Komentarze (38)
Sawicki wsłuchał się w słowa Kaczyńskiego w Toruniu. "Majstersztyk. Radio Maryja to Kościół. A Kościół to Polska"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • klara551

  Oceniono 4 razy 0

  A mnie nie obchodzi podniecanie się autora nad wypocinami pani Kempy czy prezespana. Tego typu wypowiedzi należy pomijać nie wspominać o nich i nie analizować przynajmniej do czasu aż PiS przejdzie do historii. A jak przejdzie to mówić o tym jako o przykładzie lizusostwa i mylenia wiary czy kościoła z państwem co będzie zgodne z Jezusowym nakazem.

 • cozwami

  Oceniono 3 razy -1

  Kurdupel zasadzil kartofla i jego klacza w Smolensku.Wykopki robil Gmyz z Maciarewiczem i cudowna trojca,TROTYLEM!

 • numer7my

  Oceniono 19 razy -1

  >Jest kwiecień 1998 r. Poseł niezrzeszony Jarosław Kaczyński udziela obszernego wywiadu „Gazecie Polskiej”. Rozmowę przeprowadzają redaktor naczelny tygodnika Piotr Wierzbicki i Tomasz Sakiewicz, wtedy czołowy dziennikarz „Gazety”. Wywiad sprawia wrażenie bardzo szczerego. Kiedy pada pytanie o Radio Maryja, Kaczyński stwierdza: „Po naszej stronie działają aktywnie rosyjskie służby specjalne. Radio Maryja jest dziś głęboko antyzachodnie, niechętnie nastawione do hierarchii kościelnej, prorosyjskie, wcale nie nieżyczliwe PRL, ma nadajniki na Uralu. W Rosji panuje wprawdzie bałagan, ale niektórych rzeczy pilnują tam jednak dość dobrze”. W odpowiedzi na kolejne pytanie idzie jeszcze dalej. Porównuje toruńską rozgłośnię do Targowicy: „Prorosyjskość ubrana jest tam w maskę patriotyczną. (...) Problem w tym, w którym miejscu kończą się pospolici głupcy, a zaczyna zwyczajna agentura”.

 • candid13

  Oceniono 10 razy -2

  Juz dawno bylo wiadomo ze biskupi trzesa portkami przed trujacym muchomorem ktory otrzymal na nich materialy z KGB, tak jak Kaczynski pokornie znosil nazywane brata oszustem a bratowa czarownica, bo wyplyna dokumenty ze jest kryptogejem, oraz lojalka ubecka..

 • jezierskiadam

  Oceniono 12 razy -2

  A kiedy wieczerzać zaczynali.
  Wziął rydzyk chleb w ręce swoje,
  i błogosławiąc go mówił:
  - Jedzcie ten chleb wszyscy
  albowiem to jest
  mięso żywota ...
  **********************************

  iii,iii ... to niesą wina Tuska.
  żeby wam się, k... , nie pomyliło !

 • chri-s48

  Oceniono 22 razy -2

  I ugruntowała swoje znaczenie (przynajmniej w niewielu umysłach) sekta nijakiego o.Rydzyka. Nowy prymas Kaczyński dał jej wolną rękę i pobłogosławił.

 • malpa-z-paryza

  Oceniono 28 razy -2

  no tak popieranie KK w Polsce konczy sie zawsze utrata wolnosci, znikniecie z mapy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX