"Maślaka pewnie zwolnili za to, że pracował w TOK FM". "Telewizyjna kronika kadrowa" Paradowskiej

Wg Janiny Paradowskiej, pod rządami PiS z TVP znikają dziennikarze, "którzy znają po kilka języków obcych, mają duży staż, potrafią robić materiały". - Kronika zmian zaczyna się od rozstania z Hanną Lis, co było oczywiste. Ale zwolniono też "naszego" Piotra Maślaka. Jak Boga kocham, nie mam pojęcia, za co go zwolniono - mówiła Paradowska w TOK FM.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Piotr Maślak pożegnał się z widzami we wtorek, w programie "Puls Polski" w TVP Info, gdzie pracował od 2011 roku.

- Bardzo porządny dziennikarz. Może zwolnili go za to, że pracował w TOK FM? Teraz powody są różne - komentowała Janina Paradowska w "Poranku Radia TOK FM".

Publicystkę "Polityki" zaintrygowały informacje "SuperExpressu", na temat nowej prowadzącej główne wydanie "Wiadomości" w Jedynce. To Marta Jeżewska z telewizji Republika.

To ona ma zastąpić Beatę Tadlę. "Jeżewska już ćwiczy przed kamerą. To żołnierka PiS - mówi nam informator z nowych władz TVP" -informuje "SE". To rzeczywiście kandydatka ma bardzo wysokie kwalifikacje. W przeciwieństwie do zwalnianych dziennikarzy, którzy znają po kilka języków obcych, mają duży staż, potrafią robić materiały - oceniła Janina Paradowska.

Po tym jak prezesem TVP został Jacek Kurski, z telewizją publiczną rozstali się m.in. Karolina Lewicka, Justyna Dobrosz-Oracz, Piotr Kraśko.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (96)
"Maślaka pewnie zwolnili za to, że pracował w TOK FM". "Telewizyjna kronika kadrowa" Paradowskiej
Zaloguj się
 • fortuna1972

  Oceniono 116 razy 40

  A ja powtórzę tu swój wczorajszy wpis - ostatecznie ja nie muszę utrzymywać się płatnego trollowania, jak co poniektórzy, więc co się będę wysilał ;-> A zatem:

  Miło popatrzeć, jak kaczyści dostają piany na widok ładnych i inteligentnych prezenterek TVP. Ja ich nawet trochę rozumiem, biedna PiS-dzielska hołota musi się kontentować oglądaniem swoich kobietonów - sałatkożernej poślicy czy godzillopodobnej Pasztetowej - i wszystko, co odbiega od tych wzorów w stronę kobiecej normalności, powoduje u kaczystów wzmożony ślinotok i w efekcie pianę na wykrzywionych w wyrazie chrześcijańskiej miłości bliźniego pyskach.

  Jednego z kaczystowskich trolli, który wczoraj tak się oburzył na ów tekst, zachęcam do przestudiowania wpisów jego współplemieńców pod niniejszym artykułem - Wersal wobec kobiety aż się z nich wylewa ;->

 • yeticzarna

  Oceniono 32 razy 22

  Witajcie trolle. Dawno was nie było. Znalazły się pieniądze na nowe wpisy?

 • rainbow.warrior

  Oceniono 15 razy 9

  Maślaka zwolnili aby zrobić miejsce swoim manipulantom

 • mariuszdd

  Oceniono 68 razy 2

  W kantorku TOKFM wszyscy sie nie zmieszczą

 • clamcay

  Oceniono 16 razy 2

  w ramach retorsji w toku może liczyć na podwójną pensję?
  czy się mylę?

 • berwis1

  Oceniono 1 raz 1

  pANOWIE KTORZY BEDZIECIE BRONIC DEMOKRACJI W BRUKSELI PODNIESCIE TEMAT DZIENNIKARZY WYRZUCONYCH Z TVP.tO JEST DEMOKRACJA.wALCZYC Z TA PLAGA JAKA NAWIEDZILA POLSKE NA CZTERY LATA BEZWZGLEDNIE.ZA 4 LATA BEDZIE ICH Z CZEGO ROZLICZAC!!!!.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX