Kamiński: Tylko politycy PiS nie zostali podsłuchani w aferze podsłuchowej. A chodzą do restauracji

- Niech pan nie będzie jak Jarosław Kaczyński - apelowała Dominika Wielowieyska. Ale Michał Kamiński pozostał niewzruszony i nie powiedział, jaka jest ?prawda o aferze podsłuchowej?.
Michał Kamiński komentował w Poranku Radia TOK FM kolejne publikacje nagrań z afery podsłuchowej. - Tylko jedna partia nie została podsłuchana. Tylko politycy PiS nie zostali podsłuchani w aferze podsłuchowej. A chodzą do restauracji i opinia publiczna z takich rozmów wiele ciekawego by się dowiedziała - stwierdził sekretarz stanu w kancelarii premier Kopacz.

Kamiński dodał: - Mam przypuszczenie, graniczące z pewnością, że już niedługo opinia publiczna pozna genezę afery podsłuchowej - dodał polityk, ale nie chciał powiedzieć, jaka jest ta prawda.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (30)
Kamiński: Tylko politycy PiS nie zostali podsłuchani w aferze podsłuchowej. A chodzą do restauracji
Zaloguj się
 • przyganiacz

  Oceniono 55 razy 49

  Kamiński: Tylko politycy PiS nie zostali podsłuchani w aferze podsłuchowej. A chodzą do restauracji

  Nikt nie podsłuchuje SAMEGO SIEBIE...

 • getz54

  Oceniono 43 razy 33

  Pan Kamiński zna PiS, prezesa i wie jakimi metodami ten gościu się posługuje. Kaczyńscy chcieli zostac rodziną Soprano, afera FOZZ, Spółka ,,Telegraf,, prywatyzacja ,,Expresu Wieczornego,, fundacji ,,Solidarnoiści, uwłaszczali się na państwowym łamiąc prawo, bezwstydnie słupy wysyłając do więzienia. Na szczęście WSI uniemoliwiły tym troglodytom dalsze grabienie tego kraju. Zajęli się więc polityką. Kaczyński zrozumiał po kolejnych przegranych wyborach, ze w normalnych, demokratycznych wyborach nigdy z PO nie wygra, nie zawahał się nawet dla celów propagandowych kazac lądowac TU-154M z bratem i bratową na pokładzie. Podsłuchy są rzeczą powszechnie potępianą, podobnie jak podglądactwo, jednak odpowiednia narracja i ciągłe grzanie tematu jak w telewizji TVN szambo 24, mogą przyniesc wśród niewykształconych, biednych ludzi inny skutek. W relacjach prywatnych kogoś o kim wiemy, ze po kryjomu nagrywa rozmowy, jak Julke, czy filmuje ukrytą kamerą spotkania jak Serafin, eliminujemy ze swojego grona przyjaciół i znajomych. Złamali bowiem pewne trwałe zasady. Dla prawicowych mediów i tabloidalnej telewizji TVN patos i histeria 24 są bohaterami, bezustannie zapraszanymi do tej stacji. Wierzę w to, ze PiS mając Seremeta i pozostrałych prokuratorów z IV RP, Swięczkowskiego, Elgenkinga iw wielu innych asesorów awansowanych do prokuratury krajowej stoi za tymi podsłuchami. Taki jest Kaczyński po prostu. Putin wyławia z dna morza amfory, lata z łabędziami a Kaczyński łamie zasady demokracji i nie liczy się z prawem. Zdarza się.

 • abracadabra1

  Oceniono 32 razy 20

  Jak sie zachowuja poslowie PIS ? Mielismy namiastke z Hofmana w kilku ciekawych
  sytuacjach ( przypomne jak pijany sikal w Elblagu , chwalil sie czlonkiem , chodzil na
  czworaka po Madrycie oraz pijane zony w samolocie )
  To tylko jeden przyklad , teraz wyobrazmy sobie gdyby ich podsluchiwac na kilometrowych
  tasmach to ile ciekawych rzeczy by wyszlo ? Na pewno wiele pomyslow na temat
  Smolenska i nie tylko bo oni knuja nawet jak spia .
  Jestem pewna , ze maczali lapska w podsluchiwaniu rzadu bo chcieli wydobyc jakies
  informacje na " zamach " tymczasem na ktorejs tasmie zostali obsmiani .

 • demolka666

  Oceniono 38 razy 12

  na 1000% kamiński ma racje, pisobolszewia chwyta się każdego niegodnego sposobu by przejąć władzę - sowiecka zaraza ma teraz morde kaczyńskiego, ruskiego sługusa i agenta :) takie mam zdanie i się z nim zgadzam :)

 • Tadusz Wol

  Oceniono 9 razy 1

  Kamiński Michał vel Misiek(NOP, ZCHN,AWS,PiS,PJN,PO)jednym słowem sprzedajna biurwa.
  Kamiński 2 maja 2009 roku powiedział w Szczecinianie,że niektórzy (PO)woleliby żeby nad Szczecinem powiewała flaga niemiecka ,nie Polska.
  Kamiński,Giertych,ksiądz Paleczny to ci,którzy chcieli palić homoseksualistów na stosach.

 • pysio62

  Oceniono 7 razy 1

  Panie Michale Kaminski! Uwazam ze jest Pan wzmocnieniem PO, nie mam zadnych pretensji za sprawe Pinocheta. Uwazam jednak, ze nie powinnien Pan "pchac sie na szklo czy na mikrofon", nie powinnien Pan takze jezdzic po Polsce z Pania Kopacz. Pan odstrasza po prostu centrowych i centrolewicowych wyborcow PO a tzw. prawica uwaza Pana za zdrajce. Niech Pan sie zajmie kampania wyborcza PO ale bedac "w cieniu", niech Pan nie pogarsza i tak trudnej sytuacji PO. Co jak co, ale Pan to powinnien najlepiej wiedziec.

 • otec1

  Oceniono 3 razy -1

  Kamiński jest głupi, albo głupiego udaje. Równie dobrze można by powiedzieć w USA przy aferze Watergate, że nagrywano tylko prezydenta Nixona, a nie innych. Tutaj nagrywano po prostu polityków partii urzędującej i tyle. Misia pewnie boli, że wyciekło przy tym całkiem niezłe szambo, przez które PO, partia która go przytuliła przerżnie wybory. Misiu zdaj sobie sprawę, że to właśnie m.in. przez to, że PO przygarnia takich jak ty, to część wyborców odwróciła się od PO. Mi to wisi czy PO czy PiS wygra wybory, na wybory pójdę z jednego powodu i oddam nieważny głos, żeby podnieść poprzeczkę progu wyborczego, dzięki czemu może PSL nie wejdzie do sejmu.

 • mamjuz1000lat

  Oceniono 33 razy -3

  Co niby opozycja by miała zrobić ?? Zdefraudować 100zł z wydatków poselskich na fryzjera??
  To PO rządzi od 8 lat i zagarnęło wszystkie stołki. Nikt na POlitykach nie wymusił szczerych wypowiedzi czy jadania w drogich restauracjach.

 • jan.ostrzyca

  Oceniono 29 razy -3

  Facet wskoczył na tonącą łódkę i ma z tym pewien problem. To determinuje każdy jego ruch i słowo. Teraz pewnie w duchu pluje sobie w brodę, że jest ciężkim frajerem. Do tego cała magiczna skuteczność szamana polityki i mediów okazała się dętą lipą. Bardzo mu współczuję.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX