Piekarska: Chciałabym przyspieszonych wyborów [WIDEO]

SLD chce, by odbyły się wcześniejsze wybory parlamentarne. Katarzyna Piekarska uważa, że rząd PO ?i tak będzie techniczny".
- Chciałabym przyspieszonych wyborów, bo czego by ten rząd nie zrobił, to zostałoby źle przyjęte. Ministrowie będą tylko administrować, więc ten rząd i tak będzie techniczny - stwierdziła Katarzyna Piekarska w TOK FM. Przedstawicielka SLD dodała: - Mam nadzieję, że parlament zdąży przyjąć ustawę o in vitro - powiedziała posłanka w "Wyborach w TOKu".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (11)
Piekarska: Chciałabym przyspieszonych wyborów [WIDEO]
Zaloguj się
 • musa-kusa

  Oceniono 10 razy 8

  Karpie chcą przyspieszenia Bożego Narodzenia?!

 • klara551

  Oceniono 9 razy 7

  A za przeproszeniem po jaki damski......? Kadencja sejmu kończy się za chwilę więc po co robić raban przed metą? Chyba,że pani ma nadzieję,że SLD jakoś uniknie kasacji.Myśli pani,że dwa miesiące coś zmienią i Polacy do cna zgłupieją żeby na waszą partyjkę zagłosować? No i czy pani rozumie słowo techniczny? A fe, bo nawet chyba lewicowcy,czy myślący z SLD z rozumem się pożegnali.

 • eski57

  Oceniono 10 razy 6

  Wychodzić z taką propozycją na trzy miesiące przed ..., w dodatku bez możliwości realizacyjnych , TO kompletne intelektualne i polityczne DNO !! Niechby się SLD rozwiązało , może to doda większej odwagi i rozmachu do powołanie nowej - jednolitej partii socjaldemokratycznej przez młodsze pokolenie lewicowców !!!?

 • peter-321

  Oceniono 9 razy 5

  To jej pierwszy maz byl szefem Poczty Polskiej. ? To Iwinski wsuwal reke pod bluzke sekretarki, to Wenderlich pieprzy trzy po trzy z przerwa na cvos nieokreslonego, a to Gawkowski nazwal Prezydenta szmalcownikiem, i to Miller ma szanse kandydowania z ramienie nie Samoobrony, a to Jonski z Kalita i Gawkowski wychwalali Ogorek i po nich wszystkich zostala tylko mizeria..

 • anna12-3

  Oceniono 1 raz 1

  p.s. postawa SLD świadczy, że dla Polski ważniejsze jest to, że jeszcze można uniknąć zagrożenia konstytucyjnej większości PiS i Kukiza, niż los samego SLD.Taka konstytucyjna większość jest śmiertelnym zagrożeniem dla polskiej demokracji.

 • anna12-3

  Oceniono 1 raz 1

  Moje spojrzenie na przyśpieszone wybory: uważam,że byłoby to koło ratunkowe dla Platformy, bo nowe partie odbierające jej głosy ,nie zdążyłyby okrzepnąć na tyle,żeby wystartować z pełnym przygotowaniem,a po drugie ,na pewno wypłyną nowe taśmy ,które jeszcze bardziej pogrążą tą partię. W temacie taśm,Platforma jest zupełnie bezradna,bo nie ma na to argumentów. To dlatego PiS nie chce wcześniejszych wyborów,bo chce Platformę pogrążyć już do spodu. Dzisiaj Platforma miałaby te swoje 20%,a za 4 miesiące podzieli los AWS i SLD

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 3 razy 1

  A kto ona jest, ta Piekarska. Kumpela Pęczaka?
  SLD chce? Toż SLD to historia. Nota bene parszywa!

 • peter-321

  Oceniono 5 razy 1

  W ramach odmlodzenia kadry politycznej Piekarska pozostaje tam gdzie jest. Basta !

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 2 razy 0

  Aczkolwiek jeśli w najbliższym sondażu SLD uzyska poniżej 5% poparcia, to postulatu przyspieszonych wyborów nikt w SLD nie podniesie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX