Komentarze (94)
"Kaczyński lubi mieć po prawej stronie ścianę. Teraz wyrósł tam KORWiN, dlatego prezes PiS gra na antyimigranckich nastrojach"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • lukasz patrykus

  Oceniono 23 razy 1

  Politykę strachu powiadasz? A te wszystkie kampanie nienawiści przemysłu POgardy straszące bolszewickim/faszystowskim Kaczyńskim to co jest jak nie "polityka strachu"?

  PO nie ma NIC do zaproponowania poza straszeniem PiSem, trzeci raz już ludzie tego nie kupią, bo dość mają podwyżek, złodziejstwa i niszczenia kraju przez sprowadzenie tu imigrantów islamskich.

 • skrecamy-w-prawo

  Oceniono 27 razy 1

  Wszyscy moi znajomi są chyba hejterami, nazistami i faszystami bo mają takie samo zdanie jak Kaczyński. Wszyscy mają wyższe wykształcenie, pracują w korporacjach, a ci najwięksi faszyści na co dzień współpracują z Arabami.

 • gr_ub_y

  Oceniono 27 razy 1

  Chciałem ci Wielowieyska przypomnieć, że po 25 października też tracisz swoją audycję w TVP.

  :))))

 • mike689

  Oceniono 9 razy 1

  kaczor zawsze wywołuje Boga , , chyba czas aby Bóg wezwał kaczora do siebie , i będziemy mieli święty spokój i wszyscy zadowoleni

 • 2-julita

  Oceniono 14 razy 0

  BO SĄ WIELKIM ZAGROŻENIEM DLA POLSKI I POLAKÓW
  zrozumcie zakute łby że nikt ich tu nie chce

 • wojna100letnia

  Oceniono 6 razy 0

  Co do "zagrożenia epidemiologicznego" to tak na serio, obecny (nie)rząd nie przygotowuje aby jakichś "ośrodków leczenia" gdzieś w Polsce wschodniej, bo złe języki różnie gadają....Gdyby to się potwierdziło, oznaczałoby to hipokryzję posuniętą do granic - bezpardonowy atak funkcjonariuszy merdiów głównego ścieku na Kaczyńskiego i JEDNOCZEŚNIE po cichu wykonywanie działań potwierdzających jego tezy. Zresztą i tak nie ma wyboru - do zatrzymania polit-poprawnych obłąkańców dobry jest i Kaczyński, więc i ateusze nie mają innej opcji 25 X.

 • kell99

  Oceniono 2 razy 0

  Co to Kaczynski mowil o Szwecji?
  pl.gatestoneinstitute.org/6716/szwecja-upadku

 • krzysztof-s-live

  Oceniono 4 razy 0

  Pani Dominiko, Pani przenikliwość wobec Prezesa Kaczyńskiego jest zdumiewająca. Ja jednak widzę, że mysli Prezesa są nieodgadnione, są zagadką wszechświata.

 • brajanu

  Oceniono 11 razy -1

  który to juz artykul z wywpowiedzia kaczynskiego odnosnie chorób u imigrantów.

  przypominam tylko gazeto, ze sami o tym pisaliscie kilka miesiecy temu, a newsweek w zeszlym roku chyba. wtedy wam to nie przeszkadzalo i nie byla to mowa nienawisci i faszyzm. teraz gdy kaczynski streszcza artykuly waszych gazet i mowi DOKLADNIE to samo co wy, to juz jest to hejting, mowa niernawisci i faszyzm.

 • Zofia Domaradzka

  Oceniono 49 razy -1

  Kaczyński to stara komunistyczna szkoła, wie jak prowadzić politykę strachu i wykorzystał problem którego notabene nie mamy. Zanim ludzie to zrozumieją będzie po wyborach.

 • wesoly_piernik

  Oceniono 2 razy -2

  i bardzo dobrze ze mowi, bo ludzie powinni wiedziec jakie ewentualne sasiedztwo funduje im pani kopacz.
  wszystkich naiwnych zapraszam do berlina i hamburga gdzie juz powstaly tak zwane pierwsze biwaki dla tak zwanych uciekinierow wojennych - wokol nich brud, gory smieci a pewnie niedlugo bedzie jeszcze do tego niebezpiecznie...ochlonce PO-lityczno PO-prawne lemingi nie dajcie sie mamic lewacko-liberarnej zarazie, ktora nie ma zadnego pomyslu na ten problem a obieca i sprzeda wszystko za koryto w brukseli...

 • jetta6

  Oceniono 4 razy -2

  Widać,że w gazecie dzisiaj króluje PiS. czy w PO nic sie juz nie dzieje? tematy zastępcze tylko potraficie? żadnych innych partii nie ma? naprawdę nic?

 • guru133

  Oceniono 24 razy -2

  Stalin, Hitler i inni pomniejsi dyktatorzy zarządzanie strachem doprowadzili do perfekcji kreując wciąż wewnętrznych i zewnętrznych wrogów przed którymi oczywiście tylko oni potrafią naród obronić. Kaczyński nieudolnie ich naśladuje a 1/3 nar4odu tak łatwodaje się na tę grę nabierać.

 • nikinochal

  Oceniono 5 razy -3

  Kiedy sie spojrzy na ta parszywa rezimowa TVP-Info,z resortowymi dziecmi i dyzurnymi idiotami ktorych zwa ekspertami,to naprawde mozna odczowac ze jest sie w komunistycznej Korei.Ta zgnilizna lewacka zniszczyla juz tak wiele,ze nawet wojny nie spustoszyly narod moralnie,etycznie i gospodarczo.Rozbiory Polski,takze nie spowodowaly tyle spustoszenia.Te media rezimowe to najgorsze srodki masowej zaglady mozgowej obecnych czasow.

 • Alejaja Izbak

  Oceniono 5 razy -3

  BUAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHA!

  Pszy okazji - Gratulacje dla Wengier ! Prawo i Sprawiedliwosc wygrywa w kraju praworzondnym !

  "Węgierski rząd ogłasza: napływ migrantów został zatrzymany"

  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19047263,wegierski-rzad-oglasza-naplyw-migrantow-zostal-zatrzymany.html?lokale=local#BoxNewsLink

  BUAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA!

 • mjunhy

  Oceniono 7 razy -3

  Rząd PO mówi o wzroście gospodarczym i wysokiej średniej płacy w Polsce ale wzrost PKB kiedy dług publiczny rośnie, jest wzrostem pozornym małej grupy prezesów firm mają coraz większe uposażenia, dzielą się wysokimi premiami, nagrodami, wypłacają sobie horrendalnie wysokie odprawy podczas kiedy reszta społeczeństwa żyje w ubóstwie płacąc wysokie podatki. Platforma Obywatelska zgotowała nam takie bagno traktując naród jak śmieci. W ostatnich latach narasta nam rozwarstwienie społeczne i jedni zarabiają za dużo i żyją ponad stan a inni mają głodowe zarobki poniżej minimum socjalnego. Obecna zapaść prawna nie jest w stanie odebrać zagrabionych wielkich majątków i całych fortun a wszystko pod szyldem demokracji. Rząd PO nie przeprowadził reform i teraz mamy ogromne zaległości prawne, mamy brak wielu pilnych przepisów i ustaw, brak instrumentów prawa, mamy oświadczenia majątkowe bogatych polityków którzy kpią z nieudolnego Prawa Polskiego. Prawo w Polsce zmienia się tak wolno i mam wrażenie że mamy 4,6 posła matoła a nie 460 posłów. Największym mankamentem tego rządu jest to że nie aktualizuje prawa. Kwota wolna od podatku dla posłów to 27 360 zł! Kwota wolna dla reszty społeczeństwa to 3 091 zł... Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że diety polskich posłów są wolne od podatku dochodowego do wysokości 27 360 zł w skali roku! Reszta społeczeństwa musi się zadowolić kwotą wolną od PIT, która jest blisko 9-razy niższa i wynosi zaledwie 3 091 zł. Niestety także i ta sytuacja jest zasługą Platformy Obywatelskiej i PSL-u, które posiadając od niemal 8 lat parlamentarną większość, cały czas blokują inicjatywy zmierzające do podwyższenia Polakom kuriozalnie niskiej kwoty wolnej. By żyło się lepiej...?

 • berek-oberek

  Oceniono 7 razy -3

  Z podziękowaniami dla uchodźców muzułmańskich.

  Gender.

 • normal2015

  Oceniono 19 razy -3

  Prezes "gra na antyimigranckich nastrojach" zgodnie ze swoją stała strategią wyborczą polegającą na wmawianiu Polakom nieistniejącego zagrożenia, a następnie wmawianiu, że PIS ma gotowe rozwiązanie. Kukiz w istocie mu wcale nie przeszkadza, gdyż nie zabiera głosów PIS a ewentualnie w Sejmie będzie wykorzystywany do kupowania ewentualnie brakujących posłów. Kukiz nie ma żadnych szans na przetrwanie, ale tak jak załatwił Dudzie prezydenturę tak teraz wspomaga PIS w walce o władzę.

 • Antek Tarkowski

  Oceniono 7 razy -3

  Gdy tylko Bruksela zagroziła "zniesiemy sankcje na Rosję jeśli nie przyjmiecie uchodźców" to pisiorki od razu złagodniały i spuściły z tonu, bo jak to określił rzecznik PiS "solidarność unijna najważniejsza". PiS sprzedał nas banderze to i sprzeda islamowi.

 • getz54

  Oceniono 19 razy -3

  To znaczy, ze jakby Kaczyńskiemu zagrazał pan Kononowicz, to zabiegałby o głosy analfabetów i straszył szkołą ? Sądzę, ze Kaczyński swój bełkot polityczny kieruje do swojego stałego elektoratu, dopieszcza go w ten sposób na kilka dni przed wyborami. Leje miód na serca mieszkańców Białegostoku takiego polskiego ku klux klanu. Do posiadaczy twarzy bez jedynek w Makowie Mazowieckim, powie o zarazie afrykańskiej. Na podkarpaciu zwróci się do posiadaczy mózgów typu gładz cylindryczna, ze nigdy nie pozwoli na to zeby islamiści splamili tą rdzennie polską ziemię i zamieszkali obok prawdziwych Polaków. Tego Kaczyński nigdy nie odwazy się powiedziec publicznie we Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku czy Szczecinie. A Szydło jest po to zeby tylko rozdawała obietnice, bo one nic nie kosztują.

 • arvelli_net

  Oceniono 27 razy -3

  ... jaki prezes, jaki prezes! Autentyczny I sekretarz, a zagrać to co najwyżej na dudach se może. A propos imigrantów, dlaczego ochroniarze pana I sekretarza gadają po rosyjsku? Czy w Polsce jest brak POLSKICH ochroniarzy??

 • admcanarisfanclubpoland

  Oceniono 11 razy -3

  Karty zostaly juz rozdane wiec wasza dysputa nie ma sensu.
  Kazdy ruch kaczynskiego jest zabezpieczony conajmniej trzykrotnie.
  Czas pisac juz artykuly pt."kaczynski to wspanialy strateg","kaczynski odebral wladze partii rzadzacej","kaczynski zostal premierem nowego rzadu","beata szydlo wicepremierem","nowy rzad PIS" itd.

 • Leszek Pazderski

  Oceniono 4 razy -4

  A co w tym dziwnego ? Jedni politycy wolą wychowywać społeczeństwo i mu mówić, że jeśli nie skacze z radości że będzie gościć 100 tysięcy muzułmańskich imigrantów, to jest rasistowskie, ksenofobiczne itp - bierze udział w niewłaściwych marszach, wyraża nie takie opinie na forach internetowych itp. Drudzy w tym czasie podążają za głosem elektoratu - bo m.in. właśnie od tego są politykami. To chyba normalne, gdy wybory wygrywają ci drudzy ? A może to ci pierwsi politycy powinni wybierać społeczeństwo ?

 • marianek7777

  Oceniono 8 razy -4

  Kaczynski powiedział prawde,moze dla niektorych" poprawnych politycznie" bylo to anty..itd. Kazdy lekarz potwierdzi istnienie chorob tropikalnych, ktorych rozwoj nasila sie przy zmianie klimatu. Wyjezdzajac do Afryki i krajow Bliskiego Wschodu jestesmy obowiązkowo szczepieni.Moge przytoczyć przykład sprzed lat w Zakopanem. Duza grupa gosci hotelu Juventur zapadla na poważna chorobę, jak sie pożniej okazalo byl to wirus rozwijajjacy sie w gorskim zimnym klimacie.Nie przytocze innych przykładów chorob marynarzy, ktore przypadki opisal mi przyjaciel będący oficerem na masowcach.ale to czesciowo wina ich samych/kontakty seksualne .Ponieważ ta ostatnia możliwość wchodzi w grę rowniaż u nas na miejscu, temat zagrożenia epidemiologicznego uważam za istotny.

 • Alejaja Izbak

  Oceniono 7 razy -5

  BUAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA!

  Fala nienawisci, brutalnyh atakow wobec opozycji, hamsko redagowanyh i klamliwyh saduw jakie wylewajom sie codziennie z Agorowyh mediuw pszehodzi jusz luckie pojencie. To co wyprawiajom Lis czy inni to w glowie sie nie miesci.

  Jusz nie dugo zapanuje w mediah prawo, porzondek i sprawiedliwosc !

  Jusz nie dlugo !

  Lis bendzie pszeprowadzal wywiady z Radoslawem o grabieniu ogrudka. Bendom sie wymieniac sfoimi doswiatczeniami !

  BUAHAHAHAHHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHA!

 • tarkovsky

  Oceniono 10 razy -8

  Kaczor, mówiąc w sejmie o tym, że nie ma zgody na przyjmowanie islamskich emigrantów w Polsce wygrał po prostu wybory. Czy to się peowskiej służebnicy podoba czy nie, musi przyznać, że taka jest prawda. Prezes powiedział również, że nie może rząd postępować wbrew woli narodu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX