Komentarze (317)
Kukiz traci poparcie przez... grecki kryzys. "Ludzie, w sytuacji zagrożenia, kierują się w stronę tych, których znają"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • fctheduck

  Oceniono 18 razy 14

  Tylko przygłupy głosują na kogoś, kto nie ma nic innego do powiedzenia niż to, że "zniszczy system". I co dalej jak już zniszczy, ludzie będą się na ulicach bić o chleb? Oczywiście konkretów brak, bop Kukiz to po prostu debil, poulista alkoholik, któremu kompletnie odbiło jak dostał 20% poparcia od nastolatków i nieudaczników.

 • kicha12345

  Oceniono 14 razy 12

  Z kukizem jest taki problem ze jest postrzegany jako frajer który zrobi coś dla celwaniakow. Widać to po tym ze nawet nie wie co chce zmieniac

 • v.prl.pisiorow

  Oceniono 15 razy 11

  a ja ciagle dopytuje sie co takiego zrobił KUKIZ od kiedy dorwał sie do KORYTA

  bo niedługo minie rocznica żarcia za nasze pieniądze z tego chlewa (poetyka kukiza sorry)

 • kertog123

  Oceniono 19 razy 11

  Głosujesz na Kukiza to głosujesz na Brauna, Kaczyńskiego i Macierewicza. Modzi ludzie powinni sie zastanowić czy chcą równac do Europy czy do Białorusi i roSSji bo głosowanie na narodowych socjalistów na pewno nie przesunie nas na drodze do zachodu

 • Grzegorz Matys

  Oceniono 11 razy 11

  Kul kitz od zawsze był anarchistą i tylko na anarchię ma pomysły PIS to narodowi socjaliści a ci mogą rządzić jak kogoś złupią bo nie są w stanie budować i działać razem chyba że chodzi o szczucie , jedynie sensowne pomysły i działanie reprezentuje PO

 • curious2003

  Oceniono 13 razy 11

  Kukiz to skonczyl chociaż podstawowke ? niech z Chylinska partie zaloza.

 • jacmaj79

  Oceniono 13 razy 9

  przestańcie się wyzywać! Normalnie, przedszkole. Każdy ma prawo głosować na kogo chce. I nikt przez to nie jest gorszy ani lepszy od innych. Na tym polega demokracja, że ludzie się ze sobą nie zgadzają. Szanujcie swoją różnorodność. bez niej byłoby strasznie.

 • jakub53

  Oceniono 13 razy 7

  Kto jest Kukiz? Szmatlawy zapiewajlo dla gimbazy? A oni odbiora kukizowe swiadectwa i spadna na zwymak w Irlandii i UK. Gimbaza, dalas ciala z lujem...

 • bartkomiej

  Oceniono 21 razy 7

  NowoczesnaPL to jedyna alternatywa dla Polski! Przykład Grecji (nie mówię tylko o obecnej partii rządzącej Syrizie, ale i o poprzednich partiach rozdających wszystkim wszystko) pokazuje do czego prowadzi populizm i rozdawnictwo. Kopacz i Szydło mogą sobie jeździć teraz po całym kraju i wszystko obiecywać, ale to MY za wszystko zapłacimy w podatkach! Mam nadzieję, że #NowoczesnaPL dojdzie do władzy i skończy z tym festiwalem obietnic.

 • dublet

  Oceniono 18 razy 6

  Kukiz nie ma programu, ma "strategię". Czyli...nic! Strategia jak zdobyć władzę a potem pokaże wszystkim Kukiza.

 • ewa100040

  Oceniono 9 razy 5

  jak pojawil sie Kukis wydawalo sie ze cos drgnie ,niestety zaczal blebac trzy po trzy .hahaha marzylam ze POCZATKOWY Kukis i Petru polacza sie bo Kukis by krytykowal a co wazniejsze Petru jako ekonomista trzymal ,by kase .....bo budzet jest najwazniejszy, patrz Grecja ale hihihi niestety idzie to w rozsypke ,boje sie ze PIS oglosi ze nic nie moze winne [ jak od 8 lat slyszymy tak jak zaczal z gornictwem ] PO

 • ikado1

  Oceniono 13 razy 5

  Nigdy prawica nie uzdrowi systemu społeczno-gospodarczego w Polsce. To może dokonać tylko Nowa LEWICA. Ale nie Miler z SLD. PIS też nie, bo jest to partia która zabierze WOLNOŚĆ Polakom.

 • thin_air

  Oceniono 4 razy 4

  tak, Panie Profesorze, święta racja, społeczeństwo prowadzi analizy, patrzy na programy i kalkuluje - stad Grexit i spadek notowań Kukiza,
  ja bym jednak spadek poparcia upatrywał także w powodzi w Mozambiku...

 • ck_dezerter

  Oceniono 6 razy 4

  "Zdaniem prof. Radosława Markowskiego...". Pan profesor Markowski jest tak subiektywny, że nawet nie warto go cytować, bo wiadomo co powie. Publicyści często obrażają wyborców za brak świadomości i niezrozumienie JOW. Powołują się często na argument, że to zabetonuje jeszcze bardziej politykę polską bo zostaną tylko 2 najmocniejsze partie. 2 fakty:
  1)Jeżeli ten system promuje największe partie, dlaczego PO nie wprowadziła tego do tej pory, a PiS się przed tym broni. Przecież tylko by to umocniło ich wpływ na rzeczywistość? Dla mnie JOWy odbierają (osłabiają) dobieranie BMW przez swoich wodzów, zyskujemy na jakości posłów.
  2) Porównywanie wybierania senatu w trybie jednomandatowym do JOW w UK mija się z celem. Trochę liczb: UK jest podzielony na 650 jednomandatowych okręgów, . Małą statystyka. Okręgi w UK liczą około 65 tyś. przy określonym skromnym dotowaniu, więc są zmuszeni prowadzić kampanię door2door, by zebrać poparcie, a nie czekać na zielone światło od "wodza". Natomiast w Polsce jest tylko tyle okręgów wyborczych, ilu jest senatorów. Przecież, przy tej ilości oni nawet nie wiedzą, kto ich reprezentuje ich w senacie, a wybrani nie są zainteresowani by to zmienić.

 • Piotr Woszczyk

  Oceniono 8 razy 4

  sądze że mu nic nie spada -ci rozmówcy chcieli by by tak było-nikt juz nie wierzy w te tredy do niczego mam nadzieje ze bedzie zwyciestwo

 • brat187

  Oceniono 6 razy 4

  "- To zjawisko znane na świecie, że jak pojawia się zagrożenie zewnętrzne, to ludzie kierują się w stronę tych, którzy rządzą lub tych, których znają z rządzenia.".... a świstak

 • manini

  Oceniono 8 razy 4

  z tego co mowil przed wyborami prezydenckimi to p.Komorowski mial wygrac

 • Mojko Filotiko

  Oceniono 5 razy 3

  Petru zyskał wśród prezesów banków oraz spółek skarbu państwa. Ciekawa jestem ile płacą Markowskiemu za głoszenie tego typu bredni

 • chantienszan

  Oceniono 11 razy 3

  Im bardziej zaciekły będzie szczek układowych mediów na Kukiza, tym większa moja determinacja żeby na niego zagłosować. A teraz poproszę 500 minusów od POsłusznych lemingów.

 • moorsoldaten

  Oceniono 7 razy 3

  Te sondaże można o dupę potłuc. Paweł ma za sobą ludzi, a pasożyty żyjące w tym mafijnym systemie sra.ją już pod siebie ze strachu. Szechter codziennie wylewa na Pawła rzekę pomyj, ale to świadczy wyłącznie o tym że platforma tonie i ciągnie za sobą różne tego typu kanalie. Dzięki Paweł za to co robisz !

 • jkredman

  Oceniono 7 razy 3

  marzy się Markowskiemu, oj chłoptasiu, chłoptasiu, myślisz że bankster Petru jest jakimś lekarstwem,

 • linda.h

  Oceniono 4 razy 2

  TE INSYNUACJE, O WIELKIEJ ROLI TUSKA, TO BZDURA. TUSK MA NIEWIELE DO POWIEDZENIA W UE.

  TO FRANCJA I WŁOCHY OBAWIAJĄC SIĘ DALSZEGO, NIEBEZPIECZNEGO, WZROSTU HEGEMONII NIEMIEC DOPROWADZIŁY DO POROZUMIENIA.

  TUSK DZIAŁAŁ PEWNIKIEM W UZGODNIENIU Z BUNDESKANZLERIN MERKEL ABY MOGŁA ONA "ZACHOWAĆ TWARZ" WOBEC NIEPRZEJEDNANIE, WROGO NASTAWIONYCH DO GRECJI, NIEMCÓW.

  NIGDY IV RZESZY NIEMIECKIEJ.

  Nawet już teraz, za dużo jest hegemonii niemieckiej w UE, w Europie. Niech nas Bóg broni przd dalszym jej zwiększaniem. Obserwując europejskie "obrady w sprawie kryzysu w Grecji", obserwując zachowanie Bundeskanzlerin Angeli D. Merkel i w ogóle nastroje niemieckie, w czasie tych obrad, wielu ludziom w Europie cierpła skóra. Ja zastanawiałem się wielokrotnie czy tak naprawdę to nie Niemcy należało by usunąć z UE.

  Przecież to Niemcy stwarzają same problemy; dbają jedynie o swoje interesy, prowadząc je mimo sankcji, ponad naszymi głowami z Putinem, gdzieś, mając solidarność europejską i interesy innych nacji.

  Niemcy chcą "rządu europejskiego" bo wyobrażają sobie, że byłby to "niemiecki rząd europejski". W innym przypadku nigdy by się na coś takiego nie godzili.

  Gdyby np. Merkel była szefem takiego "rządu europejskiego" to znając jej przyjaźń z Putinem mogliby razem rządzić światem, pewnie im się to marzy, wtedy w Europie byłoby wszystko na krzyżacko - sowiecką modłę, wszystkie inne nacje musiały by siedzieć cicho. Byłyby "untermenschen".

  - Teraz, podczas kryzysu greckiego, nawet zaprzyjaźnieni z Niemcami Francuzi i Włosi, dojrzeli to i zrozumieli.

  - Polacy, i wiele innych państw, nigdy się na coś takiego nie zgodzą. Była już w Europie III Rzesza Niemiecka. Niemcom marzy się IV. Nam Polakom tego nie trzeba.

  - Nie powinniśmy nigdy, zapominać o tym, że gorszą od cholery czy dżumy, były w Europie tylko; zaraza bolszewicka, stalinowska (sowiecka) i hitlerowsko - faszystowsko - niemiecka. Amen.

 • 66kropek

  Oceniono 6 razy 2

  ze zdumieniem czytam zarzuty pod adresem Kukiza dotyczące jego rzekomego uzależnienia. I to gdzie, na pokój miłującym portalu gdzie ludzie pochylają się zawsze nad każdym ćpunem i alkoholikiem jako ofiarami represyjnego społeczeństwa, to wstyd.

 • fctheduck

  Oceniono 6 razy 2

  Ludzie nie głosowali na Kukiza bo uważają, że ma coś do powiedzenia, tylko po to, żeby zademonstrować zmęczenie obecnie rządzącymi. Wszyscy mamy ich dosyć, ich obietnic, obłudy, hipokryzji i lenistwa. Ale chyba nikt nie chce rządów agresywnego półidioty i j ego szemranych kolesi???

 • szlachcic

  Oceniono 8 razy 2

  a jest jakas roznica pomiędzy rządzeniem przez Kukiza a rządzeniem przez PIS?
  Poza swietojebliwoscia PISu oczywiscie

 • linxfeld

  Oceniono 4 razy 2

  Metagram:
  Hawana - Habana
  JOW-y - ?

 • kocurxtr

  Oceniono 1 raz 1

  Kukiz traci ?
  no cóż drzeć ryja każdy potrafi - mało kto ma pomysł co zrobić - i tak jest w przypadku Kukiza
  tylko się cieszyć, że ludziska zaczynają myśleć..

 • fctheduck

  Oceniono 1 raz 1

  To nie Kukiz traci a Petru zyskuje tylko część ludzi zaczyna myśleć i zastanawiać się co to takiego inflacja i czy chceliby to przećwiczyć w praktyce.

 • 99makabra1977

  Oceniono 1 raz 1

  • Trafił się Polsce matoł.
  Oszukał cukrową watą.
  Święconą gnojowicą.
  Nazywa się prawicą.
  Płoną słowa matoła.
  Lecz Polsce nie podoła.
  Ale z pomocą bożą.
  Jak zwykle kraj rozłożą.
  Wiele przy Watykanie.
  Reszta na wschodniej ścianie.
  Ostaną się diecezje.
  Takie matoła decyzje

 • bhway

  Oceniono 11 razy 1

  Kukiz mówi, że "działa jak AK". Zgadzam się - działa jak Alkoholowa Konfabulacja.

 • Oceniono 7 razy 1

  To nie tak że traci dzięki Grecji.
  Tylko przez to że nie ma żadnego programu. Bo co to za "program" rozwalić system a pójźniej JAKOŚ TO BĘDZIE!!! Tym wyborów nie wygra tu trzeba wizji i realistycznych posunięć

 • 33qq

  Oceniono 19 razy 1

  Od takich specjalistów jak Petru, trzymajmy się z daleka. Gość, który jakoby zna się na gospodarce, a miauczał, że to przez Tuska wziął kredyt we frankach, później sam przewalutował, ale ludziom tego nie doradził, "bo to by była rekomendacja". Dajcie spokój, nie dajmy się kolejnym "wolnorynkowcom" na usługach bankierów nabić w butelkę.

 • base09

  0

  I BRADZO dobrze! Ludzie, nie zmarnujmy tego na co przez tyle lat ciezko pracowalismy! A Kukiza niech Orban przytuli na wegierskim folwarku.

 • syn_wojtyly

  Oceniono 6 razy 0

  tylko debil zagłosuje na złodziei z PO czy Petru :) po aferach taśmowcyh udajesz że nic się nie stało ? hahaha co za cymbał

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 2 razy 0

  Widzę, że wypowiedz tego pseudoeksperta Markowskiego to 50 razy będziecie przez miesiąc na głównej dawać.

 • adasiawielbiciel

  0

  Radziu, zgodnie z ostatnio wykonanymi badaniami, z różnych pracowni - więc jest mały margines błędu, społeczeństwo ma dosyć słuchania jakie są wyniki badań, bo to im trzepie mózgi. Zaczynają decydować za siebie, a nie jak większość. Powoli twoja rola się kończy

 • pietrek1960

  Oceniono 2 razy 0

  Młodzi do parlamentu , 52-letni alkoholik i jego 60-letni zausznik Janusz Sanocki , były członek PZPR-u i PiS-u.

 • sylwester51

  Oceniono 2 razy 0

  Za kryzys zapłaciły małe i średnie firmy małymi zyskami a często nie dostały za swoją usługę wynagrodzenia oraz pracownicy niskimi płacami. Dobrze się za to miała sfera budżetowa bo wcześniej wspomnieni na nich cały czas tyrają. Ta zgraja urzędasów ma zagwarantowane wysokie wynagrodzenie. Odwrócenie tej chorej sytuacji proponuje jedynie Petru z NowoczesnąPL.

 • 99makabra1977

  Oceniono 2 razy 0

  W kościele śpiewają, ojczyznę wolną itd. Każdy to inaczej rozumie. Biskupi chcą się uwolnić od Watykanu i papieża, Kaczyński od Unii, która nie pozwoli na dyktaturę, Kukiz żeby narkotyki były legalne, inni, żeby nie było dyktatury PIS- u i kościoła katolickiego. Wszyscy razem zgodnie śpiewają, a co zrobi Bóg???

 • szach-mat0

  Oceniono 8 razy 0

  Kukiza program to oddać Polskę w łapy Kaczyńskiego.

 • vidi12

  Oceniono 30 razy 0

  Głosuję na SLD... Bo jak nie Sojusz Lewicy Demokratycznej to albo matka boska z Szydłowca albo wprost matka boska Szydło :(

 • ksks3

  Oceniono 3 razy -1

  Na PIS ? Nie, bo to chory i niebezpieczny dla kraju nacjonalizm.
  Na Kukiza ? Ten facet sam nie wie czego chce a to znaczy że nie dostanie nic.
  Na PO ? Zwycięstwo tych leni i cwaniaków utwierdzi ich ze sposobem na władzę jest robienie wyborców w konia.
  Jaki z tego wniosek ? Zostańmy w domach w dniu wyborów ! Wtedy wygra PIS i system rozwali sie w ciągu roku. A to będzie definitywny koniec styropianowo-katolickich elit które przez ćwierć wieku uczyły sie jak rządzić i z roku na rok były głupsze.

 • puch-atek

  Oceniono 1 raz -1

  no niestety widać że Kukiz ciągle na terapii AA. A tam tylko Bozia się liczy. Dobre dla alkoholika żeby trzymał się trzeźwości, ale żeby reprezentować tym wszystkie grupy społeczne to jednak za mało. Roz-czarował mnie tym strachliwym otorbianiem się ultra-prawiczkami.

 • jakub53

  Oceniono 1 raz -1

  Kto jest Kukiz? Szmatlawy zapiewajlo dla gimbazy? A oni odbiora kukizowe swiadectwa i spadna na zwymak w Irlandii i UK. Gimbaza, dalas ciala z lujem...

 • bambo_autentyk

  Oceniono 15 razy -1

  Macie maturę, ludzie? Czemu nie jedziecie na wakacje ( taka ładna pogoda jest), tylko siedzicie i plujecie jadem za marne grosze? Nie stać was na wakacje? To, "zmieńcie pracę i weźcie kredyt" (cytat z Bula, idola Jąkały, Paradowskiej i Wielowieyskiej)

 • Haile Selassie

  Oceniono 9 razy -1

  Skandy5 - Tylko głupcy robią to samo i oczekuja zmian !! Wiec chorym jestes tylko ty i wyborcy POPISU

 • pogromca_mrowek

  Oceniono 4 razy -2

  Ryszard Petru jako niby następca Balcerowicza to idealny przykład jak pieniądz lepszy jest wypierany przez gorszy, dużo gorszy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX