"No niestety, w tym roku jestem na TYLKO jednej okładce". Owsiak ironicznie o najnowszym numerze "Gazety Polskiej"

Owsiak całujący się z b.prezydentem Bronisławem Komorowskim i tytuł "Kochanek władzy". To możemy zobaczyć na pierwszej stronie najnowszego wydania "Gazety Polskiej". Co myśli o tym Jurek Owsiak?

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

W niedzielę odbędzie się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - od kilku lat prawicowa prasa swoje przedfinałowe numery poświęcała Owsiakowi i jego rzekomym ciemnym interesom.

Gazeta Polska" na okładce ma dziś zdjęcie Jurka Owsiaka całującego Bronisława Komorowskiego. - Podejrzewam, że w artykule jest standard, to, co w poprzednich latach - mówi Jerzy Owsiak.

Od dawna jest antybohaterem dla prawicowych mediów, którzy powtarzają zarzuty rozpowszechniane m.in. przez znanego blogera. Matka Kurka został skazany za znieważenie Owsiaka. - No niestety, jestem na tylko jednej okładce, nie pięciu, jak bywało w poprzednich latach - ironizował Jurek Owsiak w rozmowie z Aleksandrą Pezdą. - Orkiestra stoi po stronie grających z Orkiestrą - mówił Owsiak odnosząc się do zarzutów okładkowego numeru "GP" dotyczących m.in. związków z KOD-em. - Piszą, że jestem pupilkiem władzy. Jakiej władzy? Przez 24 lata?! - pyta Owsiak.

Dodał, że nikt z "GP" nie zgłosił się do niego i nie zapytał o wątpliwości związane z działaniem WOŚP.

Co Owsiak myśli o oświadczeniach, które ludzie zamieszczają na Facebooku - ''W tym roku dam dwa razy więcej na WOŚP''. - Chcesz dać, to dasz. Mnie takie deklaracje nie odpowiadają. To ustawia piszącego po jakiejś zdecydowanej stronie i stawia pod murem tych, co nie chcą dać - mówił Owsiak.

Cała rozmowa Aleksandry Pezdy z Jurkiem Owsiakiem dziś w "Wieczorze Radia TOK FM" po godz. 21.

Owsiak jest cudem nad Wisłą. Nie wymodlonym, tylko samoistnym. Za nim idą młodzi, tworzą wspólnotę. Autentyczną [BLOG]DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (545)
"No niestety, w tym roku jestem na TYLKO jednej okładce". Owsiak ironicznie o najnowszym numerze "Gazety Polskiej"
Zaloguj się
 • itsgettingcolder

  Oceniono 249 razy 219

  Pis to stan umysłu. Ci, którym w życiu nie wyszło, chcą dowalić tym, którym wyszło - to jest cała filozofia tej sekty i jej wyznawców. Taka nowa "walka klas".

 • knightrider15

  Oceniono 144 razy 116

  Mam w d..pie ile zarabia Owsiak na WOSP - myślę, że zawsze to będzie za mało. Pracuję w firmie inwestycyjnej i powiem Wam, że na zachodzie Fundacje to super pracodawcy, bo wazne jest aby zatrudniały fachowców.
  Co do Owsiaka - szacun wielki. Jego sprzęt leczył moje dziecko z choroby nowotworowej (skutecznie ;-) jak WOSP był jeszcze malutki. Poza tym z racji faktu, że sam założyłem Fundajcę - trochę sprawozdań zobaczyłem i powiem Wam, że chociaż WOSP nie jest idealny (co by nie mówić Owsiak wpędził się w konflikt interesu, co teraz ciąży), jednak nie zmienię zdania, że JEST NAJLEPSZY spośród fundacji, które analizowałem. Pełen profesjonalizm, zaangazowanie i rozsądne, długodystansowe podejście.
  A za mało "spektakularną" z marketingowego punktu widzenia akcję grania dla seniorów - oddzielne gratulacje.
  Zespół WOŚP - jesteście wielcy!!!

 • Lech Kuc

  Oceniono 112 razy 90

  Popieram Owsiaka dając na O.Ś.P. Jak udowodnicie nadużycia w fundacji , to winnych osądzić i ukarać . Dotychczas działają zgodnie z ustawą , nie słyszałem o udowodnionych nadużyciach.
  Wiele fundacji prowadzi zbiórki , a niektórzy z zarządzających zostali ukarani , bo udowodniono im nadużycia . Komu winy nie udowodniono jest niewinny . I to na tyle .

 • u_bolt

  Oceniono 94 razy 78

  To wlaśnie jest cala sakiewiczowszczyzna reprezentująca prawicowe upodlenie, rynsztok i zgniliznę moralną. Dla kilku srebrników zawsze się dopuszczą najgorszego draństwa. Jeszcze produkują paszkwile bo coś im tam w kabzie i Sakiewicza brzęczy z ostatniej jałmużny rzuconej przez Biereckiego i wiadomo z czyjej rekomendacji? Ale te nędzne ochłapy już wkrótce się skończą.

 • wmarinero

  Oceniono 84 razy 76

  Najgorsze że Owsiak jest niezależny i tego niektórzy nie mogą mu darować. Sami mająć mentalność niewolnika nie są w stanie pojąc że tak można, więc szukają spisków przekrętów - tego wszystkiego na co mieli by może i ochotę ale nie potrafią nawet tego. Tylko pyskowanie bez sensu biedakom pozostaje

 • makuku

  Oceniono 80 razy 66

  Panie Jurku, jest pan wielki! Podoba mi się Pana podejście do tego wszystkiego i tych wszystkich, którzy są przeciwko Panu i ... w ogóle przeciwko. Tak jest, olać ich! Pan to w pałacu mieszkać powinien i po dywanach puszystych chadzać za to wszystko, co Pan robi. Ja Pana całuję jak Komorowski, a też facet jestem:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX