Dobra wiadomość w "EKG": 60 proc. menadżerów sądzi, że w nowym roku nastąpi wzrost zatrudnienia. I wynagrodzeń

Wg Andrzeja Arendarskiego, możemy z optymizmem czekać na 2016 rok. Bo jak mówił szef KIG w TOK FM, badania przeprowadzane wśród menadżerów pokazują, że w nowym roku w polskiej gospodarce wzrośnie zatrudnienie. - Badania prowadzone są na reprezentatywnych grupach osób, dają informacje o tym, jak myślą grupy decydujące o rozwoju biznesu w Polsce.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 Jak podkreślał szef Krajowej Izby Gospodarczej, pod względem optymizmu polscy menadżerowie wyróżniają się na tle kolegów z innych krajów Europy. - W Polsce 60 proc. menadżerów sądzi, że w przyszłym roku nastąpi wzrost zatrudnienia i że będą wyższe wynagrodzenia - mówił Arendarski w "EKG".

Przypomnijmy, że od kilku miesięcy poziom bezrobocia w Polsce spadł poniżej 10 proc.

"Bezrobotni to tania siła robocza. Staże i szkolenia w niczym nie pomagają" - alarmuje NIK>>>

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (6)
Dobra wiadomość w "EKG": 60 proc. menadżerów sądzi, że w nowym roku nastąpi wzrost zatrudnienia. I wynagrodzeń
Zaloguj się
 • admcanarisfanclubpoland

  Oceniono 3 razy 3

  Oni pewnie sa za PIS i pewnie sie myla :)

 • szpung

  Oceniono 2 razy 2

  Troche glupia sprawa w kontekscie zapowiadanego konca wszystkiego.

 • cynnik2

  Oceniono 1 raz 1

  Ci warszawscy "panowie", żyjący w wieżach z kości słoniowej za ciężka kasę nie mają w ogóle pojęcia o życiu. A także o życiu w Polsce.
  Łącznie z lakiernikiem prowadzącym ten program.

 • fortuna1972

  Oceniono 1 raz 1

  Od kiedy to przewidywany wzrost zatrudnienia i - rzekomo - płac jest "dobrą informacją" dla klubu wzajemnej adoracji w TOK FM? Dotychczas ci zacni "eksperci" tłumaczyli maluczkim, że powinni pracować za michę kartofli, oczekiwanie podwyżki jest co najmniej grubym nietaktem, a bezrobocie jest "społecznie higieniczne". Nawrócili się po wycieczce do Krynicy, gdzie wręczali wiernopoddańcze adresy Geniuszowi Ekonomicznemu?

 • adamofsky

  Oceniono 6 razy -6

  Przy spadku zlotowki faktycznie zwiekszy sie eksport liczony w PLN i moze wzrosnie zatrudnienie. Zdrozeje niestety wszystko co z importu i faktyczna zamoznosc spadnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX