Komentarze (90)
"Czy chcesz, by w kraju żyło się lepiej i żeby suszy nie było" - Gugała proponuje trzecie referendum
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • felekstankiewicz

  Oceniono 2 razy 0

  Oczywiscie Pan Gugala ma racjie,a z drugiej strony wstyd ze dr.prawa niepotrafi sformuowac logicznych pytan.

 • enedue3

  Oceniono 2 razy 0

  Drugie referendum jest leko - trutką dla dla PO i PSL. Jeśli będzie, ludzie poprą PiS jeśli nie będzie , wyborcy poprą PiS. Jakby się nie obrócić tyłek z tyłu a woda zawsze mokra :)))

  Namotał ten PO-Komorowski. Już lepsze było dla PO i PSL dopisanie PiS-u do "wycieczki" z 6 września. Teraz z chytrości i dopieczenia PiS- owi muszą skosztować "trucizny" jaką im zgotował Duda :))) Chytry dwa razy traci !!!!

 • Krzesło Wyborcze

  Oceniono 2 razy 0

  Ech wy biedni manipulanci. Czemuż to szanowny pan reduktor nie skrytykował jaśnie pana Komora za jego referendum? tylko nagle teraz krytyka się pojawia bo można w jednym zdaniu głupie referenda dopisać Dudę? Cwaniaku manipulancie honoru miej trochę. Jak nie masz kręgosłupa by prawdą się posługiwać to ziemniaki obieraj w UK

 • 20portal

  0

  Zgadzam sie, że to nieodpowiedzialna i głupia zabawa. Rozpoczął ja Bronek. W jego pytaniach znalazło sie takie, na które odpowiedź już padła (tzw. wątpliwości na korzyść). A kto za tę zabawę płaci?

 • cyniczne_oko

  Oceniono 8 razy 0

  Antyreferendalnej nagonki ciąg dalszy. boją się pejsiki (potoczna nazwa pracowników Agory) że stracą wpływy. Gdy wejdą JOW'y to skonczy się zabetonowana scena polityczna gdzie do parlamentu wchodza mierni ale wierni namaszczeni jedynką przez prezesa. Będą wchodzic ludzie szanowani i lubiani w swoich okręgach. Skończy się era partyjniackich układów gdzie dyscyplina partyjna pozwalała przechodzić ustawom godzacym w państwo i prawo. Nie da się wejść w układy z ludźmi którym zwisa dobry humor szefa klubu albo partii bo oni bedą w sejmie z powodu własnej popularności a nie z namaszczenia.

 • disloyall

  Oceniono 14 razy 0

  To tacy jak ten Gęgała a powodem, ze Mlodzi Madrzy Polacy wyjezdzaja z TEGO KRAJU. I to jest najlagodniejszy wyrok, bo powinni wyjsc najpierw na ulice i zrobic z tymi sprzedajnymi qrw..... porzadek mniej dyplomatycznie.

 • Black Swan

  Oceniono 20 razy 0

  "Wykorzystywanie instytucji referendum do bzdurnych celów, to kolejny cios w naszą słabą państwowość"

  tak... Sytuacja w której to Polscy będą decydować o sprawach własnego kraju to faktycznie; prawdziwy cios w elity wolności... Tak przecież nie może być by Polacy we własny państwie mieli cokolwiek do powiedzenia i dlatego instytucja referendum powinna być zakazana...
  Trzeba tego zabronić..

 • rufus-1

  Oceniono 20 razy 0

  Szanowny p. Gugała a dlaczego to tak spokojnie nasze "elyty" przyjęły kompletnie bezsensowne referendum wymyślone w jedna noc przez naszego byłego - na szczęście - prezydenta? A teraz gdy okazuje sie że nie można olać milionow podpisów to trzeba tych obywateli ośmieszyć?
  Bo to nie PIS wyśmiewacie - ludzi którzy podpisali się pod wnioskami wyśmiewacie.

 • plautilla

  Oceniono 1 raz -1

  Bantustan nad Wisłą !
  Wszystkie gadzinówki milczą o strategicznej sprawie dla Polski.

  Kopacz dołów pod Polską wykopała największy dół : sprzedała PKP Energetykę, czyli 18tys. linii energetycznych ( wszystkie), które zasilają pociągi w Polsce.
  Sprzedano monopol. Sprzedała strategiczną własność państwa.
  Ktoś dostał złotą kurę i wszyscy będziemy musieli mu płacić.Nie ma innej możliwości, by ktoś lub coś było w stanie wyświadczyć taką usługę, więc może windować ceny, może powoli wyniszczać, bo nie ma konkurencji.
  Sprzedaż monopolu to zbrodnia na zasadach ekonomii i także na zdrowym rozsądku.
  To największa obecnie zbrodnia gospodarcza na Polsce
  Przykrywa się ją milczeniem w tvp/n mediach oraz kampanią przeciw Prezydentowi RP.

  Więcej czytaj w : Wprost, 23 sierpnia.

 • disloyall

  Oceniono 11 razy -1

  Gęgała, gdzie pan byles w maju ? Gleboko w d....pie u Komorowskiego ? bez mydła ?

 • brat187

  Oceniono 5 razy -1

  Inteligentnemu panu Gugale przypominam, że pod pytaniem o suszę nie złoży podpisu milion obywateli.

 • bezportek

  Oceniono 4 razy -2

  A według mnie, szkodliwe i głupie są lewackie menele, z zapałem plotące brednie w takich szmatławych gadzinówach jak tokfm, GW, newSSweek czy inne, szkopskie i żydowskie media gównego nurtu.

 • em239

  Oceniono 8 razy -2

  Panie Gugała, nie wiem kto panu płaci, ale napewno nie Polacy!, Państwowość już jest dawno zniszczona przez partie takie jak PO, PIS,PSL. Malo tego odmawia pan Polakom wypowiadania się co myślą o tym co dzieje się w państwie , co myślą o przyszłości. Dosyć zdrajców, którzy wzieli miliony dolarow nami manipulowało!

 • ojca

  Oceniono 8 razy -4

  Głupi i szkodliwi są "mędrcy" jak Gugała, którzy uważają co lepsze dla ludzi niż oni sami. Panie Gugała, zostawcie nas w spokoju! Kilka milionów ludzi podpisało się pod petycją ws lasów i mają zostać olani bo Gugała i kilku innych dupków uważa inaczej?

 • slade1972

  Oceniono 8 razy -6

  I to Gazietka cała!
  POrdoli Parandowzska!
  POrdoli Gógała!

 • szpung

  Oceniono 14 razy -6

  Sluchajac gugyly
  widze jak na dloni iz Polacy ze swej natury są idealnym materiałem do uczynienia z nich niewolnikow spelniaja podstawowe warunki sa wystarczająco głupi pokorni i pracowici.

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 26 razy -6

  "Gugała proponuje trzecie referendum"... bo pierwsze mu się spodobało (bardzo zachwalał jego autora na prezydenta RP), ale drugie to już nie
  Gugały tak mają, a debile uwielbiają takie Gugały :-D

 • szpung

  Oceniono 25 razy -7

  Kolejne pytanie powinno brzmiec czy chcesz zeby gugala wypowiadL sie publicznie na tematy o ktorych nie ma zadnego pojecia

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 26 razy -8

  Pytania referendów są głupie, szkodliwe, demagogiczne i wprowadzają zamęt'' ale jedynie od czasu jak mamy mieć 2 referenda.
  Prawdą jest zaś, że pytania są takie jak Polska i jak jej klasa polityczna, czyli jak "chÓj, dÓpa i kamieni kupa" rządzone przez "elity najpodlejsze z podłych" [W. Churchill].
  A wszytko to jest emanacją hołoty z Priwislinskogo Kraju, Polaków!
  I tyle, narodzie specjalnej troski :-D

 • feszter

  Oceniono 12 razy -10

  głupi to jest Gugała żeby nie napisać ostrzej. Ma na za ciemniaków których nie warto pytać bo ON wie lepiej. Kolejna miernota w sejmie

 • admcanarisfanclubpoland

  Oceniono 36 razy -16

  Gugala ty idziesz na zlom!
  Szykuj walize i bilet na madagaskar!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX