"Kaczyński znowu o fałszerstwach. Może ma własne sondaże, z których wynika, że nie ma większości do stworzenia własnego rządu?"

Wg Janiny Paradowskiej ostatnie wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego i Antoniego Macierewicza pokazują, że PiS wraca do dobrze znanej retoryki. - Podczas wystąpienia prezesa w kinie Wisła znowu pojawił się fragment dotyczący możliwości sfałszowania wyborów. Prezes znów wzywa do pilnowania - mówił publicystka "Polityki" w TOK FM.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 Paradowską straszenie fałszerstwami trochę dziwi, w sytuacji kiedy sondaże od miesięcy pokazują, że PiS ma dużą przewagę nad Platformą Obywatelską.

- Może Jarosław Kaczyński ma własne sondaże, z których wynika, że nie tylko nie ma większości konstytucyjnej, ale i większości do stworzenia własnego rządu - spekulowała gospodyni "Poranka Radia TOK FM".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (22)
"Kaczyński znowu o fałszerstwach. Może ma własne sondaże, z których wynika, że nie ma większości do stworzenia własnego rządu?"
Zaloguj się
 • precz_z_komunia

  Oceniono 22 razy 16

  PISIS jako partia-córka PZPR, nie może żyć bez sfałszowanych wyborów.

 • ciemnyluddd

  Oceniono 12 razy 8

  Największym fałszerstwem wyborczym ....JEST DZIADEK TUSKA, TROTYL I "KELNERZY".... I co ? I nic..,.

 • raab2

  Oceniono 16 razy 8

  Jakoś odnoszę wrażenie że złodzieje znają się dobrze na kradzieży, bandyci na rabunku, a PiS na fałszerstwach...

 • obywatelnbhy

  Oceniono 10 razy 6

  Jarkowi chyba się marzy takie "poparcie społeczne" jakie ma Kim w Koreii Północnej.
  Gdzie się nie pojawi to oklaski, całowanie po rękach i płacz ze szczęścia.
  Nieważne, że to wszystko jest sztuczne - ważne że się zrobi mokro w gaciach

 • obywatelnbhy

  Oceniono 10 razy 6

  Jedno jest pewne Pani Janino. jak PIS przegra, beda krzycec ze sfałszowano wybory, natomiast jak PIS wygra, pracownikom "PKW", zaczna rozdawac ordery.

 • jasen16

  Oceniono 5 razy 3

  Jarosław bez Konta jak mało kto zna się na odwracaniu kota ogonem. Zmieniają się tylko koty. Biedne zwierzęta.

 • eski57

  Oceniono 5 razy 3

  Co p. Macierewicz opowiada w kraju – również na prowincji , nie pierwszy raz w Ameryce , poważnych i rozsądnych ludzi chyba specjalnie NIE zajmuje , zważywszy na jego pokrętną osobowość . Ale czy wypada tolerować , że TE najczęściej mijające się z prawdą opowieści w tak poważnej sprawie - słuchają i wierzą prości ludzie na wsi – jakże nie wierzyć „uczonemu z miasta”..., wierzy część młodzieży … CO na TO autorytety moralne ? TO jest obojętne dla „zdrowej tkanki moralnej NARODU” ??
  Z biografii J. K . ; „namawialiście mnie , żeby zrezygnować z tego wyjazdu do Katynia . Mogłem was posłuchać , KATASTROFA (moje podkr.) BY SIĘ NIE WYDARZYŁA”
  Przypominam , że również min. Sikorski proponował Miednoje ..
  Jeszcze ; tuż przed wylotem gen . Błasik wiedział , że nie ma warunków do lądowania …, na miejscu po potwierdzeniu wierzy ...i niewidzialności ZIEMI pozwolił na podchodzenie do lądowania !!

 • kptk

  Oceniono 7 razy 3

  To faktycznie dobry znak, chyba ma jakieś dane. Ale PO powinno też zacząć krzyczeć że Pis chce sfałszować wybory - bo Kaczyński już farbe puścił, a wiadomo na złodzieju czapka gore.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX