"Jak prezydent nie chce, by mu zrobiono zdjęcie z premier Kopacz, to niech zorganizuje spotkanie jakoś po cichu"

- Rozumiem, że prezydent jest filarem PiS w kampanii. Ale jest też częścią władzy wykonawczej i powinien nawiązać jakiś kontakt z premier Kopacz - uważa Janina Paradowska. Zdaniem publicystki, dobrze, że min. Teresa Piotrowska nie spotkała się z Andrzejem Dudą. - Prezydent chciał uścisnąć dłoń kobiety z rządu, ale nie wybrał pani premier - mówiła w TOK FM.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 Zdaniem Janiny Paradowskiej, kryzys migracyjny jest tak poważnym problemem, że prezydent Andrzej Duda nie powinien dłużej unikać spotkania z premier Ewą Kopacz.

- Rozumiem, że prezydent jest filarem kampanii PiS, spodziewałam się tego. Rozumiem, że pan prezydent musi odpłacić partii za swoje zwycięstwo. Ale jest też częścią władzy wykonawczej - przypominała publicystka w "Poranku Radia TOK FM".

Na razie prezydent zaproponował spotkanie nie premier, a szefowej MSW Teresie Piotrowskiej, która z zaproszenia nie skorzystała.

- Dobrze, że nie przyszła. Jak prezydent nie chce, by mu zrobiono zdjęcie z premier Kopacz, to niech spotkanie będzie zorganizowane jakoś po cichu - podpowiadała Janina Paradowska.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (65)
"Jak prezydent nie chce, by mu zrobiono zdjęcie z premier Kopacz, to niech zorganizuje spotkanie jakoś po cichu"
Zaloguj się
 • tbgmbx

  Oceniono 12 razy 6

  Czy są jakieś konstytucyjne podstawy do spotykania się prezydenta z wybranym ministrem rządu poza radą gabinetową i bez uzgodnienia tego z premierem rządu? Bo nawet w korporacji prezes nie wzywa do siebie kierownika działu zarządzanego przez innego członka zarządu z pominięciem drogi służbowej lub choćby bez powiadomienia tego członka zarządu...

 • harimau666

  Oceniono 13 razy 5

  będzie tak jak powiedział prezesina i żadne wasze dziennikarskie zaklęcia i bezsensowne bleblania tego nie zmienią...
  gorąca linia Pałac - Żoliborz żarzy się non stop jasnym blaskiem poleceń,nakazów,przykazań,chceń ...
  pałacowy Dyzma doskonale wie czego wymaga prezesina i stosuje się bez zastrzeżeń zatem pani dociekania,dywagacje itp.wynurzenia na antenie nie mają sensu tak jak obecna prezydentura.

 • Anna Nowak

  Oceniono 6 razy 4

  To już zaczyna być istna parodia, prezydent to chodzący obciach, jak można przenosić osobiste preferencje ponad piastowany urząd, czy to rzeczywiście Kaczyński pociąga za sznureczki? Bo to postawa podobna do tej jaką prezentuje Kaczyński, brak szacunku do premier Kopacz jest przejawem głupoty.

 • norymberdzki

  Oceniono 3 razy 3

  Biskup rozmawia najpierw z proboszczem, a później z resztą duchowieństwa. Taki katolik jak Andrzej Duda powinien o tym wiedzieć

 • Norbert Adam

  Oceniono 2 razy 2

  Kryzys migracyjny jest tak dużym i ważnym problemem,że Pan prezydent powinien powołać Radę Gabinetową czego nie zrobił.Sprawą zajęła się Pani premier i to do niej należało ostatnie zdanie-prezydent już nie ma co dodawać w kwestii imigrantów. #uchodzcy

 • zatma

  Oceniono 2 razy 2

  Jak zostanie po wyborach układ PO + kolalicjantto panu prezydentowi przyjdzie tylko nauczyć się obsługiwać ten żyrandol - górny przycisk: włączamy, dolny przycisk: gasimy, i tak przez 5lat. Czego burakowi z całego serca życzę :-)

 • kalj55

  0

  W tytule dobra propozycja z tym, że to spotkanie powinno się odbyć w rosyjskiej restauracji i przy "winie Tuska"...

 • bihepi

  Oceniono 10 razy 0

  Może prezes zezwoli na spotkanie na Skype'ie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX