Duda podniósł hostię? "Czytelny znak. Bóg namaścił Dudę na mesjasza". Wróbel: Przypadek? Nie sądzę!

"W niedzielnym zdarzeniu z Wilanowa niektórzy już doszukują się czytelnego znaku, jakoby Bóg namaścił Andrzeja Dudę na mesjasza, który ma odnowić, a nawet zbawić Polskę" - czytamy w "Rzeczpospolitej" po incydencie, podczas którego prezydent elekt podniósł upuszczoną hostię. "Przypadek? Nie sądzę!" - pokpiwał Jan Wróbel w Poranku Radia TOK FM. I pytał Krzysztofa Szczerskiego, czy dobrze czuje się w "mesjanistycznym klimacie".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Andrzej Duda to człowiek, który twardo stąpa po ziemi. Jednocześnie ma bardzo głęboką formację religijną. Można te dwie rzeczy połączyć i nie fruwać kilkaset metrów nad ziemią - przekonywał w Poranku Radia TOK FM Krzysztof Szczerski, poseł PiS, typowany na ministra w Kancelarii Prezydenta.

Szczerski zaznaczył, że dziwne interpretacje wydarzeń w Wilanowie wynikają z ogromnych oczekiwań względem przyszłego prezydenta. - Andrzej Duda jest jak haust świeżego powietrza dla polskiej polityki - mówił.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (25)
Duda podniósł hostię? "Czytelny znak. Bóg namaścił Dudę na mesjasza". Wróbel: Przypadek? Nie sądzę!
Zaloguj się
 • marudna.maruda

  Oceniono 45 razy 45

  " Andrzej Duda jest jak haust świeżego powietrza dla polskiej polityki"- tak świeżego, jak myśli naszego wiodącego i nieomylnego episkopatu. Świeżość Dudy wypływa z kościelnych krucht. Wracamy do średniowiecza?

 • gossam.2

  Oceniono 37 razy 35

  To nie haust świeżego powietrza tylko zapaszek smrodu sie rozchodzi, panie Szczerski. Oj podusimy się w tym na życzenie otępiałego i otumanionego narodu. Czas przewietrzyć ten pisowsko kukizowy smrodek do jesieni.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 32 razy 32

  Mnie zastanawia czemu ten satanista nie zjadł tego chipsa?
  Brzydził się bo z ziemi?

 • bihepi

  Oceniono 29 razy 29

  Duda podniósł hostię?
  ----
  Tak bezczelnej ustawki jeszcze nie było.
  A to dopiero "rozgrzewka przed treningiem".

 • ojciec.scholastyk

  Oceniono 34 razy 28

  Mesjasz Duda? DUDA ?...no to mamy narodziny Dudaizmu, gdzie Bóg Ojczulek- Jarek,oddaje na męczeńską służbę, niepokalanie poczętego/w politycznej macicy tow. Szydło/ ...Andrzeja. Ale JAJA...

 • raab2

  Oceniono 27 razy 27

  .."prezydent elekt podniósł upuszczoną hostię."..
  Głąby...Nie ważne to, że podniósł, a to, że upadła...I właśnie to jest znakiem..

 • naskalny

  Oceniono 26 razy 24

  Duda niedawno przemawiał z ambony, demonstracyjna religijność nie zostawia złudzeń najbardziej naiwnym o kształcie Polski w najbliższych latach. Jeśli Polacy odpuszczą swój kraj w ręce PiSu niedługo obudzą się w zupełnie innym państwie.

 • flat-ower1

  Oceniono 13 razy 13

  No to ja nie zazdroszczę tym co wykupili mieszkania w pobliżu tego dziwactwa wilanowskiego. Czeka ich chyba 5 lat wysłuchiwania bicia dzwonów i oglądania rozmodlonych pątników oraz śpiewającego wraz z dziatwą i panami w kieckach pana prezydenta. Obiekt musi na siebie jakoś zarobić i czas mu sprzyja.

 • adamofsky

  Oceniono 15 razy 13

  "dziwne interpretacje wydarzeń w Wilanowie wynikają z ogromnych oczekiwań względem przyszłego prezydenta" Wcale nie ogromne. Wystarczy jak spełni tylko swoje obietnice. Sam je dał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX