Polityk z Kukiz'15: czekamy na realizację obietnic PiS

- PiS teraz nie ma możliwości, by wykręcić się z realizacji obietnic wyborczych - mówił w Poranku Radia TOK FM Piotr Apel z Kukiz'15.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Piotr Apel, polityk Kukiz'15, mówił w TOK FM, że jego ugrupowanie będzie patrzeć PiS na ręce. - Będziemy sprawdzać i patrzeć, co i jak robią oraz popierać dobre rzeczy. Nie mają szansy, żeby się wykręcić z obietnic. Czekamy na 3 mln mieszkań, 500 zł na dziecko, obniżenie wieku emerytalnego... - mówił Piotr Apel.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (57)
Polityk z Kukiz'15: czekamy na realizację obietnic PiS
Zaloguj się
 • hubba_hubba

  Oceniono 38 razy 34

  Nasz prosty przyjacielu Pawełku, już niedługo połowa twojego ugrupowania zostanie kupiona i zasili szeregi PiSu, a reszta skłóci się między sobą. Na wiosnę będziesz mógł co najwyżej pośpiewać sobie do sejmowego mikrofonu. Życzę Ci silniejszych nerwów, niż miał przewodniczący Lepper - będą Ci potrzebne.

 • czarna_zoska

  Oceniono 29 razy 29

  Paweł licze na to, ze Cie nie kupia i rzeczywiscie bedziesz ich rozliczal. Po pierwsze SKOKI???? Gdzie forsa?

 • porannakawa01

  Oceniono 26 razy 18

  Za jakiś czas ludzie Kukiza przejdą do PiS (tak robił Kaczyński z Lepperem)
  On sobie będzie patrzył na PiS jak przeżyje.
  Gdy nie powiesi się.

 • arvelli_net

  Oceniono 29 razy 13

  ... hmmm, chcieliście rozpieprzyć system a rozpierdo.liliście Polskę więc nia "kij" wasze obecne tłumaczenia, weszliście do sejmu nie dla jaj! (ja twierdzę że właśnie dla nich i dla kasiory) ale aby coś zmienić, więc... czas - start!

 • mejerewa

  Oceniono 13 razy 9

  "Czekamy na 3 mln mieszkań, 500 zł na dziecko, obniżenie wieku emerytalnego... - mówił Piotr Apel."

  Da się zrobić, się dodrukuje trochę kasy, a potem ogłosi upadłość. Tylko nie ma co liczyć na taką pomoc jak Grecja - ulubione miejsce niemieckich turystów.

 • mg_40

  Oceniono 11 razy 9

  Kukiz powinien składać projekty ustaw identyczne z programem PiS. I zmuszać Sejm do ich głosowania. Zobaczymy wtedy czym jest pisowska większość w Sejmie. Dobra taka anty establishmentowa partyjka w Sejmie

 • 141288bs

  Oceniono 12 razy 8

  Kukiz ta swoja pewnoscia niebawem zachlysnie sie. W swojej lepetynie zakodowal,ze to on jest zwyciesca...juz chwycil za palke i rozlicza zwycieska partie.

 • a.k.traper

  Oceniono 9 razy 7

  Zastanawiam się po ch... oni kandydowali skoro nie mają pojęcia jak to działa, będą szczęśliwcami jeśli ci co ich PiS zechce?:)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX