Wielowieyska: Postawiliście krzyżyk na PO? Jest w lepszej kondycji niż AWS po oddaniu władzy

- PO po ośmiu latach rządzenia się nie rozpadła. Porównując to z AWS... - Dominika Wielowieyska uważa, że wyborcza porażka PO nie jest wcale miażdżąca.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Dominika Wielowieyska komentowała wstępne wyniki wyborów. Dziennikarka "Gazety Wyborczej" zwróciła uwagę, że za sukces PO należy uznać, że po 8 latach rządu ma wciąż 23 proc. poparcia i ciągle jest partią, która się nie rozpadła.

Przypominała, że po latach rządzenia i AWS, i SLD były w rozsypce. - PO wciąż jest silna. I dodatkowo ma Ryszarda Petru, który jest potencjalnym sojusznikiem - mówiła publicystka.

Dodała, że lewica, która się podzieliła, straciła na tym wszystko. - I skończyło się to tak, jak skończyło - mówiła w TOK FM dziennikarka. Przypominamy, że żadne lewicowe ugrupowanie nie weszło do Sejmu.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (29)
Wielowieyska: Postawiliście krzyżyk na PO? Jest w lepszej kondycji niż AWS po oddaniu władzy
Zaloguj się
 • ciemnyluddd

  Oceniono 11 razy 9

  "Pięć stów piechotą nie chodzi"....Ale całą resztę w PAKIECIE PIS-u TO DOPIERO ZOBACZYCIE... W szkołach, w sądownictwie, w prokuraturze, w biznesie, A NAWET WE WŁASNYCH ŁÓŻKACH... Amen

 • mucibaba

  Oceniono 1 raz 1

  Pani redaktor. To raczej pobożne życzenia. Najgorszy czas dla PO dopiero nadchodzi. To nie będzie bezstresowe siedzenie w sejmowej opozycji. Zapewne czeka ich komisja śledcza, zakrojona na bardzo szerokie środowiska POwskie- od Sikorskiego, przez Kwiatkowskiego, Sienkiewicza, Nowaka, Parafianowicza po Tuska. Co poniektórych z nich czekają prawdopodobnie postępowania prokuratorskie. Ta partia jest w przededniu zgonu.

 • ja1939

  Oceniono 1 raz 1

  Oczywiście nie porażka, jeśli się zważy, że inne partie po 1 kadencji miały poparcie ok. 10 %, natomiast PiS przed katastrofą smoleńską, mimo że nie rządziło, też miało ~10 % poparcia. a potem społeczeństwo w przypływie współczucia zaczęło nagle darzyć zaufaniem Jarosława (wcześniej nie ufało mu 70% ) i w wyborach prezydenckich niemal zrównał się z Komorowskim.

 • westgreg

  Oceniono 5 razy 1

  Zgoda. Tego co D.Tusk zbudował nie dało się tak łatwo zniszczyć (chociaż szef CIRu się starał). Na razie PO jest na "ścieżce i kursie" na destrukcję. Czas jak najszybciej zawrócić (a można było już po wyborach prezydenckich).

 • admcanarisfanclubpoland

  Oceniono 11 razy 1

  Dominika mianuje ciebie redaktor naczelna Newsweeka w ramach zaslug dla sprawy :)
  Nie dziekuj.

 • prokuraturarejonowa

  0

  Wynik PO to nie żadna porażka tylko wielki sukces. Było o włos od całkowitego wyeliminowania PO z polityki. Ale Petru dla Platformy to nie sojusznik, tylko konkurencja którą bezwględnie należy wyeliminować.

 • zdzisek1949

  0

  Dlaczego Dominika Wielowieyska jest taka brzydka,
  ząbki ma jak bóbr.

 • ggchmiel

  0

  P. Dominika Wielowiejska to taka Pospieszalski PO....

 • philc

  Oceniono 10 razy 0

  Tak! PO wciąż silna! Siłą Miśka Kamińskiego i L. "Drona" np....

  Przecież rozszarpanie jej na strzępy przez wewnętrzne frakcje to już tylko kwestia czasu.... Co konstatuję bez cienia żalu :-))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX