Komentarze (61)
Chrabota: Nobliści biorą stronę Grecji. Terapia, którą jej zafundowaliśmy, może ją zabić
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • princealbert

  Oceniono 14 razy -6

  Nie noblisci w ogole tylko konkretnie dwoch, ktorzy od lat klepia to samo ale jeszcze nikomu od ich rad nie przyroslo PKB.

  Nie twierdze, ze Grecy sa sobie w 100 proc winni ale nie da sie ukryc, ze mocno sie przyczynili do kiepskiej sytuacji gospodarczej swojego kraju. Wiec zwalanie winy na euro jest po prostu demagogia, zwlaszcza, ze kraje takie jak Lotwa czy Irlandia daly rade przezwyciezyc kryzys pozostajac w strefie euro.

  Tak samo uproszczeniem jest wprowadzanie narracji: Niemcy vs Grecja. Nie tylko Niemcy korzystaja z dobrodziejstwa wspolnej waluty i niskich stop kredytowych. Co z Beneluksem? Co z Finlandia?

 • mazuvian

  Oceniono 30 razy -6

  Kraiki Europy, zamiast zrzucić się na Grecję i jednoczyć się, jest skłocona.

  Chińskie podejście jest inne - skupione na rozwiązywaniu problemów, nie zaś bezustannym szukaniu winnym i biciu piany.

 • kaczkazporemwzupie

  Oceniono 68 razy -8

  Panie Chrabota,daj pan spokój.Takie teksty to nie w kraju mentalnych komorników.
  Tu trzeba pisać że "długi trzeba spłacać",nieważne czy się je narobiło.
  Tu trzeba pisać że "greckie nieroby przepie...ły pieniądze z MOICH podatków"-nieważne że polskie nieroby przepie...ją ich wielokrotnie więcej-"Inwestycje Polskie","Polski Atom",spólki skarbu państwa,dotacje na KK-to wszystko nieważne!
  Tu jest Polska,tu się nienawidzi bezinteresownie.Tu by się biednego utopiło w łyżce wody,bo biedny ośmiela się mieć komórkę i czyste buty-a powinien chodzić obsrany i zawszony.Tylko obsranych,zawszonych i biernych biednych Polaczek zaakceptuje.Biedny,który upomina się o swoją,ludzką godność-to przecież putlerowski agent.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX