"PO nie odrobiła lekcji z przegranych wyborów prezydenckich. Jak generałowie, którzy zawsze szykują się do wojny, którą przegrali"

- Wyobrażacie sobie, że Ewa Kopacz może porwać elektorat z wielkich miast. To nie jest przywódczyni dla elektoratu PO - ocenia Marcin Meller z TVN. Według komentatorów "Poranka Radia TOK FM" Platforma Obywatelska robi wszystko, by przegrać drugie w tym roku wybory.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 - Prawda jest taka, że PO pięć miesięcy po wyborach prezydenckich absolutnie nie odrobiła lekcji. Brnie tą samą ścieżką - uważa Aleksandra Pawlicka z "Newsweeka".

Według Marcina Mellera przy okazji kampanii Platformy warto przypomnieć słowa Carla von Clausewitza, który mówił, że "że generałowie zawsze przygotowują się do wojny, którą przegrali". - Czyli Platforma Obywatelska przygotowuje się do poprzednich wyborów. Te słowa von Clausewitza przypomniał też ktoś w 2007, kiedy PiS przegrał, że Prawo i Sprawiedliwość szykowało się do poprzednich wyborów z 2005 roku.

- Widać, co zostaje z PO, jak się odejmie "antypisizm" - niestety niewiele - dodał Sławomir Sierakowski.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (15)
"PO nie odrobiła lekcji z przegranych wyborów prezydenckich. Jak generałowie, którzy zawsze szykują się do wojny, którą przegrali"
Zaloguj się
 • solussolius

  Oceniono 1 raz 1

  Co ta Pawlicka ma na głowie?

 • ciemnyluddd

  Oceniono 1 raz 1

  Platforma przegrała Z SOCJOLOGIĄ... Jak każda partia rządząca Platforma się w końcu...z u ż y ł a... Ale do zmiany władzy dojrzała dopiero wtedy, gdy nie zrozumiała że wszystko co dotąd było pozytywne w jej rządach (a zrobiła jednak sporo) zostanie obrócone przeciw niej..."ŻE PRZECIEŻ MOŻNA BYŁO TO ZROBIĆ LEPIEJ"... A bardziej przywiązane do lajków niż do faktów, POKOLENIE FACEBOOKA TO KUPI... W czym bardzo zresztą pomogli KELNERZY....O których wiadomo tylko tyle że nagrywali bezinteresownie i społecznie....Nie finansowani przez żadną partię. Amen.

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 1 raz 1

  PO bez PiS jest niczym, i na odwrót.
  Każdy głos na PO lub PiS to odżywianie tego raka

 • a_weasley

  0

  Jak PiS dojdzie do władzy, to słońce przestanie dawać mleko.

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 2 razy 0

  Tak, PO jest gUwno warte. Całkiem jak PiS!

 • f451

  Oceniono 4 razy 0

  dodam, że PO zatrudniło autorów 7 lat klęsk wyborczych PiS ... mają rezultat zgodny z oczekiwaniem...

 • peter-321

  Oceniono 1 raz -1

  Skandalista Meller ma cos do powiedzenia ?

 • jakub1975wawa

  Oceniono 3 razy -1

  nie wierze w to by politycy byli tak glupi by powtarzac te same bledy bez potrzeby. Moga jebac gospodarke obywateli byc totalnymi debilami ale kedno musza umiec wygrywac wybory. To jest konieczne by być politykiem i dorwac sie do koryta. Chyba że gra sie toczy o inna stawke imyśle ze ta gra to PRZYWÓDZTWO SCHETYNY na popiolach platformy i to wyjasnia wszystkie dziwne rzeczy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX