Komentarze (247)
"PO postawiła na to, co nie sprawdziło się w kampanii Komorowskiego. Kardynalny błąd to powierzenie kampanii Kamińskiemu"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • tygrys102

  Oceniono 10 razy 8

  Postępująca z roku na rok AROGANCJA zgubiła platformersów. Fatalne nominacje (Gowin, Piotrowska, Zembala), trudne ustawy bez żadnej osłony dla poszkodowanych (emerytury), megapensje, megaodprawy, stołki dla palantów, zapaść służby zdrowia...wystarczy, możecie odpocząć, mam nadzieję, że w celach wielu będzie mogło mieć odbiornik TV...

 • krzysztof-s-live

  Oceniono 14 razy 8

  Misieeek! Jesteś świetnym SPINaczem! Najlepszym! Brawooo! Dobra robota!

 • vomitorium1

  Oceniono 7 razy 7

  misiek niewinny
  on jako pisiak tylko robił swoje
  a cała wierchuszka po
  to "samolot bez głowy"
  (niewłaściwi ludzie
  na niewłaściwych stanowiskach)

 • fajnylajkonik

  Oceniono 13 razy 7

  Jako były wyborca uważam ze Po sama sobie zapracowała na swoja porażkę bez pomocy misia pysia spadochroniarza z pisdu.Czy chociaż jedna obietnica z roku 2011 została przez nich dotrzymana w 100%?

 • vomitorium1

  Oceniono 6 razy 6

  czy to pomysł miśka
  żeby mieszać partyjne z prywatnym
  i "ocieplać" wizerunek wnuczkiem i córką ?
  (to było ciotowate)

 • golem_t

  Oceniono 10 razy 6

  Gdzieś czytałem że w japońskiej strategii wojennej istniało takie zagranie - ważny dworak popadał nagle w niełaskę, uciekał do przeciwnika, zdradzał mu słabe strony swojego byłego pana, przeciwnik decydował się na atak na podstawie tych informacji - i w padał w pułapkę. Dworak okazywał się być cały czas lojalnym zaufanym swego pana. Miało to nawet swoją nazwę ale nie pamiętam jaką. Patrząc na Pana Michała Kamińskiego i Panią Joannę Kluzik-Rostkowską zastanawiam się kto jest ich Panem.

 • dave1919

  Oceniono 7 razy 5

  .

  WŁAŚNIE ZE KAMPANIA PO BYŁA OPTYMALNA W TEJ SYTUACJI
  A OBJĘCIE WŁADZY PRZEZ PiS JAK NAJBARDZIEJ GROZI NAM REPUBLIKĄ WYZNANIOWĄ
  - DOŚC KACZYŃSKI DAŁ NA TO DOWODÓW

  .

 • zdzisek1949

  Oceniono 6 razy 4

  Dlaczego przegrany elegancik Misiu - Michał Kamiński nie jest pokazany
  w swoich nowych okularkach ?

 • xsawer

  Oceniono 8 razy 4

  >> Równocześnie w internecie można zobaczyć zdjęcia premier Ewy Kopacz z wizyty w Watykanie, jak klęka i całuje papieża Franciszka - mówił gość "Pierwszego Śniadania w TOK FM". <<
  -Dlatego, jak już wcześniej napisałem gdzieś na tym forum, pani Kopacz wywołuje u mnie złość i zażenowanie, natomiast inni co najwyżej złość.

 • lakman

  Oceniono 3 razy 3

  Prędzej nie pójdę wybierać, niż miałbym zagłosować na Dorna, Kamińskiego czy Napieralskiego. Nigdy !!!. Oni to prawdziwe zło.

 • szpung

  Oceniono 5 razy 3

  Wreszcie cos misiek zrobiles dla tego panstwa i narodu pozytecznego, dziekujemy, dzieki tobie wyszla cala pustka beznadziejeja i bezsens rzadow PO, co w parze z tasmami zakonczy moze wreszcie na zawsze ere rzadow ludzi odrobugu. PIS potrzebuje opozycji, ale opozycji ktora tak jak on bedzie roznic sie metodami, ale cel czyli dobro panstwa i narodu bedzie ten sam.

 • david321

  Oceniono 5 razy 3

  To teraz PIĘKNEJ EWIE zaśpiewajmy hit Goodbye my love, Goodbye... WYPIERD...LAJ!

 • marc_pl

  Oceniono 3 razy 3

  Spokojnie, spokojnie, poczekamy 4 lata i zobaczymy jak będziecie cienko śpiewać wy - dzisiaj piszący o PiSie z tak wielką euforią, zafascynowani Kaczyńskim, Macierewiczem i innymi z tej pisowskiej oranżerii. Wasz entuzjazm minie już po kilku miesiącach pisowskiego wariactwa i z nostalgią będziecie wspominać spokojne i przewidywalne czasy gdy rządziła PO.

 • kuma1

  Oceniono 5 razy 3

  Nie po to Rosja rozwaliła Polski wywiad i kontr wywiad rękami Macierewicza i Kaczyńskich, by nie zebrać po kilku latach pracy, owoców swoich starań. !

 • asr1

  Oceniono 5 razy 3

  Nie należę do tej sekty która nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem ale jestem Polakiem i obywatelem i z prawdziwym zdumieniem oglądałem na klęczkach premiera polskiego rządu !!! już widzę tak klęczącą np premier Szwecji ha ha !!!! ta sam pani premier/ra jak kto woli lekką rączka miliony na kościół w W-wie, katechetów, uczelnie katolickie szerzej niż konkordat, fundusz kościelny itp.. to już wole tych co jawnie włażą w biskupie d.... mniej obłudy. PIS to sobie może klęczeć ile chce ale dopóki rodzice wysyłają dzieci na indoktrynację do tej sekty i się z tego strachu nie wyzwolą to będzie co będzie, moje dzieci nie chodziły żyją i maja się dobrze i o dziwo były w każdej szkole szanowane przez rówieśników, ze nie chodzą. Co meritum : skok na OFE i absurdalne barbarzyńskie wydłużenie wieku emerytalnego z zachowaniem przywilejów sługusów reżimu to jest to co pogrążyło platformą. Gdyby PO zlikwidowała wszystkie przywileje i słysząc wrzask górników, rolników etc... poszła na wybory to by rządziła samodzielnie bo nic nie rozwściecza Polaków tak jak 40 letni mundurowy na emeryturze ot co ale na to ewka była za głupia czy cyniczna o tusku nie wspomnę bo tam przyzwoitości mniej niż zero !!!!

 • uzi-1

  Oceniono 3 razy 3

  Kamiński to taki cichy prezencik ... :-) onegdaj zwany trojanem ... Jeszcze czekam jak Ludwiczek się przebudzi i jak będzie głosował ...

 • zawszeprawdomowny

  Oceniono 9 razy 3

  Najlepszym zobrazowaniem tego co wyprawiala Kopacz z Kaminskim bylo kiedy Kopacz czytala z kartki "Panie prezesie Kaczyński, panie pośle Macierewicz, ojcze dyrektorze - zmieńcie się!". Takie rzeczy, jesli sie rzeczywiscie je czuje i tak uwaza mowi sie z glowy, a nie czyta z kartki. To troche tak, jakby sie chciala kogos uderzyc w twarz, a wczesniej wyciagnelo kartke. Ogolnie Kopacz jest strasznie slabym Premierem (sztucznym i to jest jej najwieksza slaboscia), sadze, ze gdyby byl Grabarczyk, Nitras, Trzaskowski etc. PO roznioslaby PIS. O Kaminskim trudno w ogole cos napisac, bo jest tak zalosny, ze naprawde ciezko. Powierzenie mu kampani to byl gwozdz do trumny PO.

 • notremak

  Oceniono 9 razy 3

  Przyjęcie tego skompromitowanego tłustego misia do PO, wystawianie go na eksponowanych miejscach (jedna kompromitacja już była - w wyborach europejskich, cackanie się z równie skompromitowanym Giertychem, przyjmowanie jakichś (też już skompromitowanych) odpadów z prawa i lewa - to strzały samobójcze. Tzw. końcowy rezultat łatwy o przewidzenia. Wkrótce go ujrzymy. I będzie to już kompromitacja nie cząstkowa, ale totalna i co gorsza - na własne życzenie.

 • ciemnyluddd

  Oceniono 15 razy 3

  Pojęcie "stracić głowę" najlepiej ilustruje stan ducha w PO w kampanii wyborczej.... Czasy sią zmieniły...Trzeba było wykosztować się na swoich hejterów i kelnerów, bo to oni WYGRALI WYBORY PREZYDENCKIE... A do tego przyjąć Kamińskiego który kiedyś psy na Platformie wieszał, albo sprzedajnego Dorna TO TEGO BY SAM PREZES KACZYŃSKI DLA PLATFORMY NIE WYMYŚLIŁ... A doszła do tego jeszcze uprzednia "polityka miłości" wobec Waszczykowskiego, Mariusza Kamińskiego, oraz Gowina... PO uczciwie, trzeba przyznać na przegraną zapracował... Pomimo że Polska ma się dobrze pod każdym względem i nigdy jeszcze nie miała w historii tak silnej gospodarki, infrastruktury cywilizacyjnej oraz bezpieczeństwa... Ale jednego Polacy już nie mają...Zdolności do samodzielnego myślenia... Indoktrynowani przez prawie trzy dekady w szkołach przez Kościół, IPN i oszalałych pseudo-patriotycznych nacjonalistów. ...

 • kemor234

  Oceniono 2 razy 2

  Proszę również wziąć pod uwagę, ile szkody m/in w gospodarce wyrządziła PO. Dzisiaj straszenie PIS-em już się nie sprawdza. Zapomniano, że głosować będą nie tylko ludzie, którym się "powiodło" często w wyniku koneksji rodzinnych lub partyjnych. Głosować będą młodzi ludzie, nowe pokolenie. Ich problemów nie zauważano w wyniku pogoni za doraźnymi korzyściami. Nie każdy ma staranne wykształcenie. Robotnicy też chcą żyć godnie, tak jak ci za niedaleką przecież granicą. Zwyciężyła opcja kupowania wydawało by się "pewnego" elektoratu, który też widzi, że taka sytuacja nie będzie trwała wiecznie. Co najmniej 4 ostatnie lata to lata bezpowrotnie stracone dla rozwoju Polski. Moim zdaniem "inwestowano" głównie tam, gdzie można szybko zarobić: programy komputerowe, kosztowne remonty i budowa nowych siedzib, samochody, najdroższe i najdłużej budowane drogi, przeolbrzymie koszty zarządów i rad nadzorczych spółek z udziałem skarbu państwa.
  Do tego cyniczne wypowiedzi członków Rządu na temat sytuacji w Polsce i zarobków. WYBORCY TO WIDZĄ. Na pewno wielu z nich myśli, że gorzej być nie może.
  SORRY ALE TAKI WŁAŚNIE MAMY KLIMAT ... POLITYCZNY.

 • robertza

  Oceniono 4 razy 2

  PO nie dało się słuchać ostatnio a Kopaczki tym bardziej ludzie chcieli usłyszeć co ma do zaoferowania społeczeństwu....a ona tylko o PiSie i o PiSie mówiła hehe aż do znudzenia !!! człowiek miał ochotą puścić pawia ....a Kamiński to jakaś masakra człowiek tak niewiarygodny zajmuję się kampanią PO ....jak to możliwe ??

 • marc_pl

  Oceniono 4 razy 2

  Spokojnie, poczekamy 4 lata i zobaczymy jak będziecie cienko śpiewać wy - dzisiaj piszący o PiSie z tak wielką euforią, zafascynowani Kaczyńskim, Macierewiczem i innymi z tej pisowskiej oranżerii. Wasz entuzjazm minie już po kilku miesiącach i z nostalgią będziecie wspominać spokojne i przewidywalne czasy gdy rządziła PO

 • socjolog12

  Oceniono 6 razy 2

  PO zaszkodziły najbardziej ośmiorniczki, zegarki, brak programu, niespełnianie obietnic wyborczych, afery i kompletne oderwanie się od rzeczywistości. No i starała się stać w rozkroku, od lewactwa po prawicę. a jak się stoi w rozkroku to mogą z tego wyjść niezłe jajka...
  Czas, żeby to wszystko sobie porządnie przemyśleli - najlepiej w ławach opozycji.

 • vomitorium1

  Oceniono 4 razy 2

  misiek
  żeby zmienił kolejne dziesięć partii
  to zawsze pozostanie chodzącą afirmacją pinocheta
  (i tłumaczenie
  absolwenta wyższej szkoły stosunków międzynarodowych i amerykanistyki
  że dopiero później miał poznać prawdę o generale
  jest mało przekonywujące)

 • dumlat

  Oceniono 6 razy 2

  Miller ma rację - proces gnilny Platformy dobiega końca i ta malo zdolna doktor Ewa na czele tej partii , po prostu dramat:-) a Łysy Szczur , ikonski łeb plus Dornbaum ?? eh, lepiej nie mówić :-)

 • arab-z-bajki

  Oceniono 6 razy 2

  Misieeeek - V kolumna PIS !

 • 99makabra1977

  Oceniono 4 razy 2

  Moim zdaniem wina Tuska, bał się konkurencji w partii, Był Buzek, Schetyna i wielu innych, wybrał kółko różańcowe. Dziś mówi że przewidział przegraną.

 • matitalolo

  Oceniono 6 razy 2

  Misiek to V kolumna pisu . Zadanie od sfilcowanego nadprezesa - pomóc rozpieprzyć PO. Okazało się znacznie łatwiejsze niż miało być .PO sama się rozwali tak jak wcześniej AWS.

 • tadjan

  Oceniono 6 razy 2

  jaka partia taki mistrz ceremonii ..... nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało że zapracował na triumfalny powrót do pis.
  Tylko za Kamińskiego, PO powinno zdychać w przyśpieszonym tempie, a tych debilnych naborów było znacznie więcej.

 • ibrylowska

  Oceniono 6 razy 2

  Ja wierzę w dobry wynik Platformy. Jest to jedyna partia, która zadbała o finanse państwa i ma super program, który uproszcza system podatkowy w Polsce, likwiduje umowy śmieciowe. Jak widziałam wczoraj wychodzących dwóch dziadków z konwencji PIS, którzy grozili kogo zamkną do wiezienia jak PIS dojdzie do władzy. To to jest bałwaństwo i głupota. Następnie, mianowanie przez prezydenta Andrzeja Dudę oligarchę związkowego Piotra Dudę skompromitowanego aferą w hotelu Bałtyk na szefa komisji do spraw kontaktów z rządem, to jest kpina z wyborców. W partii PIS nie ma ani prawa ani sprawiedliwości. Nie wiem jak można głosować na kłamstwa i obłudę tej partii. Dla PIS nie ważne jest jakie niegodziwości robią ludzie ważne jest poparcie w wyborach. I ta partia ma kierować rządem przez następne lata. Szkoda Polski.

 • mttt27

  Oceniono 18 razy 2

  PS. A tymczasem po jesiennych wyborach i wygranych przez PIS .

  - 6.00 rano .. Puk,puk.
  - Kto tam?!
  - Lotny Patrol Katechetyczny do Walki z Ateizmem!
  -Nie wierzę!
  -My właśnie w tej sprawie.

 • Zofia Michalska

  Oceniono 8 razy 2

  POrażka PO i prezydenta Komorowskiego to zasługa kamińskiego jak można było dopuścic że twarzą PO jest takie zero żle kojarzące jak kamiński czy giertych......dlatego przegrana PO jest potrzebna żeby się POzbierać na nowo ale już błagam was bez kamińskiego i giertycha...

 • tomq12

  Oceniono 10 razy 2

  Może pan K. to podwójny agent :)

 • spider78

  Oceniono 10 razy 2

  Bez nerw, GW robi dzielnie za PO kampanię w Internecie. Jak widać z marnym skutkiem zaklinają rzeczywistość. Musicie poszukać jakiejś zbłąkanej zakonnicy w ciąży chętnej do ataku samobójczego na Szydłobus na pasach :)

 • tylk0p0

  Oceniono 14 razy 2

  Moim zdaniem PO nie przegapiło kampanii internetowej. NIestety jak na pierwszą linię rzuca się takich kretynów jak @fakiba czy @chineng to nawet wyborcom platformy jest wstyd.

 • pimpao

  Oceniono 10 razy 2

  PO jest skończona. PiS będzie skończony po następnej kadencji. 25 lat styropianowych wyglupow wystarczy.

 • snakeinweb

  Oceniono 6 razy 2

  Wielka Rada Pięciu Kelnerów UBekistanu zadecydowała już dawno, że teraz PiS będzie udawał, że rządzi, a PO i reszta będzie udawała opozycję.

  Czasem trzeba coś zmienić, by wszystko zostało po staremu.

  Bez obaw. PiS też wykonuje tylko rozkazy Pięciu Kelnerów UBekistanu. Oprócz kosmetyki nic się nie zmieni.

 • a.k.traper

  Oceniono 1 raz 1

  Kardynalnym błędem było pchanie Kamińskiego na listy i jeszcze powierzanie mu takiej roboty, on myślał, że jak będzie ujadał na PiS to odkupi swoje grzechy i zaskarbi łaski PO, stało się jak sie stało a niektórzy ostrzegali przed tym, PO dostało kopa w jaja w czasie prezydenckiej kampanii a teraz jeszcze dostanie klapsa w dziąsło by nie zapomniała ale kto wie, moze to masochiści, bo od dawna tam nie widziałem nikogo przypominającego typowego chłopa?

 • f451

  Oceniono 1 raz 1

  gwoździem do trumny PO była debata....
  jak się ma takie straty w sondażach to w debacie trzeba być mocnym, agresywnym, szokującym... BS była totalnie nieprzygotowana i stanowiła łatwy łup... i co ? i nic... EK też się nie przygotowała.... zamiast statystyk z sukcesami, wytykania BS nieznajomości programu PIS (tak!), przywalania Macierewiczem było miałkie pleplanie dostosowane do poziomu BS....
  no to co się dziwić ?

 • chamoobrona

  Oceniono 1 raz 1

  Kamiński to pisowska piąta kolumna.

 • 8519tomek

  Oceniono 3 razy 1

  ZOSTAWCIE TEGO DRANIA I TYCH KOMPRADOROW JUZ W SPOKOJU !!! LEPIEJ POROZMAWIAC O INNOWACYJNOSCI !!! TO JEST KONSEKWENCJA wyprzedazy polskich firm ! BRAKU OSRODKOW DECYZYJNYCH, BRAK osrodkow R&D w POLSCE !!! DUZE koncerny ! realizuja polityke badawczo rozwojowa U SIEBIE W DOMU !!! A nie w POLSCE !!! tu szukaja taniego pracownika do prostych prac pomocniczych, do montowni, do magazynu, do centrum logistycznego !!! to co najwazniejsze maja u siebie aby tam tworzyc wysoko platne miejsca pracy A NIE W POLSCE A NIE W BANANA REPUBLIC OF POLAND !!!! Druga sprawa to fakt ze na Innowacje wydaja srodki firmy DUZE !!! a nie male I srednie !!! a my z uporem maniaka wspieramy system TECHNO PARKOW ! PSEUDO PARKOCH TECHNOLOGICZNYCH !!! to jest marnowanie srodkow !!! JAK CHCEMY MIEC INNOWACYJNA GOSPODARKE TO POTRZEBUJEMY POLSKICH DUZYCH FIRM INWESTUJACYCH W POLSCE !!! W takie strukturze gospodarczej gdzie na 100 najwiekszych firm w polskich rekach jest tylko 17 FIRM !!! skazujemy sie na bycie BANTUSTANEM !!! BANANA REPUBLIC OF POLAND !!! Mam taka malutka nadzieje, ze za pare dni do Polski powroci odrobina normalnosci, odrobina dbania o wlasne interesy, odrobina zdrowego rozsadku, odrobina godnosci, odrobina poczcucia wlasnej wartosci I odrobina nadziei, ale Polacy to dziwny narod...my dajemy sie wkrecac w teorie Pana Grossa, w dyskusje o Invitro o LGBT, a nie ma dyskusji o sprawach najwazniejszych... o tym ze wyprzedalismy nasze zasoby, rentowne firmy, o tym ze nie mamy osrodkow decyzyjnych w Polsce nie mamy osrodkow R&D, ze jestesmy tylko cwierc darmowa sila robocza, od prostych czynnosci, o tym ze polska placa nawet w relacji do niskiego polskiego PKB na osobe to tylko 37%, o tym ze Polak ma tylko 6600 EURO oszczednosci czyli tyle ile wynosci przecietna placa miesieczna !!! we Frankfurcie Hamburgu Sztokholmie, Antwerpii, Lyonie, Kopenhadze.....O tym ze LUKA TECHNOLOGICZNA WZRASTA miedzy PL a zachodem, MIMO MLD EURO zmarnowanych na pseudo parki technologiczne, zakupu drogiego sprzetu, o tym ze PAKIET KLIMATYCZNY JEST DLA NAS ZABOJCZY GOSPDOARCZO, o tym ze nie mamy wlasnych bankow, sieci handlowych, technologii, wlasnych duzych silnych firm !!! A .moze my poprostu chcemy byc polkolonia, finansujaca takie filmy jak IDA, gdzie firmy zagraniczne nie placa podatkow ? gdzie nie ma na pensje dla lekarzy, gdzie nauczyciel musi dorabiac korepetycjami, gdzie praca ludzka sie nie liczy, I jak ktos nie oszukuje to ledwa zyje....moze my tak chcemy ? moze my to mamy jeszcze z czasow zaborow ? moze my moze my chcemy byc BANANA REPUBLIC OF POLAND !!!

 • z.lo

  Oceniono 3 razy 1

  1. błędem PO było expose Tuska sprzed czterech lat, w którym zapowiedział, że nie ma jakiejkolwiek wizji zmian. Lider bez wizji nie jest liderem, partia bez wizji to partia bez wyrazu.
  2. błędem PO było postawienie na czele rządu Pani Kopacz. Jest to osoba o niewielkiej charyzmie (coś na poziomie nauczycielki od fizyki w gimnazjum), która po prostu nie kojarzy się z przywódcą. Taki "komitetowy" wybór lidera świetnie wpisał się w oderwanie od rzeczywistości PO.
  3. błędem PO był kompletny brak propozycji na tę kampanię wyborczą. Partia władzy w wyborach musi stanąć obok swojego dorobku. PO tego nie zrobiła. Naprawdę mogli spróbować: zrobiliśmy X, jeśli dacie nam kolejne cztery lata, zrobimy jeszcze Y - a są rzeczy, którymi pochwalić się można, jak choćby autostrady. W każdym mieście coś w ciągu tych 8 lat wybudowano i w każdym mieście można postawić billboard ze zdjęciem obiektu, dopiskiem "to zbudowaliśmy" i jakimś planem "to zbudujemy".

 • prawdaboli99

  Oceniono 3 razy 1

  Takimi artykułami potwierdzacie ze Platforma pogodziła się z klęskom?
  2 dni do wyborów a wy już mówicie dlaczego Platforma przegrała?
  8 lat kłamstw i afer.
  8 lat nękania obywateli.
  8 lat zakłamywania rzeczywistości i manipulacji przy pomocy reżymowych mediów.
  Platforma jest antyPolska a jej liderzy służą Merkel i Brukseli.
  Wybory wygra PIS z ponad 35%,Platforma będzie druga ale nie zdobędzie więcej niż Korwin czy Kukiz.
  Platforma nie przekroczy 20% progu wyborczego a sondaże mają na celu ogłupić Polaków.
  Obecny system który stworzyła Platforma to pokolorowana komuna.

 • alimariko

  Oceniono 3 razy 1

  Panem Misiem Kamińskim, to można dzieci straszyć.
  Nadanie ksywki Miś Kamińskiemu obraża prawdziwe MISIE.

 • maciacho30

  Oceniono 3 razy 1

  PO przegra z kretesem wybory bo oni cały czas myślą jakby była komuna a oni trochę lepsi! PIS myśli już inaczej ale mentalnie są zje..ani na maksa!

 • heresy

  Oceniono 5 razy 1

  Jeśli oni będą sądzili, że błędem był Kamiński to znaczy, że nic, a nic do nich nie dochodzi. PO tak beznadziejnie ostatnio rządziło, że ŻADNA kampania by im nie pomogła. Tych 20% bez kampanii mają i to przez niechęć do PIS i tyle.

 • f451

  Oceniono 3 razy 1

  też mi odkrycie ... mówię o tym od pół roku, że kampanią PO dowodzi człowiek, który przegrał dla PIS 7 poprzednich lat.... więc rezultat tej kampanii jest zgodny z poprzednimi doświadczeniami... co w tym zaskakującego ?

 • benia_b

  Oceniono 3 razy 1

  Siła przewodnia przegrywa na własną prośbę. Jeśli "twarzami" tej formacji są Kamiński, Dorn, Giertych, to nie ma siły, aby normalny człowiek glosował na PO. Jeśli dodać do tego lokalne układy w rodzaju HGW i jej dworu, to jest pozamiatane.

 • sarna291

  Oceniono 3 razy 1

  w niedzielę będą głosować " prawdziwi Polacy " na prawdziwych Polaków' . Ci inni zagłosują na Zjednoczoną lewicę. ..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX