Biało-Czerwoni kolejną lewicową inicjatywą. Po co? "Roszady nic nie dadzą"

- Tu już nie chodzi o roszady w ramach tych samych organizacji - mówiła w Poranku Radia TOK FM Aleksandra Popławska, przewodnicząca partii Biało-Czerwoni, pytana po co tworzona jest kolejna lewicowa inicjatywa.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Grzegorz Napieralski i Andrzej Rozenek, wcześniej związani z SLD i Twoim Ruchem, założyli niedawno partię Biało-Czerwoni. Jej szefową została Aleksandra Popławska. Dlaczego nie zdecydowali się połączyć sił z SLD, które próbuje stworzyć szeroką wyborczą koalicję? - Mam poczucie straty czasu - wyznała Popławska w Poranku Radia TOK FM, wskazując na ciągnące się negocjacje.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (7)
Biało-Czerwoni kolejną lewicową inicjatywą. Po co? "Roszady nic nie dadzą"
Zaloguj się
 • ciemnyluddd

  Oceniono 14 razy 12

  Takie "inicjatywy" (kanapowe), to nie są ani prawicowe, ani lewicowe, tylko...KONFITUROWE... Niewielka ale stała pensja w sejmie przez całe 4 lata...

 • getz54

  Oceniono 12 razy 8

  ,, Biało-Czerwoni, są agencją pracy tymczasowej dla spadów z SLD i TR, chociaz moze przygarną do siebie sieroty po Lepperze, Tymińskim, Giertychu. Cel- załapac się do Sejmu, na utzymanie państwa ..... na 4 lata.

 • Tadusz Wol

  Oceniono 7 razy 7

  Oni maja tyle wspólnego z lewicą,co Nałęcz ,Palikot,Kwaśniewski,Kalisz,Arłukowicz i Rosati,czyli nic!!!

 • 66kropek

  Oceniono 4 razy 4

  " Inicjatywy programowe" " Grupa inicjatywna partii" , naprawdę to jest świetne. Mam nadzieję, że podczas obrad mieliście małe kuchenki i garnuszki do zabawy...

 • Oceniono 4 razy 4

  Biało Czerwoni - tratwa ratunkowa niedobitków, awanturników, drobnych cwaniaczków i spadochroniarzy. Kto w ogóle daje się nabrać na takie cuda - wianki?

 • obserwator1020

  Oceniono 3 razy 1

  Dziwię się Rozenkowi: inteligentny a dał się wpuścić w taki kanał...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX