Polska młodzież prawicowa. "W głowie często ma bigos poglądowy"

Jerzy Baczyński uważa, że jednym z powodów dominacji wśród polskiej młodzieży prawicowych poglądów jest "kompromitacja lewicy". Jedną z cech charakterystycznych polskich młodych wyborców jest ich nieprzewidywalność. - Nie są przywiązani do swoich poglądów - podkreślał redaktor naczelny "Polityki" - co dobrze widać w czasie wyborów.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 Jak ocenił Baczyński w TOK FM, mimo "prawicowego sztafażu" polska młodzież ma w głowie "rodzaj bigosu poglądowego, gdzie sąsiadują bez problemu poglądy skrajnie prawicowe obok skrajnie lewicowych".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (25)
Polska młodzież prawicowa. "W głowie często ma bigos poglądowy"
Zaloguj się
 • precz_z_komunia

  Oceniono 65 razy 47

  Tak to jest jak się pozwala pedofilom karmić dzieci magią i wafelkami.

 • much0m0r.sr0m0tnik0wy

  Oceniono 28 razy 20

  "Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie… Nadto przekonany jestem, że tylko edukacja publiczna zgodnych i dobrych robi obywateli. "
  Jan Zamojski, 1600 rok

  Nie zauważyłam by młodzież traktowano poważnie, jako partnera do rozmowy. Więc szukają swoich ścieżek, bo nie zawsze odpowiadają im poglądy rodziców.
  A że otrzymują papkę "prawdziwej historii", poglądów religijnych (bez dyskusji), pokusy używek, to są jacy są.
  I to nie jest ich wina.

 • flymen22

  Oceniono 15 razy 5

  Jak młodzież prawicowa ma bigos w głowie, to nie jest takie zagrożenie jak bigos w głowach rządzących.

 • cracovia.figiel

  Oceniono 8 razy -2

  Na Ukrainie odbył się koncert ku czci dywizji SS-Galizien [+VIDEO]
  7 czerwca w Kijowie odbył się koncert ku czci dywizji SS-Galizien. Poległych członków SS-Galizien uczczono minutą ciszy, podczas koncertu głos zabrał ze sceny jeden z żyjących jeszcze członków dywizji.
  "W ciągu roku było to już wyszkolone wojsko, które mężnie stawiło opór przeważającym siłom wojsk 1. Frontu Ukraińskiego. Od 13 do 22 lipca 1944 roku w pobliżu miasta Brody w obwodzie lwowskim miała miejsce słynna bitwa, która jest przykładem niezmierzonego poświęcenia w imię wolności i niepodległości Ukrainy" - mówił 95-letni dziś członek dywizji SS. Wraz z nim wystąpili na scenie także członkowie batalionów ochotniczych walczących na froncie w Donbasie w tym z Azow i słynnego ze swojego okrucieństwa wobec ludności cywilnej -Tornado..
  "Dziś czcimy wszystkich bohaterów, którzy walczyli za wolność i niezależność Ukrainy" - zapowiadała występ zespołów śpiewających o SS-Galizien konferensjerka prowadząca koncert.........
  Na temat wymordowania Polakó na Wołyniu ... ani słowa.
  Rząd Polski w pełni podziela słowa banderowskich zbrodniarzy. W takim kraju żyjemy.

 • 68jacekw

  Oceniono 7 razy -3

  To smutne,tyle wbijania w te głowy genderu,"postępu","ewropy"-a oni tylko bigos i wódka.Przykład dał ostatnio Kmicic.

 • pytlarro

  Oceniono 20 razy -4

  raczej lepsze wyksztalcenie, okrzepniecie ekonomi rynkowej, dorasta pokolenie, ktorych rodzice prowadza biznesy a nie lokalny oddzial partii. To sie przeklada na kleske lewicy, mlodzi ludzie nie sa glupi i wiedza, ze lewicowe haselka sa ladne , ale szkodliwe i kosztowne

 • ot48

  Oceniono 14 razy -6

  Polska lewica to walka z kościołem i klerem, propagowanie ideologii homoseksualnych i rozwiązłości. Kogo to interesuje? Większość normalnych polaków się tego brzydzi.

 • konikpolny12

  Oceniono 14 razy -8

  Skończyłem już 21 lat i do młodzieży raczej się nie zaliczam już. Jednak uważam, że Bóg dał nam lewicowców żebyśmy ćwiczyli się w cnotach cierpliwości, wyrozumiałości czasem pobłażliwości. Ich śmieszne tezy, mimo wywoływania uśmiechu litości na naszych ustach, powinniśmy tolerować. Prawdopodobnie Bóg wybrał dla nich leczenie poprzez zrealizowanie ich marzeń. Musimy być cierpliwi. Bóg być może też nam pokazuje jak mało od nas zależy - bo czy ktoś nawrócił jakiegoś lewicowca? Oprócz tego wysotrzają nam się zmysły w rozmowach z nimi i potrafimy bronić prawd duchowych i nazywac zło złem jak np. homoseksualizm zaburzeniem a aborcje morderstwem.

 • 66kropek

  Oceniono 10 razy -8

  Należy po prostu odebrać młodziećy z bigosem w głowie możliwość głosowania! Czynne prawo wyborcze powinna mieć młodzięż myśląca zdrowo i logicznie, testy sprawdzające takie myślenie, których zaliczenie będzie warunkowało udział w wyborach opracują , za drobna opłatą prof. Markowski i prof.Czapinski a zaopiniuja redaktorzy Baczyński i Wroński. A swoją drogą: gdzie się zagubił postulat przesunięcia czynnego prawa wyborczego do 16 r życia? Jakoś o nim ucichło.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX