Wielowieyska rozbawiona: Kukiz wprowadzi JOW w koalicji z PiS? To zaklinanie rzeczywistości

- Kukiza nie interesuje zmiana prawa czy gospodarka. Chodzi o to, by zmienić konstytucję, wprowadzić JOW i rozwiązać Sejm. Wtedy według Kukiza w parlamencie znajdą się ludzie nowej jakości, którzy nie są złodziejami - przedstawiała plany muzyka Dominika Wielowieyska w Poranku Radia TOK FM.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Dominika Wielowieyska wytykała Pawłowi Kukizowi, że JOW chce wprowadzać w koalicji z PiS, które jest przeciwne temu rozwiązaniu. - Zawsze nie to bawi - mówiła.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (19)
Wielowieyska rozbawiona: Kukiz wprowadzi JOW w koalicji z PiS? To zaklinanie rzeczywistości
Zaloguj się
 • precz_z_komunia

  Oceniono 14 razy 10

  Czy pan Kukiz zniesie też złodziejski podatek nałożony na nośniki pamięci i papier ksero z których sobie nieźle żyje?

 • bihepi

  Oceniono 13 razy 9

  "...Kukiz (...)w koalicji z PiS?..."
  Polskezbaw wciągnie go jedną dziurką szybciej, niż Leppera.
  Mimo, że to PanK. ma większą wprawę we wciąganiu, podobno.

 • ciemnyluddd

  Oceniono 13 razy 7

  Największą obrazą politycznej rzeczywistości ...JEST SAM KUKIZ... Z kojarzeniem przyczynowo skutkowym u młodych wyborców jest podobnie u nich jak z matematyką na ostatnich maturach...

 • damtek

  Oceniono 7 razy 5

  Może poczekajmy na wyniki referendum w sprawie JOW-ów. Warto by też poznać nazwę partii p.Kukiza. Na razie jest on tylko egzotycznym watażką.

 • clupeide

  Oceniono 1 raz 1

  Polska w amoku. Chcą coś zmienić dla samego zmienienia.

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 10 razy -6

  "Wielowieyska rozbawiona: Kukiz wprowadzi JOW w koalicji z PiS? To zaklinanie rzeczywistości"
  Otóż wprowadzi, słodziutki debilu, bo w przeciwnym razie PiS nic nie wprowadzi. To takie proste jak obrona KRUS przez PSL - partię z poparciem 5 do 10 procent. Ale skąd nasz radiowy debilek miałby wiedzieć co to koalicja? No skąd?
  LOL, rozbawiona idiotko, obsmiałem się niczym norka - nie tyle z ciebie co z nadwislamnskich kretynów majacych cię za dziennikarkę :-DD

 • szpung

  Oceniono 12 razy -6

  To radio to juz jeden z ostatnich okopow cebulandii. Tfurcom bananowej republiki powoli mozemy zaproponowac zasluzona emigracje Po 2008 padla ideologia naoliberalizmu i ich budowniczych w Polsce jak zwykle nastapil 7 letnie opoznienie z do lbow mieszkancow republiki bananowej zaczynaja docierac proste zagadnienia.
  System grantow lobbystyki profesorow think tankow biznesu dziennikarzy walacych od rana do nocy o potrzebie alienacji czlowieka wyobcowania go ze spoleczenstwa egoizmie wolnym rynku minimum panstwa niskich podatkach dla bogatych i wysokich dla biednych, czasu 25 lat pogardy dla slabszych czesto hamowanej w studio przez dziennikarzy takich mordziasieiwczow i im podobnej swoloczy z bisisi i innych dziwacznych instytucji, finansowanych z niewiadomo czego. Przez 25 lat szczuli polakow na ich wlasne panstwo tworzac z niego lewiatana i de facto takim sie to panstwo stawalo, opresja dla maluczkich i instytucja uslugowa dla bogatych. JEszcze rok temu nie sadzilem ze bunt jest tak blisko czulo sie zmiany w swiadomosci znajomych ktorych odwiedzalem przez lata i ktorzy moje poglady uznawali za dowod mojego zdziwaczenia i na wszelki wypadek nie poruszalismy zony zakazanej tematow rozmow
  A jednak stalo sie mozna oszukiwac jakis czas jakas grupe ludzi i mozna jakis czas uwierzyc w statystyke ktora sie samemu falszuje ale wszystkjo do czasu Panowie kontrast narastal i narastalo napiecie, nic juz nie bedzie takie jak przedtem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX