Staniszkis krytykuje Szydło. Posłanka PiS: Kaczyński to wirtuoz polityki, trzeba zaufać jego wyborom

Jarosław Kaczyński to wizjoner i wirtuoz, a Beata Szydło to tylko rzemieślnik - stwierdziła Jadwiga Staniszkis, krytycznie wypowiadając się o kandydatce PiS na premiera. - Jadwiga Staniszkis w niektórych sprawach się gubi, podchodzi do nich zbyt emocjonalnie - mówiła w "Poranku Radia TOK FM" Marzena Machałek, posłanka PiS.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Polityczka zgodziła się jednak ze Staniszkis w ocenie prezesa PiS. - Kaczyński to największy, najwybitniejszy polityk ostatnich dziesięcioleci - zaznaczyła Machałek. - Jeśli Staniszkis docenia Jarosława Kaczyńskiego, jak to brzmi w tym wywiadzie, powinna docenić też decyzje, jakie podejmuje. Niech mu zaufa do końca - dodała.

- Szydło będzie sobie radzić jako szefowa rządu. I Kaczyński to dostrzega - podkreśliła posłanka.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (231)
Staniszkis krytykuje Szydło. Posłanka PiS: Kaczyński to wirtuoz polityki, trzeba zaufać jego wyborom
Zaloguj się
 • marudna.maruda

  Oceniono 773 razy 615

  "Kaczyński to największy, najwybitniejszy polityk ostatnich dziesięcioleci"- coś w tym jest. Frustrat, bezzębny, bez własnego życia prywatnego, nienawidzący ludzi, cyniczny i wyrachowany- od lat dzierży tron prezesa i trwa na scenie politycznej bezkarnie, mimo że dezorganizuje życie kraju.

 • nebukadnezar

  Oceniono 515 razy 417

  "wirtuoz"...Śmiać się czy płakać? Bo trzeba być naprawdę wybitnie uzdolnionym aby trwać 8 lat w opozycji i nie piastować żadnego, ŻADNEGO stanowiska w państwie. Nie mówiąc już o europejskich strukturach. Jeszcze do tego b. udane życie osobiste, łącznie z wysłaniem brata na śmierć. No geniusz...genius loci.

 • pysio62

  Oceniono 382 razy 318

  Troche faktow, troche konkretow. Beata Szydlo, kandydatka na stanowisko premiera Polski, 38 milionowego panstwa w Europie, nie wie co to jest dlug publiczny i deficyt budzetowy. Powiedziala ze Polska wstapila do EU gdzies na poczatku lat 90-ych (wstapila w 2004). Z jezykow zna jako tako polski. Wnioski z tego moze chyba kazdy sobie sam wyciagnac. Kaczynski rzecz jasna zadnym wirtuozem nie jest.

 • batura3

  Oceniono 308 razy 258

  A dla mnie Jarosław K to po prostu polityczny TCHÓRZ - boi się sam wystartować (wiedząc, że po raz kolejny przegra) i wystawia kolejne pacynki, którymi będzie dyrygował :))))) Wirtuoz - w 100% tak - ale nieudacznictwa :)))

 • ciemnyluddd

  Oceniono 296 razy 238

  Kaczyński to wirtuoz... PODSŁUCHÓW na pewno... Od czasu swojego ministra Ziobry wymachującego... m a g n e t o f o n e m... Wszystko bardzo istotnie... u s p r a w n i ł...

 • lica79

  Oceniono 262 razy 220

  Kurdupel to jedyny lider na świecie który żeby pomoc swojej partii musi stulić dziub i zniknąć. Żal mi tych prostaczków którzy tyle lat dają sobie prac łby i głosują na zera w stylu Kurdupla czy jego muppeta Maliniaka

 • takajednaania

  Oceniono 219 razy 183

  Wirtuozem i wizjonerem to JK jest dla bezwolnego, ogłupiałego i bezrozumnego motłochu. Którego jest, jak widać, dość sporo w Polsce.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX