"Kukiz śpiewająco wszedłby w koalicję z PiS. Nie ma poglądów - ma kaszę w głowie"

Wg Jacka Żakowskiego Paweł Kukiz "opowiada rzeczy, których Jarosław Kaczyński, nawet w najgorszym uniesieniu przed 2005 rokiem, nie opowiadał". Tomasz Wołek nie ma wątpliwości, że muzykowi zależy na władzy, więc nawet najpoważniejsze różnice poglądów znikną, jeśli pojawi się szansa na wejście do koalicji.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Według publicysty dotyczy to np. fundamentalnej różnicy - dotyczącej JOW-ów. To sztandarowe hasło muzyka, a Prawo i Sprawiedliwość to przeciwnicy jednomandatowych okręgów wyborczych.

- Kukiz wszedłby w koalicję z PiS śpiewająco, bo tylko i wyłącznie to problem dorwania się do władzy. Moim zdaniem on jest zdolny do wszystkiego, bo nie ma poglądów. Ma kaszę w głowie i z tą kaszą może wszędzie wejść jak w masło - mówił Wołek w "Poranku Radia TOK FM".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (88)
"Kukiz śpiewająco wszedłby w koalicję z PiS. Nie ma poglądów - ma kaszę w głowie"
Zaloguj się
 • ciemnyluddd

  Oceniono 240 razy 204

  A PIS by Kukiza "śpiewająco" przyjął... Jak kiedyś...LEPPERA oraz ÓWCZESNEGO (5 piw) GIERTYCHA....Bo konfitury władzy NIE ŚMIERDZĄ NIGDY... Nie straszny im nawet.. s m r ó d... kadzidła, ani brzozy, ani trotyl, ani święty Lechu na Wawelu...

 • def11

  Oceniono 169 razy 161

  Kukiz wejdzie śpiewająco w prawego i sprawiedliwego Polskęzbawa i będzie jeszcze koncertował na miesięcznicach i przy odsłanianiu pomników małego wielkiego prezydenta

 • sirseb

  Oceniono 155 razy 143

  nawet by pasowalo. w pisie 99% ma siano w glowie.

 • traper08

  Oceniono 121 razy 107

  Duda wydudkał Polaków obietnicami, a Kukiz JOW-ami.

 • sobiepan11

  Oceniono 132 razy 86

  Może jakaś część wyborców Kukiza też ma kaszę w głowie, ale myślę, że większość zagłosowała na Kukiza z bezsilnej wściekłości.

 • stef0909

  Oceniono 83 razy 75

  Głowa!!! szumnie powiedziane to pusty ŁEB

 • takajednaania

  Oceniono 77 razy 71

  Pawełku nie wstydź się. Jesteś wystarczająco ubabrany. Wejdź w to pisowskie łajno. Jeszcze nieco więcej ekskrementów jakie cie oblepią nie mogą ci już zaszkodzić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX