"Nawet Państwo nie wiedzą, jak mi miło powiedzieć dzień dobry"

- Cieszę się, że Państwo są z nami, że mam do kogo mówić - tak Piotr Kraśko przywitał się ze słuchaczami TOK FM. I cytował Jeremiego Przyborę. Dziennikarz po 25 latach pracy w TVP rozstał się z telewizją publiczną. Po objęciu prezesury TVP przez Jacka Kurskiego został skreślony z grafiku prowadzących "Wiadomości".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

"Nawet Państwo nie wiedzą, jak mi miło powiedzieć dzień dobry" - tak Piotr Kraśko rozpoczął dzisiejszy "Poranek Radia TOK FM". I zaapelował do słuchaczy: "Piszcie Państwo, o czym powinniśmy rozmawiać, o co spierać. Jak mówił Jeremi Przybora: "to nie międzymiastowa, to międzyludzka".

Dziennikarz i wieloletni szef "Wiadomości" rozstał się z TVP, po objęciu stanowiska prezesa telewizji publicznej przez Jacka Kurskiego.

W poniedziałek, na Twitterze, podziękował widzom i współpracownikom za wspólne 25 lat. Ostatni raz poprowadził "Wiadomości" w piątek 8 stycznia.

Nową szefową najważniejszego programu informacyjnego telewizji publicznej została Marzena Paczuska. W czasach poprzednich rządów PiS była zastępcą Jacka Karnowskiego, ówczesnego szefa "Wiadomości".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (284)
"Nawet Państwo nie wiedzą, jak mi miło powiedzieć dzień dobry"
Zaloguj się
 • tateuszek

  Oceniono 91 razy 65

  Dzień dobry panie Piotrze, nam również miło pana słyszeć. Pisowskim trollem wypisujacym tu różne bzdury proszę się nie przejmować. Jeśli mogę cos zasugerowac to uważam że antypisowcy poza konkretnymi działaniami powinni "przejąć narracje". Z żalem stwierdzam, że dziś ma ją pis a obóz demokratyczny tylko się do pisu ustosunkowuje. Oni piszą bzdury o Smoleńsku, wyzywaja nas a my co? Potrafimy tylko robić sobie z nich jaja, to ważne ale to za mało. Powinniśmy spojnie i wszyscy zacząć nazywać rzeczy po imieniu. My to obóz demokratyczny, kaczor to dyktator, zamach to kłamstwo, w piwie są byli pzprowcy, Kaczyński to tchórz, nawet go nie internowali. Przjmijmy narracje!

 • treck

  Oceniono 77 razy 41

  Resortowy jak smiesznie to brzmi z ust partii w szeregach ktorej jest pelno bylych dzialaczy PZPR

 • michsz1

  Oceniono 41 razy 17

  Pisiorskie trole muszą dostawać za wpisy o p. Kraśce podwójną stawkę - widać po"inwencji". Prymitywnych jest wielu.

 • right33

  Oceniono 67 razy 9

  Rodzinny klan zawsze pomoże.

 • lustrator1

  Oceniono 10 razy 6

  Tak trzymac Panie Piotrze i przetrzymac ..idiotów.Sami sie zapetla o wlasne nogi.Jak w 2007.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX