"Szanse Petru? Karpie nie głosują za przyspieszeniem Bożego Narodzenia"

Na co może liczyć Ryszard Petru i jego NowoczesnaPL? Agata Nowakowska z "Gazety Wyborczej" mówiła w Poranku Radia TOK FM, że jego ugrupowanie zdobędzie od 8 do 12 proc. głosów. I nie więcej. - Petru będzie się musiał przyznać do swoich poglądów, które nie zdobędą większego poklasku. Karpie nie głosują za przyspieszeniem Bożego Narodzenia - zauważyła, zwracając uwagę na liberalny program NowoczesnejPL.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Zdaniem Nowakowskiej te 8-12 proc. wyborców to dawni wyborcy PO. - Liberalni gospodarczo, dla których PO okazała się zgniłą socjaldemokracją - mówiła. Jej zdaniem ugrupowanie Petru nie ma szans stać się masową partią.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (13)
"Szanse Petru? Karpie nie głosują za przyspieszeniem Bożego Narodzenia"
Zaloguj się
 • ciemnyludd

  Oceniono 26 razy 10

  Partia Petru, byłaby wymierną weryfikacją poglądu...Że przecież nie wszyscy Polacy SĄ IDIOTAMI...łykającymi najtańszy i najprymitywniejszy populizm "anty-systemowców"... JAK TUCZONE GĘSI...

 • randomman

  Oceniono 2 razy 2

  Karpie zagłosują na Kukiza bo myślą że Boże Narodzenie zostanie odwołane.

 • wiesiekd19

  Oceniono 14 razy 2

  Szanowna Pani
  Zawiodłem się słysząc rybi dowcip. On jest "ni pricziom". Dziwię się takiej Pani refleksji. Przecież to nie jest oferta dla karpii, nawet nie dla wszystkich ryb... To jest oferta dla części populacji. Obśmianie nowej idei konserwuje stary układ - na tym Pani zależy? Mnie życie nauczyło - pozwól odważnym mówić jak mają coś nowego do powiedzenia i jeszcze sami to finansują, daj im urosnąć a potem się zweryfikuje.

 • jacekm22

  Oceniono 2 razy 2

  Semka coraz grubszy ... !!!!

 • jinx-1

  Oceniono 2 razy 0

  Ktoś z moich znajomych powiedział, że wcześniej banki wpływały na polityków, a z tą partią mielibyśmy rządy bankiera. Czy aby na pewno tego chcemy? Liczyć on na pewno umie, ale czy dostrzeże w tym wszystkim ludzi?

 • bendyks7

  Oceniono 20 razy 0

  Obawiam się, że jednak w Polsce, sporo karpi zagłosuje na przyśpieszenie świąt Bożego Narodzenia. Już ci cwaniacy z NIENAŻARCI.pl, ich o tym przekonają.

 • buk.horror.dulszczyzna.00

  Oceniono 16 razy -2

  w 2014 PT Petru został powołany
  na stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej PKP S.A.
  Ciekawe jakie miał atuty?,pokończył jakieś szkoły kolejowe?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX