"Kacperek budzi moją sympatię, też szczeka, ale nie kłamie"

"Newsweek" nie odpuszcza Piotrowi Dudzie. - Zdaje się, że mamy fakturę na wygrawerowanie napisu "Kacperek" na misce - tak Tomasz Lis zapowiadał publikację kolejnego tekstu dotyczącego szefa "S". Jak mówił w TOK FM, podczas słynnej konferencji prasowej Duda de facto nie odparł żadnego zarzutu pod swoim adresem.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 - Z wielką pasją pan Duda polemizował z zarzutami, które nie padły. Bał się pytań, uciekł zaraz po swoim oświadczeniu. Tego samego dnia wieczorem miał wystąpić z jednym z naszych dziennikarzy w telewizji - uciekł. Następnego dnia miał okazję wystąpić ze mną w programie radiowym - uciekł - wyliczał Tomasz Lis w "Poranku Radia TOK FM". Szef "Newsweeka" zapowiedział kolejny artykuł dotyczący przewodniczącego Solidarności.Jak stwierdził, w całej sprawie jego największą sympatię budzi pies Piotra Dudy - york Kacperek. - Też szczeka, ale nie kłamie.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (130)
"Kacperek budzi moją sympatię, też szczeka, ale nie kłamie"
Zaloguj się
 • getz54

  Oceniono 68 razy 64

  Piotruś Duda, jest kwintesencją buractwa. Bez wykształcenia, z jednym zyciowym epizodem nadającym się do pochwalenia, słuzbą wojskową w czerwonych beretach, Jak dziesiątki tysięcy poborowych w tamtym okresie, nie miał na to wpływu, zadna to jego zasługa, dostał powołanie to poszedł, nie wiedząc nawet dokąd idzie. Węzłowisko kompleksów, on zycie zna z perspektywy PRL-u. i tak jak kacyk partyjny POP w kopalni, czy aparatczyk PZPR w komitecie wojewódzkim partii, był dla niego kimś, uosobieniem władzy i majestatu. Taki sam on jest teraz, W ten sam sposób realizuje swoje tęsknoty, marzenia, leczy kompleksy. Burak jednym słowem.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 65 razy 55

  Swoją droga to ciekawe ilu prawdziwych solidarnościowców podczas stanu wojennego, kopał, pałował albo lał gnojówką, ten komunistyczny funkcjonariusz Du.a?

 • bihepi

  Oceniono 52 razy 48

  "Kacperek budzi moją sympatię"
  Moją również.
  Dlatego proponuję, żeby haftowany ręczniczek Kacperka został flagą IV RP!

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 38 razy 36

  Duda to typowy knur, który się pasie za publiczne pieniądze, jest pod ochrona PiSu i KK, wiec mu się wydaje że mu wszystko wolno i każdy geszeft będzie odpuszczony

 • pysio62

  Oceniono 33 razy 33

  Piotr Duda to, szef tak zwanej "Solidarnosci", przybudowki i bojowki PIS-u, to jak sie okazuje nie tylko szkodliwy dla Polski pasozyt, ale jak wiele wskazuje na to, takze osobnik "uczciwy inaczej" i "prawdomowny inaczej".

 • westgreg

  Oceniono 37 razy 33

  Jak nie przepadam za dziennikarstwem praktykowanym przez Lisa, tak uważam, że artykułami o P.Dudzie (i mam nadzieję, że również o reszczie mafii związkowej) w końcu udowodni, że wysokie państwowe odznaczenie mu się należy. Zniszczenia kraju dokonywane przez tę grupę przestępczą (która jeszcze do tego używa tak ważnego dla Polaków szyldu) będziemy naprawiać przez najbliższe kilkadziesiąt lat.

 • ciemnyluddd

  Oceniono 32 razy 28

  Piotr Duda. Prawdziwy Polak. Prosto z PIWNEGO OGRÓDKA... Tylko Kacperkowi...g ł u p i o ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX