"Do Kukiza nie dociera, że w wyborach musi mieć ludzi. Teraz siedzi na Facebooku i jeździ z koncertami. A partia sama się nie zrobi"

- W kampanii wyborczej, żeby zapełnić listy, musi być 1500 osób. I to jest rzecz, która ciągle nie dociera do Pawła Kukiza - mówił w Poranku Radia TOK FM Michał Szułdrzyński z "Rzeczpospolitej". Zdaniem publicysty muzyk będzie miał spory problem ze zmobilizowaniem partii na wybory. Na własne życzenie.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Kukiz musi wystawić w 41 okręgach ponad tysiąc osób, które pod jego szyldem będą walczyły o głosy - mówił w Poranku Radia TOK FM Szułdrzyński. - I to nie jest tak, że można siedzieć na Facebooku albo jeździć z koncertami i partia sama się zrobi. Trzeba popracować z ludźmi. A Kukiz jeździ z koncertami, mówi, że program to kłamstwo i obraża współpracowników - wskazywał publicysta.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (19)
"Do Kukiza nie dociera, że w wyborach musi mieć ludzi. Teraz siedzi na Facebooku i jeździ z koncertami. A partia sama się nie zrobi"
Zaloguj się
 • damtek

  Oceniono 24 razy 24

  Na szczęście Kukizowi spada poparcie. Mam nadzieję,że JOW-y nie przejdą i tak się skończy ten ruch rozwalania Polski. Wystarczy,że PIS steruje w kierunku dyktatury i państwa totalitarnego. Ich pomysłom tez należy się przeciwstawić.

 • Oceniono 13 razy 13

  Kukiz robi rewolucje. Ludzie znajdą się sami w boju. Gdy dojdzie do władzy to uruchomi się automatycznie terror. W końcu postawi Gilotynę. Następnie rewolucja zacznie zjadać swoje dzieci. W końcu Kukiz Robespierre zostanie bez głowy, która wyląduje w koszu historii. Klasyka.

 • laspegas

  Oceniono 12 razy 10

  Kukiz nie ma zdyscyplinowanej armii, ma pospolite ruszenie i bardzo dużo "przyjaciół", którzy już mają program - aby na jego plecach załapać się w ławach poselskich.

  Kukiz jest tak pusty, jak i jego program "bez programu".
  Żal autentyczny mam dla tych, którzy mu zawierzyli, pomogli zniszczyć Komorowskiego, a teraz stoją na rozdrożu. Sporo wyborców mu jeszcze ufa.
  Wygląda to na słomiany zapał, on się już wypalił, wyczerpał, psychika (mózg) zżarte przez alkohol, nieodporny na intelektualny wysiłek. Znam dobrze te objawy z racji ongiś pełnionego zawodu. To człowiek wybuchowy i irracjonalny (podzwonne choroby alkoholowej). Głębi jego dążeń nie ustalisz, jest już wymiękły, niezdolny do wykonania zadań wyższych.
  Nadal będzie pojawiał się w mediach, groził, objawiał buńczuczność ale to zaledwie buńczuczność, nawet chamstwo, bez merytoryki, bez planu zadań. On już nic nie zrobi, poza pośpiewywaniem sobie. Null. Pustka. Drugiego ognia już nie wznieci.

 • dorycka

  Oceniono 1 raz 1

  koncerty i kasa /w tym tantiemy/ - o to głównie chodzi. Do wyborów zapewni swojej rodzinie dożywotni dobrobyt .

 • flymen22

  0

  Ale na koncertach robi się kapuchę. I o to chodzi. A kampanię robi PO z Prezydentem.

 • rot.leszek

  Oceniono 21 razy -13

  hehehe))
  Kukiz siedzi na Fejsie i jezdzi z koncertami - a "powazne" dziennikarstwo
  sie martwi za niego jego " kampania.."

  I kto tu jwst przyglupawy ..

 • pimpao

  Oceniono 25 razy -13

  Nie to żebym bronił Kukiza. Ale przecież on mówi, że nie chce tworzyć partii, programu i specjalnie samodzielnie kandydować nie musi. Jemu chodzi o JOW, a to (o ile wejdzie w życie) nie determinuje konieczności powstania partii. Przynajmniej ja tak to rozumiem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX