprawca rzucił się na znajdującego się w tym samym pomieszczeniu Pawła Kowalskiego. Jerzy Miller poinformował, że sprawca posiadał więcej amunicji, ale nie udało mu się przeładować broni. W konsekwencji, według relacji świadków, potwierdzonej potem przez samego Kowalskiego, sprawca najpierw zaatakował Pawła Kowalskiego paralizatorem, rażąc go w nogi, a następnie zadawał Kowalskiemu ciosy nożem, próbując mu poderżnąć gardło. Ugodził go dwukrotnie w szyję, zadając siedmiocentymetrową ranę, poranił także ręce, którymi Kowalski zasłaniał się. Według świadków, w czasie ataku sprawca krzyczał, że nienawidzi PiS i że chce zabić Kaczyńskiego. Został on ujęty przez wezwanych na miejsce zdarzenia strażników miejskich. Już po zatrzymaniu dodał on w obecności mediów, że żałuje, że nie ma już broni, bo by powystrzelał wszystkich pisowców. Według informacji przedstawionej Jerzego Millera, zatrzymany wyraził też żal, że miał 49 pocisków, a wystrzelił tylko osiem.

 • TIGER BENGAZI

  Oceniono 9 razy 3

  PANI SAMA JEST CZŁONKIEM NIENAWIŚCI ,,,,BRYGAD WIĘCEJ MA MIEĆ TAKICH CZŁONKÓW I ZWOLENNIKÓW JAK PANI TO W WYBORACH PARLAMENTARNYCH ,,,,,PO,,,,DOSTANIE TAKO KOPA OD WYBORCÓW ŻE RAZ NA ZAWSZE ZNIKNIE Z SCENY POLITYCZNEJ ,,,,JESZCZE NIECH PAN NIESIOŁOWSKI ,SIKORSKI ,,SIENKIEWICZ ,,ROSTOWSKI ,,,KOPACZ ,,, AHA I OCZYWIŚCIE ARŁUKOWICZ ZBAWCA CHORYCH SŁUŻBY ZDROWIA I ŚMIERCI CHORYCH W KOLEJKACH DO SZPITALI .......8 LAT NIC TYLKO KOLESIE A TERAZ NA WYŻERKA NA OŚMIORNICZKI I NARADA JAK ZOSTAĆ PRZY KORYCIE.......TO KONIEC PANOWIE ,,,,,

 • euro67

  Oceniono 9 razy 3

  Posluchaj postkomunistyczna manipulatorko, Komorowskiego mili dosyc obywatele i dawali temu wyraz!

 • alexx42

  Oceniono 7 razy 3

  bwahahahahahahahahhhh, tej pani już podziękujemy:)))

 • czesio48

  Oceniono 7 razy 3

  Uprawia podłe, klakierskie dziennikarstwo i ciągle zabiera głos.

 • niezalany

  Oceniono 5 razy 3

  kogo obchodzi biedna kobieto twoja opinia... wy pismaki jesteście jak ta orkiestra na tytanicu.

 • 13perun

  Oceniono 5 razy 3

  babciu, to była ( i jest ) tylko wdzięczność wobec dokonań aparatczyka peło.

 • sasza2046

  Oceniono 5 razy 3

  Zapomniala wiedzma jakim obiektem nienawisci
  byl Lech Kaczynski! W porownaniu z tym na
  Bronka to pikus! A Bul przegral dzieki celebrytom
  i mediom! I to bedzie Lud (ponoc ciemny! ) przypominal ;-)

 • poatyzator

  Oceniono 5 razy 3

  HAHAHAHAHAAaaaaa

  Kto to mówi ?

 • representation1

  Oceniono 2 razy 2

  Przegląd prasy: Tomasz Siemoniak szkoli banderowców z OUN
  ------------------------------------------------------------------------------
  Czy wicepremier Tomasz Siemoniak w zakresie wiedzy o historii Wojska Polskiego jest kompletnym ignorantem? Czy też w cyniczny i wyrachowany sposób realizuje plan wciągnięcia Polski w działania zbrojne na Wschodzie, nie oglądając się przy tym ani na doświadczenia historyczne, ani na godność polskiego munduru? Tak czy owak, wydając decyzję o szkoleniu dowódców batalionu o nazwie OUN, uderzył on w polskie tradycje wojskowe oraz znieważył pamięć pomordowanych przez OUN i UPA. W takie sytuacji, jeżeli jest człowiekiem honoru, powinien podać się do dymisji

  Wicepremier i minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak, wydał decyzję, aby za pieniądze polskiego podatnika szkolić dowódców ukraińskich oddziałów ochotniczych, w tym batalionów "Azow" i "Ajdar", zdominowanych przez banderowców, oraz batalionu noszącego nazwę Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów. Poinformował o tym na konferencji prasowej gen. Mieczysław Gocuł, szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego. Jest to niebywały skandal, bo OUN była organizacją terrorystyczną, która w okresie międzywojennym atakowała struktury państwa polskiego. Jej członkowie, zwłaszcza z frakcji kierowanej przez Stepana Banderę, dokonali wielu zbrodni, w tym zabójstwa ministra spraw wewnętrznych Bronisława Pierackiego i posła Tadeusza Hołówki. Nawiasem mówiąc, obaj zamordowani byli piłsudczykami i zwolennikami ugody z Ukraińcami. Banderowcy zgładzili także w skrytobójczych zamachach wielu uczciwych Ukraińców, w tym Iwana Babija, dyrektora ukraińskiego gimnazjum we Lwowie i szefa Akcji Katolickiej. Z kolei we wrześniu 1939 r., współpracując, ściśle z niemieckim wywiadem Abwehrą, spełniali rolę V Kolumny, organizując i przeprowadzając dywersję na tyłach walczących z Niemcami polskich dywizji. W ramach tej dywersji niejednokrotnie strzelali w plecy wycofującym się do Rumunii i na Węgry polskim żołnierzom. Mordowali ludność cywilną. Przykładem jest zgładzenie bezbronnych mieszkańców osady Kołodne k. Monasterzysk, w tym kobiet i dzieci, co miało miejsce w nocy z 18 na 19 września. W następnych latach na bazie struktur OUN powstała Ukraińska Powstańcza Armia, która dokonała ludobójstwa na Polakach, Żydach o Ormianach oraz obywatelach polskich innych narodowości.

  wiadomosci.onet.pl/kraj/skandal-tomasz-siemoniak-szkoli-banderowcow-z-oun/s16wys

 • grupalakatuz

  Oceniono 2 razy 2

  Babo! Babskou! Przestań! Już nie trzeba. Choć u was reżimowców nic się nie zmienia. Wy dalej nie musicie stać w kolejce po paszport.

 • szpung

  Oceniono 2 razy 2

  Markowski, propagator sukcesu trzyci yrpy zrezygnowal z pracy w PAN na rzecz prywatnej szkolki typu humanistyczna dla humanow z proistej przyczyny jako prof moze i wyciagal tam jakie 5 tauzenow na funkcyjnym bo za doktorat nadal daja tam 20 pln a za k/publikacje tyz jakies 40 pln. To i tak niezle bo tacy doktoranci i etatowi w porywach dociagaja do 2000 pln brutto plus premia kwartalna 230 pln co jest miara sukcesu naszego niezwykle rozwinietego kraju.
  W takiej uczelence typu humanistyczna jesli uda sie naciagnac wystarczajaca ilosc losi mozna spokojnie wycisnac 12000 plus chaltury w zamiejscowych i z innych humanistycznych eventow. Jak zsobie dopuka do podstawy dodatkowe wystepy goscinne w innych uczelenkach plus dopisze sie do kilku instytutow to spokojnie wyciaga 60000. Byt kochani ksztaltuje swiadomosc wiec badzmy wyrozumiali on mowiac o sukcesie mowi o sobie i ludziach tacy jak oni, wiec trzeba dac spory margines na dyrdymaly ktore wygaduje po roznych studiach sprawiajac wrazenie czlowieka oderwanego od realu.

 • zd46

  Oceniono 6 razy 2

  Panie J.Kaczyński, do tej pory pan z PiSem lekceważył Prezydenta RP a tym samym KONSTYTUCJĘ RP w sposób prostacki i nieznany w żadnym innym kraju na świecie, czy my Polacy mamy pana naśladować w stosunku do A.Dudy? Pan nas tego uczył 5 lat !!!!

 • genio4

  Oceniono 8 razy 2

  A kogo babo obchodzi twój jazgot. Idź na emeryturę i nie blokuj etatu :)

 • jurassic201

  Oceniono 6 razy 2

  A Komorowski to się niby odciął, jak michnik zwoływał przez swoją gazetę bydło z całej polski, żeby się zjechało do warszawy naszczać na krzyż? Dla mnie to jest bydle nie prezydent.

 • adam-aga

  Oceniono 6 razy 2

  Znowu nienawistne milczenie PiS-u i Pana Andrzeja Dudy. Jest winien bo milczał. Milczał nienawistnie. A Żyrandol wrzeszczał na ludzi, groził im pięściom, wysyłał macać kury i sądził, że ludzie przyjmą to bez mrugnięcia okiem. Paradowska puknij się w głowę.

 • judeosceptyk

  Oceniono 6 razy 2

  Przeciez bronek wygral w pierwszej turze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX