Wołek: Prezydent zaatakował Lisa bezpardonowo i niesprawiedliwie

- Poczuwam się do moralnego obowiązku, żeby stanąć w obronie Tomasza Lisa - deklarował w TOK FM Tomasz Wołek. Wg publicysty, prezydent Andrzej Duda w sprawie podróży na wykłady za pieniądze Sejmu, ?udaje, że nie wie, o co chodzi?. - To niegodne - ocenił Wołek.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 "Newsweek" poinformował, że Andrzej Duda w czasie kiedy był posłem, latał samolotem do Poznania, nocował tam, by dojeżdżać na wykłady do Nowego Tomyśla. Wydatki miały być pokrywane przez Sejm. Tak jakby podróże dotyczyły wykonywania obowiązków posła.

Prezydent w wywiadzie dla TVP ocenił, że "jest oczerniany". Przypomniał, że już wcześniej tygodnik i jego redaktor naczelny Tomasz Lis dopuszczali się ataków na niego i jego rodzinę.

Zapewnił też, że w Poznaniu nie prowadził żadnych zajęć na uczelni, tylko wykonywał obowiązki posła.

- "Newsweek" i Tomasz Lis nie napisali, że prezydent Andrzej Duda prowadził zajścia w Poznaniu. Prezydent udaje, że nie wie, o co chodzi. To niegodne - ocenił Tomasz Wołek, który przyznał, że "poczuwa się do moralnego obowiązku, by stanąć w obronie Tomasza Lisa".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (585)
Wołek: Prezydent zaatakował Lisa bezpardonowo i niesprawiedliwie
Zaloguj się
 • zelalem

  Oceniono 168 razy 92

  To się nazywa "rżnięcie głupa"!
  Pisowscy funkcjonariusze opanowali to do mistrzostwa.
  Panie Wołek, z Pisem o godnościi....to nie ich bajka!

 • strykasia

  Oceniono 99 razy 69

  Duda jak każdy PISior zamiast pokazać dowody na to, że do Poznania jeździł wykonywać swoje poselskie obowiązki, odwraca kota ogonem i ujada o oszczerstwach i potwarzy. Jak jest taki prawy i sprawiedliwy, to niech pokaże dowody. Chyba ich nie zobaczymy, bo ich po prostu nie ma. Więc będzie stosował starą sprawdzoną PISowską taktykę. A to się nam trafił prezydent. Niech go kule biją!

 • malpa-z-paryza

  Oceniono 91 razy 57

  ale to wlasnie jest metoda PiS, wmawiac i przekrecac,ukrywac prawde..
  a nasz prezydent na cztery litery jest mistrzem odwracania kota ogonem.

 • jagoda491

  Oceniono 74 razy 52

  Duda postępuje jak prawdziwy pis-ior.
  PiS z tego słynie,że oszukuje,okłamuje, pluje wokół jadem i hipokryzją. Na krytykę reagują histerycznie jak Duda właśnie. Tym,którzy głosowali na Dudę gratuluję wyboru, a teraz wszyscy musimy się wstydzić, qu... mać.

 • remoteisland

  Oceniono 73 razy 51

  Słońce Narodu, zesłany przez Ducha Świętego, Andrzej I Niezłomny, generalnie nie wie o co chodzi dopóki mu kaczor nie powie.

 • spokojny_komentator

  Oceniono 68 razy 46

  Czytając komentarze pod tym artykułem odniosłem wrażenie, że wymijająca odpowiedź prezydenta Dudy przyniosła efekty. Dotyczą one bowiem osób red. Wołka czy red. Lisa, zupełnie pomijając sedno sprawy jakim jest w tym przypadku rozliczenie kosztów konkretnych wyjazdów.
  I nie ma tu znaczenia czyjaś sympatia lub antypatia - chodzi mi jedynie o zgubienie istoty tej sprawy.

 • arvelli_net

  Oceniono 58 razy 36

  ... wnosek jest tylko jeden, "prezydęt" duda sprzeniewierzył się honorowi i miast poddać się krytyce atakuje i domyślam się że w niedługim czasie zacznie wysyłać tzw. służby lub "szwadrony" aby uciszać po kolei świadków jego przekrętów! Czas pakować się i spieprzać komu życie i wolność miłe! duda nie gwarantuje demokracji za to gwarantuje rozliczenia!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX