"PO postawiła na to, co nie sprawdziło się w kampanii Komorowskiego. Kardynalny błąd to powierzenie kampanii Kamińskiemu"

PO uważana za symbol nowoczesności, przespała kampanię internetową. A młodzi ludzie dziś opierają się na wiadomościach z internetu, nie kupują telewizorów - mówił w TOK FM prof. Piotr Wawrzyk z UW. Zdaniem politologa, kampania Platformy zdecydowanie przegrywa z tym, co robi PiS. - PO postawiła na akcenty, które nie sprawdziły się w kampanii Komorowskiego.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 Jak podkreśla politolog, Platforma nie odrobiła lekcji z porażki w wyborach prezydenckich. - Powiem więcej, popełniono kardynalny błąd, bo postawiono na te osoby, które doprowadziły do zwiększenia dystansu między Komorowskim i Andrzejem Dudą, między I a II turą. Wtedy kampanią kierował Michał Kamiński, który teraz de facto kieruje kampanią PO.

Poważnym błędem, zdaniem prof. Wawrzyka, jest korzystanie z dobrze znanej z poprzednich kampanii broni PO - straszenia Prawem i Sprawiedliwością.Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (247)
"PO postawiła na to, co nie sprawdziło się w kampanii Komorowskiego. Kardynalny błąd to powierzenie kampanii Kamińskiemu"
Zaloguj się
 • uzdek98

  Oceniono 32 razy 22

  no to niezle lyse szczurzysko zalatwilo platfusiarow... po wyborach pewno zamelduje prezesowi wykonanie zadania ...

 • lindhorst1

  Oceniono 29 razy 21

  Jak można straszyć IV RP i równocześnie zatrudniać jako naczelnego doradcę człowieka, który w 2005 roku ją proklamował (zachęcając m. in. do zjedzenia „ostatnich kanapek w III RP”), a wcześniej jeszcze pielgrzymował z czołobitnym hołdem do znanego obrońcy praw i swobód obywatelskich, gen. Pinocheta. Do tego człowieka dość ograniczonego intelektualnie i odrażającego przez swój cynizm. Świadczy to o całkowitym upadku moralnym PO, ale i upadku intelektualnym. A straszenie „republiką wyznaniową”? Państwo wyznaniowe zaczęło polityków PO uwierać dopiero teraz, a niektórych, jak świeżo upieczonego platfusa, Dorna, nie uwiera wcale i dziś. PO dostanie to, na co zasłużyła. Niech się cieszy, że i tak ok. 20 procent chce na nią jeszcze głosować.

 • america_n_beauty

  Oceniono 31 razy 21

  Po wyborach okaże się, że Misiu Kamiński był w zmowie z Kaczyńskim. Oto majstersztyk! V kolumna wprowadzona wprost do najwyższych władz partii, to co się udało Kaczyńskiemu, ostatnio udało się Grekom pod Troją :)

 • josemari

  Oceniono 47 razy 19

  PO jest kompletnie zdegenerowaną opcją oderwaną od realiów.
  Oni nawet nie rozumieją dlaczego ludzie tak ich nienawidzą.
  Kawiorowe towarzycho.

 • wojna100letnia

  Oceniono 22 razy 18

  "PO uważana za symbol nowoczesności" - chyba na Czerskiej. W rzeczywistości zwykłe kołtuny socjaldemokratycznej religii politycznej poprawności.

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 22 razy 18

  "PO uważana za symbol nowoczesności, przespała kampanię internetową. A młodzi ludzie dziś opierają się na wiadomościach z internetu, nie kupują telewizorów - mówił w TOK FM prof. Piotr Wawrzyk z UW"

  Szanowny Panie Wawrzyk w Internecie nie ma sprzedajnych, reżimowych mediów trzęsących wiadomościami i manipulujących nimi, więc gdyby Pan zebrał nawet tysiąc hejterów, trolli, manipulatorów to i tak nie wygra Pan z naturalnym obiegiem prawdziwych informacji.
  Medialna manipulacja? W Internecie to se ne vrati.

 • westgreg

  Oceniono 28 razy 16

  Mam nadzieje, że po wyborach PO podniosą schetynowcy, a spółdzielnia z Miśkiem i psiapsiółami na czele na zawsze odejdzie z polityki.

 • kamilakarabasz

  Oceniono 18 razy 14

  Zgadzam się, Kamiński to kardynalny błąd... natury.

 • katiakorta

  Oceniono 19 razy 13

  Misio -dziękujemy ci

  PIS

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX