"Kopacz lepiej przygotowana merytorycznie, Szydło nie ma doświadczenia"

Zdaniem Małgorzaty Kidawy-Błońskiej premier ma większe szanse na sukces w telewizyjnym starciu z Beatą Szydło. Jak mówiła marszałek Sejmu w TOK FM, w rozmowach o Polsce liczy się doświadczenie. A pod tym względem Ewa Kopacz znacząco przewyższa kandydatkę PiS.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 - Ewa Kopacz przez całą dekadę była ministrem zdrowia, pełniła funkcję marszałka Sejmu, jest premierem, więc moim zdaniem jej wiedza o funkcjonowaniu państwa jest zdecydowanie większa - zachwalała Małgorzata Kidawa-Błońska w "Poranku Radia TOK FM".

Jak stwierdziła marszałek Sejmu, Beata Szydło "nie ma takiego doświadczenia". - Ona może rozmawiać teoretycznie. A doświadczenie w takiej dyskusji jest bardzo potrzebne.

Rozmowa Ewy Kopacz i Beaty Szydło rozpocznie się o 20 i będzie transmitowania przez telewizję publiczną, TVN i Polsat.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (20)
"Kopacz lepiej przygotowana merytorycznie, Szydło nie ma doświadczenia"
Zaloguj się
 • siwywaldi

  Oceniono 11 razy 3

  W artykule oczywiście cisza na temat jak to Kidawa-Błońska chwaliła w audycji SUKCESY jakie Ewa Kopacz odniosła jako minister zdrowia.

  Tymczasem wróble coraz głośniej ćwierkają, że za moment dowiemy się, że w błoto pójdzie kilkadziesiąt milionów, jakie zmarnowano na trwające kilka lat opracowanie i wdrożenie elektronicznego systemu rejestracji pacjentów i usług medycznych, systemu, który przede wszystkim miał USZCZELNIĆ wyciekające na lewo i prawo pieniądze oraz skrócić kolejki do specjalistów, poprzez eliminację pacjentów zapisujących się do kilku placówek jednocześnie.

  Jeszcze lepiej poinformowane wróble dodają, że ta "zabawa" DODATKOWO może kosztować nas fortunę, kiedy Unia zażąda ZWROTU dotacji w wysokości mogącej przyprawić o zawrót głowy. System podobno miał ruszyć najpóźniej DO KOŃCA tego roku, podobnie jak e-recepty i reszta.

  A co do samej "dyskusji", to moim zdaniem Ewa Kopacz polegnie, choćby dlatego, że Szydło jest od niej LEPSZA medialnie. Wiec wystarczy jak "wypunktuje" panią premier za NIE RUSZONĄ od 8 lat służbę zdrowia...

 • aaron.goldstein

  Oceniono 8 razy 2

  Ale co innego ma pisać Wyborcza i tokfm? Przecież premier Kopacz reprezentuje interesy urzędników i zaprzyjaźnionych mediów, którym instytucje rządowe płacą olbrzymie sumy. Tu nie ma innej możliwości. Kopacz jest lepsza i na pewno wygra.

 • cracovia.figiel

  Oceniono 7 razy 1

  Świdrowata musi odejść.............. w niesławie.

 • krzysztof-s-live

  Oceniono 11 razy 1

  To tylko zdanie idiotki czyli kidawy-Błońskiej, aparatczycy PO. Niewiele ta pani może powiedzieć o czymkolwiek.

 • philc

  Oceniono 11 razy 1

  Nie no - zaskakujące kompletnie: Kidawa-Błońska chwali Kopacz....!! hahhhahaha.....

  I cały kraj rozdziawił gęby w tym zaskoczeniu.....No litości.......... haahaha

 • pacior4

  Oceniono 1 raz -1

  opnia osoby która z pewnoscią jest obiektywna, nie bedzie przeciez bezpodstawnie chwalić swojej koleżanki tylko dlatego ze jest w tej samej partii.
  za moich czasow nazywalo sie to towarzystwo wzajmnej adoracji

 • disloyall

  Oceniono 5 razy -1

  W wygrywaniu wyborow i debat
  - Kopacz jest lepiej przygotowana .....i ma doswiadczenie.
  Kidawo....jestes swietna, I love it !

 • 66kropek

  Oceniono 7 razy -1

  Oczywiście , że pani premier jest lepiej przygotowana merytorycznie, jest również znacznie ładniejsza i ma fajniejsze buty

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX