PO zrobi swoje kluby Gazety Polskiej? "Ich nie spajało nic poza władzą. Kluby Tłustego Misia mają powstać?"

- Kluby "GP" - cokolwiek o nich nie sądzić - wyrastały z pasji, wiary, ideologii. W przypadku PO mówimy o partii władzy, która przegrała wybory i którą spajała tylko władza - komentował w Poranku Radia TOK FM Marcin Meller.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Zaraz po przegranych przez Platformę wyborach Grzegorz Schetyna od razu powiedział, że trzeba brać przykład z klubów "Gazety Polskiej", które podłożyły podwaliny pod zwycięstwo PiS w 2015 roku. Śmiano się z niego. Kluby "GP" - cokolwiek o nich nie sądzić - wyrastały z pasji, wiary, ideologii. W przypadku PO mówimy o partii, która przegrała wybory i którą spajała tylko władza - komentował w Poranku Radia TOK FM Marcin Meller.

- Większym problemem będzie brak ideologii. Nic ich nie łączy - dodała Jadwiga Sztabińska.

Klub Tłustego Misia? - zastanawiał się nad nazwą Meller. - Tłustych kotów chyba - dodał Piotr Kraśko.

- Chodziło mi o zwierzątko - doprecyzował Meller, kiedy dr Michał Kuź proponował, by twarzą był Michał Kamiński.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (29)
PO zrobi swoje kluby Gazety Polskiej? "Ich nie spajało nic poza władzą. Kluby Tłustego Misia mają powstać?"
Zaloguj się
 • homo-homini-lupus

  Oceniono 25 razy 13

  No to pozostają już tylko nakierowane personalnie na wschodzące słońce demokratycznej opozycji Kluby Miłośników Schetyny

 • basienka8700

  Oceniono 14 razy 10

  PIS nie jest żadną partią ideologiczną, walczyli o koryto, o włądzę, o zemstę za Smoleńsk itd. Grali na najgorszych instynktach ludzkich, na emocjach. Wygrali bo lud chciał pieniędzy, lud chciał tyle ile mają ci bogatsi. PIS to ideologia kłamstw i manipulacji. To właśnie oni chcą władzy dla władzy, nie licząc się z nikim i niczym...konstytucja to dla nich nic nieznaczący papier. Wychudzone koty osiadły już spółki, telewizję,radio, prokuraturę i urzędy...głodne, bo od lat nie żarły, to teraz się rzucą na żer, ogryzą ten kraj do kości. Giełda w dół,panie Meler, autorytet w UE w dół...z czego się tu cieszyć??? z 500? z podatków od banków, marketów za które my tak naprawdę zapłacimy? Pan się cieszy? bo im gorzej tym lepiej?

 • kammienikuppa

  Oceniono 7 razy 7

  PO nic nie zrozumiała. Nadal będą się zajmowąć sobą i "walką z PiS". Jest głupsza i bardziej jałowa niż koalicyjny pe-ez-el.

 • szpung

  Oceniono 17 razy 7

  Oni maja sowe i przyjaciol i tam sie integruja, a my nie uczeszczamy do tego typu szemranych lokali i nie zamierzamy.

 • szpung

  Oceniono 23 razy 7

  Bo my kochamy Polske i Polakow jej tradycje bohaterow mamy tozsamosc i samoswiadomosc wybieramy to co dla naszej ojczyzny jest dobre i tu jest wasz problem, wy kochacie tylko siebie i tych ktorzy maja wiecej od was, my z innego klucza wartosciujemy ludzi.

 • westgreg

  Oceniono 15 razy 7

  W 2007 roku było mnóstwo rzeczy spajających zwolenników PO, ale PO je z własnej inicjatywy odrzuciła. Ciężko będzie do tego wrócić po 8 lat rządów kompletnie sprzecznych z ideami, ale próbować trzeba. PO nie pozostało chyba nic innego, jeżeli nie chce być zastąpiona przez .Nowoczesną.

 • ggchmiel

  Oceniono 6 razy 6

  "Kluby "GP" - cokolwiek o nich nie sądzić - wyrastały z pasji, wiary, ideologii" - racja. Ale była to pasja nienawiści do inaczej myślących, wiara i to nieuzasadniona, że posiadają jakiekolwiek kompetencje, idea, że wyrzuceni albo na marginesie będą ci, którzy nas nie popierają. "W przypadku PO mówimy o partii władzy, która przegrała wybory i którą spajała tylko władza" - dodałbym, że jeszcze niezrozumienie faktu, jak PO ciężko zapracowało na sukces piSS.

 • rosswatowski

  Oceniono 10 razy 4

  już samego tłustego wystarczy! hyhyhy "klub tłustego" :>>> boskie

 • tani_dran

  Oceniono 3 razy 3

  Oni się już uwłaszczyli na naszych podatkach. Przecież tak naprawdę oddali te wybory walkowerem. Oni , ich rodziny i znajomi są urządzeni do końca życia, teraz się urządza druga zmiana. My obywatele czyli ciemny lud mamy tylko wpłacać kasę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX