Komentarze (561)
"10 proc. dla Kukiza nie wydają mi się prawdopodobne. Chyba że Polacy rzeczywiście zwariowali"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ultra_mega_orzel

  Oceniono 28 razy 10

  Moi drodzy, jezeli nie dacie duzej wiekszosci prawicy, za miesiac bedzie PŁYWAĆ wsrod uchodzcow.

  Media teraz siedza cicho bo sa wyborry w kilku krajach ale niemcy maja jiuz ponad MILION tluszczy!

  Pamietacie te "tylko" 10% co klopacz sie zgodzila?... no to poczekajcie do nastepnego tygodnia...

 • krark

  Oceniono 28 razy 8

  Moja niewyprasowana faworyta dała głos. Gnidy z Czerskiej i Wiertniczej przechodzą same siebie. Już nie wiedzą co wymyślić, aby uratować PO. O aukcji na częstotliwości LTE i o tym co nawywijał Halicki cisza, o taśmach z prezesem NIK w roli głównej: "Polacy nic się nie stało", o dopłatach pani premier dla najniżej zarabiających, aby mogli godnie żyć, ani słowa, o energetyce jądrowej czy? i ewentualnie kiedy?, gdzie? cisza, o jednolitym podatku nie ciągną wątku.
  Należy przestać kupować towary reklamowane przez Czerską i Wiertniczą, a nie miną trzy, cztery miesiące jak serwis informacyjny będzie akceptowalny.

 • betty_page

  Oceniono 13 razy 7

  I znów się dowiemy że "Polacy nie dorośli do demokracji", że to tylko "Hołota gardłująca w internecie", że to "Drugi na nawet trzeci garnitur ludzi pcha się do sejmu", że "Polacy rzeczywiście zwariowali" bo mają czelność popierać inną kandydaturę niż tą, którą elity pseudo-dziennikarzy i pseudo-ekspertów lansują.

  Pani Paradowska zamiast ubliżać tysiącom ludzi popierającym Kukiza, powinna wyjść poza ciasną klatkę swoich poglądów politycznych i pokusić się o szerszą analizę sytuacji społeczno-politycznej po 26 latach wolności w Polsce. Być może wtedy zrozumiałby fenomen Kukiza.

  Szanowna Pani redaktor, Pani epoka już się kończy. Młode pokolenie będzie motorem zmian jakie w niedługiej przyszłości nastąpią w naszym kraju. Obecny system być może był dobry w pierwszych latach po upadku komuny. Od tego czasu minęło prawie ćwierć wieku. Żyjemy w innej rzeczywistości. Trzeba go dostosować do współczesnych realiów.

  Wnikliwi obserwatorzy życia publicznego w Polsce dostrzegają potrzebę zmian. Młode pokolenie swobodnie porusza się po świecie, obserwuje, wyciąga wnioski i również czuje smrodek jaki unosi się nad naszym parlamentem.

  Przez 26 lat wmawiano nam, że polityk musi kraść, a obywatel musi na polityka pracować. Taka rzeczywistość... nic tego nie zmieni. Kukiz - ten narwany, prosty i szczery muzyk rockowy wreszcie krzyknął głośno NIE! Nie musice się z tym godzić! I Polacy mu uwierzyli. Uwierzyli, że u nas też może być normalnie. Zwariowali? Być może, czas pokaże.... Ale ja, z całego serca ich wspieram, bo wiem, że to oni mają rację.

 • nigdy_nie

  Oceniono 15 razy 7

  W Poniedziek opublikuje liste nazwisk pedofili z pisu i kleru KK!!Będzie to lista kilkuset osób!Napiszę też o słynnym "JoJo" wybitnym specjaliście od cudzych adidasów!

 • hamsterx

  Oceniono 57 razy 7

  "10 proc. dla Kukiza nie wydają mi się prawdopodobne. Chyba że Polacy rzeczywiście zwariowali"
  a 22% chcących głosować na złodziei jest normalnych ???

 • marceli_zg

  Oceniono 8 razy 6

  26,3% dla PO po 8 latach większości parlamentarnej, rzeczywiście "Polacy" powariowali w przeciwieństwie do Polaków :)

 • karo80.0

  Oceniono 14 razy 6

  Zidiocenie mediów w Polsce sięga zenitu - robią jakiegoś superherosa z archaicznego, prowincjonalnego, śmiesznego działacza kanapowej, komunistycznej partii bo potrafił dwa zdania sklecić na wizji? :)) W każdym normalnym kraju pełno takich lewackich "rewolucjonistów" na każdym uniwersyteckim kampusie, próbują naciągać kolegów na wódkę a naiwne dziewczyny zaciągnąć do łóżka bo oni przecież tacy zzangażowani, odważni i wyraziści ;) Prowincjonalny folklor. A tymczasem w Polsce, po realnym doświadczeniu straconych kilkudziesięciu lat siermiężnej komuny media robią nagle z szerzej nieznanego, komunistycznego pajaca "bohatera"?! K...wa, nie ośmieszajcie się, jak nie kościelno-narodowe oszołomy typu Kaczyński/Duda, Korwin czy naćpany Kukiz, to teraz jakiś lewacki oszołom z Marksem/Leninem na koszulce. Są granice żenady, Polacy nie są tak głupi jak wam się wydaje.

 • toberson

  Oceniono 12 razy 6

  Paradowska jest stara chora I zawarowana kobieta ktora POwinna dawno byc na rencie!!Dlaczeg stare komuchy nie dopuszcza mlodych do Mediow i Prasy???Przegonic starych i wpuscic mlodych fachowcow a nie PrOpagane PO/SLD!!!

 • jd1966

  Oceniono 10 razy 6

  Jestem wariatem, ale nie jestem idiotą ( wg oceny p.Bieńkowskiej). Zwariowałem, bo uważam, że tylko zmiana sposobu wybierania posłów i oddanie głosu obywatelom w referendach pozwoli odsunąć od rządów skorumpowanych polityków. Zwariowałem, bo widzę jak uczciwie działająca firma zatrudniająca 70 pracowników na umowy o pracę musi się mierzyć z nieuczciwą konkurencją firm działających w szarej strefie i wygrywających przetargi publiczne, gdzie jedynym kryterium jest cena. Zwariowałem, bo uważam, że wprowadzenie minimalnej godzinowej stawki zwiększy szarą strefę, a obniżenie kosztów pracy i likwidacja PIT i CIT spowoduje zmniejszenie ilości urzędników i większą konkurencję na rynku pracy dzięki temu, że pieniądze obywateli pozostaną w ich kieszeniach i wzrośnie popyt, a przedsiębiorcy będą inwestować zaoszczędzone pieniądze. Zwariowałem, bo nie mam czasu na poświęcenie 3,5 godziny dziennie na czytanie nowych przepisów prawnych napisanych przez lobbystów korporacyjnych mimo, że w Kanadzie wymyślono "jeden za jeden" zdecydowanie ograniczając ilość bubli prawnych, a Kukiz'15 chce uprościć prawo. Zwariowałem, bo uważam, że nasza armia jest w stanie obronić jedynie 2-3% naszego terytorium i należy zorganizować obronę terytorialną. Zwariowałem, bo w urzędach na stanowiskach kierowniczych pracują sami kompetentni ludzie wybierani pseudo konkursami pisanymi pod konkretne zamówienie, a Kukiz'15 ma propozycję ustawy antysitwowej. Zwariowałem, bo uważam, ze pakiet klimatyczny powinien być wypowiedziany, aby spadły koszty energii i można było wykorzystywać nasze bogactwo naturalne. Zwariowałem, bo uważam, że rząd obiecując ulgi i dopłaty nie mając własnych pieniędzy szuka ich w kieszeniach podatników. Zwariowałem, bo uważam, że bilans wydatków i przychodów w państwie powinien być zrównoważony. Jestem kompletnym wariatem, bo głosuję na ludzi z listy Kukiz'15 .

 • ciekawskiestworzenie

  Oceniono 8 razy 6

  Od paru tygodni co sondaż, to zaskakujące wyniki. Dla dziennikarzy woda na młyn. Dla mnie mało znaczące. Ciekawe, ilu wyborców kieruje się tymi sondażami?

 • artur.1967

  Oceniono 5 razy 5

  dalej wyzywaj pani ludzi od idiotów.na pewno to coś pomoże.z drugiej strony może już mają dość widoku pani w mediach.

 • naz-gul

  Oceniono 5 razy 5

  Janina Paradowska stosuje mowe nienawisci wobec Polakow!!! STOP mowie nienawisci!!!

 • nino.rota

  Oceniono 5 razy 5

  Jak może profesjonalna dziennikarka wolne decyzje wyborców w demokratycznych wyborach kwitować w ten sposób, że "Polacy zwariowali"!!!
  To jest skandal.

  Każdy ma prawo wybierać, jak chce i Paradowskiej nic do tego.

 • piotr110660

  Oceniono 11 razy 5

  zwariowali, zwariowali, skoro Paradowska jest najwybitniejszym dziennikarze i autorytetem w III RP

 • ta.deusz

  Oceniono 11 razy 5

  babciu, czas na emigrację...jak mówił kaszalot "to szansa"

  www.niezalezna.pl/72155-sondaz-po-debatach-pis-37-po-23-i-juz-wiemy-dlaczego-media-milcza-o-tasmach#.VijcV2A85yQ.facebook

 • javall

  Oceniono 5 razy 5

  Starsza pani na emeryture, najwyzsza pora.

 • 8519tomek

  Oceniono 7 razy 5

  To swietna informacja !!! To oznacza ze PIS bedzie jednak mial wsparcie bo KUKIZ wejdzie do Parlamentu I razem z PIS maja raczej wiekszosc !!! To wspaniale, to odrodzenie, to szansa dla Polski ! TO SZANSA NA ODRZUCENIE TYCH DRANI I KOMPRADOROW PO !!!!

 • wies-baden

  Oceniono 9 razy 5

  Pani Redaktor, może już czas, by rozważyła pani pójście na emeryturę? Pani jest od opisywania rzeczywistości, pani może głosować na kogo pani chce, ale nie wolno pani obrażać tych, którym nie podoba się zarządzanie Polską przez PO. Jak to powiedział TUSK, którego zdanie przytoczył Wawrzynowicz; "albo gangsterzy albo mafia".

 • bent-ley

  Oceniono 5 razy 5

  no Polacy zwariowali jak zwykle w naszym narodzie....nie lubią już m.in. Paradowskiej..informuję Panią skoro nie rozumie Pani tego... to ta grupa zwariowanych Polaków która zrobiła konfederację barską, powstanie styczniowe i niepodległość Polski...rosja i lewica znacznie ją przetrzebiła ale geny niosą pamięć ...pewnie niedługo znowu coś pierdyknie w Polskę

 • lukasz patrykus

  Oceniono 59 razy 5

  NA czerskiej panika, michnik ma rozwolnienie i zwołał swoje hordy na burzy mózgów - trzeba ustalić wersję jak walczymy z nagraniami. Czy ignorujemy, czy przechodzimy do kontrnatarcia i kłamiemy że to sprawka PiS.

  Dlatego jeszcze nie wiemy co myśleć, jeszcze nie ustalili:)

 • aardvaark

  Oceniono 25 razy 5

  Towarzyszko Janino! Macie rację, to przecież schizofrenia bezobjawowa! Nikt z ludzi na poziomie, nikt z wypróbowanych towarzyszy, nikt z normalnych ludzi, członków zdrowego rdzenia społeczeństwa nigdy nie pomyślałby o głosowaniu na Kukiza.

  Partia będzie pamiętać o waszym, towarzyszko, poświęceniu, o trzymaniu straży na odcinku medialnym, a zwłaszcza radiowym. Wasze wysiłki nie pójdą na marne - na starość (czy to już?) dostaniecie medal! Albo i dwa!

 • nino.rota

  Oceniono 4 razy 4

  TOk FM, GW, TVN

  przestańcie opluwać Polaków i wskazywać nam jak mamy głosować i co myśleć.
  Poradzimy sobie bez was!

 • naz-gul

  Oceniono 6 razy 4

  Pani Janino, zycze zdrowia!!! Lepiej pani nie mogla powiedziec, by zachecic ludzi do glosowania na Pawla Kukiza!!! Wlasnie czekalem na pani opinie, a teraz to mam pewnosc, ze Pawel jest zagrozeniem dla ukladu, ktory pani reprezentuje. Dziekujemy za wyrazy poparcia dla Pawla!!! Prosze pracowac na sukces wolnej Rzeczypospolitej dalej!

 • endriuuu2

  Oceniono 10 razy 4

  Co za "dziennikarze". A nie zwariowali Ci co głosują na skorumpowaną i nieudolną PO? Przecież niczym nie różnią się od SLD 10 lat temu!!! Zdrajcy

 • jedrek490

  Oceniono 6 razy 4

  Stara babo! Mądra to ty nigdy nie byłaś i tak już zostanie.

 • Oceniono 6 razy 4

  Czasami się zastanawiam czy nasze elity żyją w tym samym kraju co ja czy też pieniądze ich tak oślepiają

 • kemor234

  Oceniono 6 razy 4

  Jeśli ktoś wierzy, że młodzi ludzie będą wybierać "doświadczonych" parlamentarzystów, którzy po kilkanaście lat zasiadają w ławach poselskich, zmieniając ugrupowania jak rękawiczki, to może mu się wydawać, że Polacy zwariowali. Może już czas na emeryturę?

 • pedersdorfer

  Oceniono 10 razy 4

  Polacy nie zwariowali ,Polacy przejżeli już dawno wasze Złodziejskie ,antypolskie działania ,Bracia w talmudzie,wy zawsze nas nienawidzicie ,tylko nie wiem za co,i ja też was NIE LUBIE,a najlepiej byście wyjechali z Polski do Izraela skoro wam tak żle w Polsce! Ale wy nie wyjedziecie bo w Izraelu byscie musieli ciężko zapieradal...c ,no I nosić broń I strzelac do Arabów ,a W Polsce macie władze ,pieniądze Polski Goj tyra na was za darmo.Aj..waj. Zagłosuje na KUKIZA ,lub na Korwina Gorzej być nie moze. Kukiz bynajmiej Polak.

 • luciola85

  Oceniono 4 razy 4

  Już od poniedziałku nastanie u nas kraina wiecznej szczęśliwości i dobrobytu dla wszystkich. ....pod warunkiem że wybrańcy narodu , obojętnie z jakiej opcji spełnią chociaż ....ułamek tych swoich obietnic bez pokrycia. Mam tylko nadzieję że ...cytując klasyka, "ciemny lud, tym razem tego bełkotu obietnic..nie kupi."

 • szaja25

  Oceniono 10 razy 4

  Przez prawie osiem lat w opozycji, pluli, psioczyli, rzucali kłody pod nogi, naobiecywali więcej niż najpotężniejszy komputer potrafi zapisać. Teraz będą, prawdopodobnie rządzić, ale tych obiecanek nie sposób spełnić przez najbliższe osiemdziesiąt lat. Znając Pisowców, to przez najbliższe cztery lata będą biadolić, jak to kraj jest zabagniony i w ruinie i ,że potrzebują na to kilku kadencji, znamy te teksty. Krytykować potrafi każdy głupi, nawet pisowcy, ale po czynach ich poznacie. Po zwycięstwie z tej radochy pewnie od razu odreagują kilkoma pomnikami.

 • wuetend

  Oceniono 26 razy 4

  Kukiz jako człowiek z zewnątrz ma 100% racji w diagnozie sytuacji. Komentują to ludzie, których żywotny interes jest w tym, by betonowanie życia publicznego i społecznego trwało nadal.

 • tygrys102

  Oceniono 10 razy 4

  kretyńskie programy i debilna edukacja przynoszą owoce...wykształceni inaczej obywatele głosują na prestigitatorów (nie rozumieją kto zacz), a później będzie lament i...cd wojny domowej...jeden serial już był

 • who_am_i_88

  Oceniono 14 razy 4

  siedzi sobie babcia za kilkanaście tys złotych w pro rządowym radiu i się dziwi że Polaków szlag trafia:)

 • ktos210

  Oceniono 58 razy 4

  A na co liczycie? Nie zwariowali a zmądrzeli ! Peło będzie niszową , jak będzie partyjką w sejmie reszta to niestety Pis , ale co cieszy wejdzie Kukiz i Korwin ! i to będą trzy główne siły i Polska może0 znormalnieje a kraść już nie ma co i może w końcu kilku złodziei odpowie przed sądem za swoje wałki!

 • nino.rota

  Oceniono 3 razy 3

  "404"
  to był PO error
  czy 404 afer?

 • soso_soso

  Oceniono 3 razy 3

  Trzeba mieć niezły tupet i bardzo kiepskie morale by wystawiać opinie narodowi. I to taka!

 • 1000kg

  Oceniono 3 razy 3

  Myślę, że dotychczas sondaże dla KUKIZa były sfałszowane i specjalnie zanizone! Ale to nic nie dało, bo Polacy jeszcze mają swój rozum:-) Natomiast dla Petru i Nowoczesnej pracują sami redaktorzy, dlatego dla niego sondaże były znacznie zawyżone! Teraz sondażownie nie chcą się skompromitować i mówią prawdę. KUKIZ JEST ZWYCIĘZCĄ!!!

 • caro3139

  Oceniono 7 razy 3

  Kazdy światły Polak głosuje tylko tak jak wskaże Pani Paradowska i Pan Lis

 • kiloamper

  Oceniono 9 razy 3

  Pani Janino, gdyby Polacy mieli dobrze w głowach, to byśmy żyli na poziomie Francji. A to, że robimy ogony, znikąd się nie bierze. To jest naród wrednych pieniaczy uważających się nadal za Chrystusa narodów. I tylko żal tych nielicznych, którzy próbują tui coś zrobić, a nie zwiewają na łatwiznę.

 • jw1

  Oceniono 3 razy 3

  Sonadaż TEGO SAMEGO TNS DLA FAKTY24: PiS 37,8 PO 24,1 Kukiz 9,1 Lewica 8,6 Petru 6,6% TO JEST WIARYGODNE BADANIE A NIE ŚCIEMA DLA WYBORCZEJ OPŁACOWA PRZEZ AGORĘ

 • ne-zi

  Oceniono 5 razy 3

  Chyba się dziwi, że tyle prania mózgu ludziom a tu dzonk ludzie zaczynają myśleć zamodzielnie. Wybór Kukiza nie jest najlepszy, ale co mają zrobić ludzie - głosować na Peło??? Oszustów? Złodziei? mafię?

 • mikejar

  Oceniono 5 razy 3

  Babciu przestan opowiadac GLUPOTY Idz na emeryture wstydu oszczedz

 • moorsoldaten

  Oceniono 5 razy 3

  Towarzyszko publicystko o wyglądzie mumii radzieckiej - zdziwicie się dopiero w niedzielę. Jestem przekonany że Kukiz przekroczy to marne 10%. Drżyjcie antypolskie gnidy i zacznijcie bukować bilety do USSraela.

 • ubudubu4

  Oceniono 9 razy 3

  Lepszy Kukiz niż PO....

 • ciociosan1

  Oceniono 3 razy 3

  Paradowska nigdy nie byla zbyt inteligentna i na etyce dziennikarskiej tez jej nie zbywa. Jest przede wszystkim nudna, a jej wypracowania w Polityce sa nie do przebrniecia bez pollitry. Pisze teraz krotsze dziela, niz kiedys, ale i tak wiadomo,co jest w srodku. Jej glos na czlowieka z jablkiem wiele mowi o stanie jej umyslu.

 • camary123

  Oceniono 5 razy 3

  Wygra " Kukiz 15 "

 • marccos

  Oceniono 5 razy 3

  Każdy ma prawo mieć swoich wyborców - nawet Kukiz. Jest mało doświadczony, ale gdy przestanie gwiazdorzyć - wielu wróci do niego. Polacy potrafią zaufać ale i wykopać. Mają dobrą pamięć, o czym przekonał się AWS i SLD.

 • marekmarek44

  Oceniono 3 razy 3

  Takie rzeczy tylko w sondażu GW.
  Zobaczcie na ostatni sondaż przedwyborczy Onetu.
  Wszystko po staremu: PiS- 37%, PO- 23%, Kukiz, PSL, po 5%, Nowoczesna 6%
  ZLEW 8%

 • a.k.traper

  Oceniono 5 razy 3

  A dlaczego pani Janino odmawia pani Polakom odrobiny szaleństwa po tym wyborczym cyrku, może jest to lek na przypływ rozumu?
  Jeżeli dwie partie, mające sie za patriotyczne, poważne i wrażliwe społecznie nie potrafią ze soba rozmawiać i zreformować państwa to co chcemy wymagać od przeciętnego człowieka, który patrząc na to zaciska pięści albo wymiotuje, może to faktycznie sposób na otrzeźwienie i samospalenie "gwiazdy" jaką się czuje
  Kukiz'15? Przecież pamiętamy "gwiazdorów" w powyciąganych swetrach z któych część do dzisiaj doi publiczną kasę opowiadając głodne kawałki jak dwie potęgi intelektualne Macierewicz i Niesiołowski, przecież oni niczym się nie wyróżniali i nie wyróżniają w polityce, natomiast od normy społecznej odstają zachowaniem.:)))
  Dajmy spróbować innym, może lepsze numery mają w zanadrzu a przede wszystkim śmieszniejsze?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX