Nowe lwice lewicy krytykują socjalny program PO. "Ludziom nie da się już wcisnąć każdej ciemnoty"

Jacek Żakowski zauważył w Poranku Radia TOK FM po lekturze wywiadu z Ewą Kopacz w "Rzeczpospolitej", że lewicy trudno będzie przebić socjalne plany PO. - Ludzie mają coraz większy dostęp do wiedzy, nie da się im wcisnąć każdej ciemnoty - odparła Barbara Nowacka, współprzewodnicząca Twojego Ruchu. Wraz z Pauliną Piechną-Więckiewicz z SLD ostro krytykowały program PO.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasWięcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (25)
Nowe lwice lewicy krytykują socjalny program PO. "Ludziom nie da się już wcisnąć każdej ciemnoty"
Zaloguj się
 • polakbear

  Oceniono 29 razy 17

  Niestety, co widac po ostatnich wyborach prezydenckich, mozna nadal wciskac ciemnote.

 • kowalska-kowalska

  Oceniono 9 razy 7

  Niestety, są ludzie którym da się wcisnąć każdą ciemnotę. I jeszcze raz, niestety, takich ludzi w trzeciorzepowym społeczeństwie jest coraz więcej.
  Wystarczy rozejrzeć sie chociażby po tym forum. Kretynizm i ordynarność. Nic więcej.

 • krukpl

  Oceniono 15 razy 7

  co to są nowe lwice lewicy jak taki tytuł się uzyskuje ?jest jakiś konkurs i do kiedy mamy lewice ?A tak w ogóle co to lewica ? :)

 • jan.ostrzyca

  Oceniono 28 razy 6

  PO jest jak chłopo-robotnik, boa-grzechotnik. Nikt nie ogarnia jaki jest program PO poza żądzą utrzymania się u władzy.

 • Oceniono 11 razy 3

  Ależ to odrażające. Obie panie nie są z formacji lewicowych. Przyszły w końcu prawdziwe partie lewicowe jak Ruch Sprawiedliwości Społecznej i Razem, Millerom się dupa zatrzęsła, Palikot pikuje w niebyt, to sobie nagle przypomnieli o lewicowych hasłach.

  Nie wierzcie tym partiom. Popatrzcie do jakiej nędzy, razem z PO, PIS, burdelu doprowadziło SLD. Podatek liniowy, podatki degresywne - to popierali neoliberałowie z SLD. Palikot i Twój Ruch lewicą? To liberalny liberał, w przeciwieństwie do Korwina, który jest konserwatywnym liberałem.

  Nie zrealizowali NIC z lewicowych, wolnościowych, równościowych postulatów lewicy.

  SLD i RUCH PALIKOTA NIE JEST LEWICĄ.

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 1 raz 1

  "Nowe lwice lewicy krytykują socjalny program PO. "Ludziom nie da się już wcisnąć każdej ciemnoty"

  Otóż gUwno prawda, da się - nie zapominajmy, że "Polacy to idioci" [J. Piłsudski]

 • ot48

  Oceniono 3 razy 1

  Dopóki PO trzyma się mocno żadna lewicowa partia nie ma szans na poparcie. Cały lewicowy elektorat głosuje na Platformę. Nie pomogą żadne związki partnerskie, homo itp nie pomogą to raczej zraża ludzi szczególnie starszy elektorat.

 • cracovia.figiel

  Oceniono 13 razy -1

  W Europie zachodniej, tej "CYWILIZOWANWEJ" rządy zapewniają ludziom biednym "godziwe życie". A w Polsce KAPUŚ Boni naśmiewa się z biedaków by jedli ośmiorniczki- bo są tanie...... Jak by tak TY bu cu były faktycznie tanie to nie jedliby Polacy ziemniaków i kapuchy, tylko ośmiorniczki, a dziwnym trafem ośmiorniczkami obżerają się tylko bogacze i ci którzy za pieniądze z państwowej kasy mogą se na to pozwolić i żreć za friko.
  Ekspert Koppacz- Kapuś Boni: Ośmiorniczki są tanie..... Wino po 800zł za flaszę które piją u Sowy dygnitarze z PO też ! ! !

 • 66kropek

  Oceniono 4 razy -2

  Jak słucham Nowackiej to naprawdę nie mogę skupić się na treści, być może słusznej i ciekawej jej wywodów, bo mam wrażenie, że kobieta jest na skraju depresji i zaraz wybuchnie płaczem. Oj nie jest to porywająca mowa trybuna ludowego...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX