"Społeczeństwo wierzy w obietnice bez pokrycia, kieruje się emocjami. Od polityków oczekiwałabym odpowiedzialności"

- Od początku kampanii Andrzeja Dudy politycy proponują nam finansowe i gospodarcze prezenty. A ja od polityków oczekiwałabym odpowiedzialności - stwierdziła Renata Kim w TOK FM. Wg dziennikarki "Newsweeka" grecki kryzys powinien być dla nas lekcją.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Polakom wydaje się, że mogą w wyborach kierować się porywami serca. Ale ja uważam, że jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji i do wszystkich, którzy sprawują władzę lub starają się o to, oczekiwałabym odpowiedzialności - przekonywała Kim w "Poranku Radia TOK FM".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (22)
"Społeczeństwo wierzy w obietnice bez pokrycia, kieruje się emocjami. Od polityków oczekiwałabym odpowiedzialności"
Zaloguj się
 • podjadam.lisom.kury

  Oceniono 23 razy 7

  społeczeństwo uwierzy w każdą brednię, bo jest głupie jak but. zwłaszcza to katolickie, bo jak można wierzyć w gościa, który chodzi po wodzie.

 • ciemnyluddd

  Oceniono 17 razy 3

  To będziesz oczekiwał długo... A co tam panie Kaczyński z BRZOZAMI, HELEM I TROTYLEM ?

 • pa.gg

  Oceniono 29 razy 3

  Ma pani racje miało być 3x15 i jeszcze parę innych rzeczy, Mamy autostrady za których budowę musiałem zapłacić drożej niż Niemiec, płacę za ich używanie przy zakupie każdego litra paliwa a jak chce wjechać na autostradę to nie dość , że muszę stać korkach to jeszcze zapłacić kolejny raz i i to drożej niż Szwajcar, który płaci za cały rok jeżdżenia po wszystkich drogach. Że o zajumanych 150 mld z OFE nie wspomnę.
  Tak dla porządku może pani Kim zainteresuje się na co poszyły te pieniądze - ale szczerze w to wątpię.
  Może pani Kim sprawdzi jak to się dzieje , że efektywność podatkowa zmalał przez ostatnie osiem lat o ponad 3 % przy jednoczesnym podnoszeniu podatków. To też jest ewenement na skalę światową
  To się dopiero nazywa przewał na miarę XXI wieku

 • getz54

  Oceniono 4 razy 2

  Pani redaktor, zacznijmy od początku. Kościół obiecuje rzeczy trudniej wyobrazalne, jak zmartwychwstanie, wniebowstąpienie i zycie wieczne, amen. Miliony ludzi tego nie kwestionuje, bo chcą zyc wiecznie i nie martwic się za co. Tłumnie chodzą więc do kościoła i zasilają tacę, wcale do tego nie przymuszani. Uśmiechnięty, młody pan z Amber Gold, obiecywał tony złota i miliony złotych, miło było go słuchac i ludzie owładnięci marzeniami zanieśli mu setki milionów swoich oszczędności. Bo zanim pójdą do nieba zyc wiecznie, na zemi tez się przyda parę groszy na doczesne przyjemności. Ludzie szukający pracy w swoich cv tez piszą, ze są piękni, zdrowi i młodzi, nawet języki obce jakieś znają bo nie kazdy ich moze zrozumiec o co im chodzi. Obiecanki polityków to jest takie ich własne cv. Bo oni tez starają się o pracę, na 4 lata tylko co prawda, ale za to dobrze płatną i moze przedłuzą na kolejne 4 lata ? Więc w tych swoich cv obiecują wszystko za darmo, pozamykanie złodziei z jakis Amber Gold, co oszukali biednych ludzi. Elixir na młodośc bez recepty, płyty CD z nauką jezyka angielskiego w 2 tygodnie, szybką ściezkę dla chorująych na raka, nikt nie pyta dokąd ta ściezka prowadzi, bo o to właśnie chodzi. Nikt nie chce się przedwcześnie rozczarowac. Zachowanie człowieka jest juz przez socjologów, psychologów, marketingowców, polityków, księzy, doskonale rozpoznane. O trej godzinie mozna im powiedziec to, przy tej muzyce warto wspomniec o tym, zeby byc przekonywującym koniecznie błękitna koszula, głos stonowany, uśmiech nawet jak cię wyzywają od kłamców nie moze schodzic z ust. Ręce ułozone jak u Jezusa ze Swiebodzina albo z Rio, to jedno i to samo zresztą. I jakiej odpowiedzialności i od kogo pani oczekuje pani redaktor ??
  To jest casting, jak całe nasze zycie.

 • pimpao

  Oceniono 33 razy 1

  To może pani Kim, warto się walnąć w klatę i zrewidować tą psią wierność PO?
  Bo to na prawdę przykro patrzeć, jak robicie z siebie wciąż idiotów ..... i przy okazji z nas. Nigdy nie zapomnę tego żałosnego rechotu nad propozycjami Palikota i włażenie w dupę Tuskowi, przy okazji najbardziej nawet durnych posunięć. To takie miernoty publicystyczne zafundowały nam dziś, do spółki z PO i PSL, Kukiza, Dudę, Szydło i ich marsz po władzę.

 • 66kropek

  Oceniono 3 razy -1

  a ja bym oczekiwała od dziennikarzy rozumu i samodzielności myślenia. Kim jak zawsze super!!! Niedługo osiągnie poziom Wołka

 • cracovia.figiel

  Oceniono 17 razy -1

  "Społeczeństwo wierzy w obietnice bez pokrycia, kieruje się emocjami. Od polityków oczekiwałabym odpowiedzialności"........ I tak lansuje się hasło; Zero komunizmu- wszystko w prywatnych rekach.
  Schronisko dla Zwierząt, które wyrabiało smalec z psów. Psy są zabijane i przerabiane na smalec...... Najważniejsze że schronisko jest w prywatnych rękach.....

 • solussolius

  Oceniono 24 razy -4

  Tak, Kimciu, wierzą w obietnice Donalda Oscara i pewnej doktórki. Ponad trzy biliony długu publicznego, kilkumilionowa emigracja i armia niezdolna do obrony terytorium państwa - oto najwspanialsza realizacja obietnic POlszewików.

 • admcanarisfanclubpoland

  Oceniono 30 razy -4

  A kim jest ta pani?!
  Kolejny pismak po kursie?
  Ma mniejsze poparcie niz mlodziezowe blogerki zajmujace sie szperaniem w koszach z uzywanymi szmatami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX