Nowakowska: "Po co lewica, skoro jest PiS?". Kurkiewicz: "PiS działał sprzecznie z socjalnym programem"

Publicyści w Poranku Radia TOK FM spierali się o rację bytu partii Razem i lewicy w ogóle. Agata Nowakowska z "Gazety Wyborczej" wskazywała, że socjalny elektorat przejęła prawica, a lewica tylko niepotrzebnie się dzieli. Roman Kurkiewicz odpierał te argumenty.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasWięcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (11)
Nowakowska: "Po co lewica, skoro jest PiS?". Kurkiewicz: "PiS działał sprzecznie z socjalnym programem"
Zaloguj się
 • precz_z_komunia

  Oceniono 25 razy 17

  Lewica jest potrzebna aby niektórzy mogli klęczeć na lewym kolanie zamiast na prawym.

 • xvq111

  Oceniono 12 razy 10

  Słuchając publicystów i polityków odnoszę wrażenie , że w swojej propagandzie tak się zagubili iż stracili kontakt z rzeczywistością . Rzeczywistość jest taka , że rośnie w Polsce grupa niezadowolonych ze swojej pozycji społecznej , ze swoich zarobków lub też braku pracy , a lewica przestaje istnieć .Ciekawe kto do tego doprowadził , że w momencie gdy sytuacja aż prosi aby odrodziła się silna lewica i stanęła w obronie wykluczonych lewica się zwija . Odpowiedź jest jedna głupota i ślepota polityków tzw. lewicy .Lewica jest potrzebna gdyż tak naprawdę nikt jej nie zastąpi tylko taka prawdziwa , a nie nasz Milerowska i SLDowska partia biznesu o lewicowych poglądach obyczajowych . To za mało , lewica ma wspierać i upominać się o biednych , a nie popierać Kulczyka i spółkę .Ludzie to widzą i jak sieroty szukają tych co choć trochę się o nich upomną dlatego mamy fenomen Kukiza i wzrost notowań PiS. Nadzieja umiera ostatnia i nie kieruje się rozumem.

 • waldus059

  Oceniono 6 razy 2

  Kto zaprasza ta grubą świnie Semkę.

 • kowalska-kowalska

  Oceniono 20 razy 2

  Lewica najwyrażniej dla red. Nowakowskiej jest jakimś problemem emocjonalnym albo ideologicznie nieznośnym, jak to u platformersów bywa.
  Pani Redaktor, dobrze byłoby chociaż raz wysilić swoją mózgownicę i poinformować swoich słuchaczy i czytelników, jak definiuje Pani formację lewicową.
  Jeśli dla Pani PiS jest lewicą, to ma Pani poważny problem z głową.

 • boykotka

  Oceniono 24 razy 2

  Pani Agata Nowakowska odkąd puściła tydzień temu bezczelną plotę o partii Razem a dziś mając okazję nie przeprosiła - sięgnęła właśnie dna. Zastanawiam się od rana jaki interes ma pani Nowakowska w dyskredytowaniu prawdziwej polskiej lewicy ? Jakoś tego nie ogarniam.

 • tokfm_acz_kolwiek

  Oceniono 1 raz 1

  Przerost jakiejkolwiek kończyny, lub jej zanik zanik oznacza dla organizmu chorobę, Jaki kolor mają teraz plamy historii pisanej przez prawicę, za PRL przypominam miały biały?

 • cracovia.figiel

  Oceniono 16 razy -12

  Zaczepiła mnie starsza pani z naszego bloku. Sąsiad mój zmrł. Słyszał pan? Nagle...... Lekarz psychiatra. Do czego to w tej Polsce panie doszło- nawet lekarze zaczynaja już umierać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX