Kopacz: W PiS są ludzie z wyrokami. I nikt nie pyta, czy wystartują w wyborach

- Ze zdziwieniem przyjmuję śledzenie układania list PO. U naszych konkurentów mamy ludzi z wyrokami. Tym ludziom, którzy zostali nielegalnie podsłuchani, póki co nikt nie postawił zarzutów. Natomiast w PiS są ludzie, którym postawiono zarzuty i jest wyrok. I nikt nie dopytuje, czy oni będą na listach - mówiła w Poranku Radia TOK FM Ewa Kopacz.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Janina Paradowska w rozmowie z premier w Poranku Radia TOK FM zauważyła, że z list wyborczych PO wykruszają się kolejne nazwiska. Wskazuje na Jacka Rostowskiego i Radosława Sikorskiego. - Żal pani? - pytała. - Żal mi - przyznała Kopacz. - Radek Sikorski to wyjątkowy człowiek, który miał swoje zdanie, potrafił bronić swoich racji, był dobrze postrzegany na świecie i w Europie, budował mocną pozycję Polski, mówiąc, że to kraj, z którego powinniśmy być dumni - mówiła.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (53)
Kopacz: W PiS są ludzie z wyrokami. I nikt nie pyta, czy wystartują w wyborach
Zaloguj się
 • gossam.2

  Oceniono 85 razy 43

  Każdego dnia trzeba przypominać i ostrzegać przed nadciągająca katastrofą- przed PIS. Wolę niemrawą i bezpłciową Platformę niż fanatyczną i dyktatorską partię pod wodzą Homo Sovieticus.

 • kptk

  Oceniono 65 razy 41

  Przede wszystkim w Pis są sprawcy smoleńscy którym wujek Seremet "zapomniał" postawić zarzutów.

 • arvelli_net

  Oceniono 68 razy 40

  ... hmm, Pani Premier, gdyby pisowcy odrzucili ze swoich list CZŁONKÓW z wyrokami lub z zarzutami to listy te byłyby PUSTE :) Tam chyba tylko wycieraczka i kot prezesa nie jest umoczony!

 • bihepi

  Oceniono 50 razy 22

  "W PiS są ludzie z wyrokami..."
  ale już niedługo Pan Minister Ziobro anuluje owe wyroki.
  I co?
  "Zatkało kakało?"

 • flat-ower1

  Oceniono 40 razy 18

  Nie mogę się pozbyć przykrego wrażenia, że to trochę pani Kopacz wraz z kolegami popychała Sikorskiego do odejścia z polityki. Trzeba było od razu, po przejęciu funkcji premiera zadecydować o losie tych ludzi a jesli się tego nie zrobiło to bronić ich przed Pisem i tymi rozszalałymi mediami ! Sikorski jaki jest , każdy widzi ale jest to polityk , który coś znaczy. Szkoda go.

 • fortuna1972

  Oceniono 18 razy 8

  "W PiS są ludzie z wyrokami"

  Oj, zabolała PiS-dzielców ta oczywista oczywistość ;->. Oczywiście z faktami dyskutować się nie da, więc ujadają tylko bez składu i ładu, tocząc z pysków "chrześcijańską miłość bliźniego". Ale - jak to było? - "żadne krzyki i płacze nie przekonają nas", że jeden wiceprezes PiS nie ma na karku prawomocnego wyroku, a drugi nie jest moskiewskim agentem. Swoją drogą ciekawe, że "ciamciaramcia" (ukłony dla mecenasa za to określenie), mając PiS-dzielców na widelcu ze wszystkimi ich przekrętami, nie zdelegalizowała całej tej hołoty. Jakaś wspólnota w geszeftach? Spodziewają się wzajemności? No to ciężko się zdziwią ;->

 • kammienikuppa

  Oceniono 21 razy 5

  Sprawa p. Biernata, jego Land Rovera i działki, skierowana przez CBA do prokuratury. Coś mi się zdaje, że im bliżej wyborów, tym ciekawsze sprawy wypłyną.

 • cracovia.figiel

  Oceniono 28 razy -2

  Ale mamy k**** "elyty"............ Banda wszarzy, złodzieji i nierobów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX