"Politycy mają lekcję do odrobienia. Dziś partyjni żołnierze zajmują się głównie siedzeniem w TVN24"

- My w Polsce w 1989 r. przeskoczyliśmy od PZPR do epoki spinu i małych, kadrowych partii z żołnierzami, którzy zajmują się głównie siedzeniem w TVN24, a nie budowaniem struktur i rozwijaniem działań w terenie - komentował w Poranku Radia TOK FM

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- My w Polsce w 1989 r. przeskoczyliśmy od PZPR do epoki spinu i małych, kadrowych partii z żołnierzami, którzy zajmują się głównie siedzeniem w TVN24, a nie budowaniem struktur i rozwijaniem działań w terenie. Polskie partie muszą odrobić lekcję i nauczyć się przyciągać różne środowiska, dobudowywać sobie gruby społeczny ogon. I to absolutnie staje się konieczne. Na czysto medialny spin, gdy mamy małą grupkę polityków, mało struktur i kilku Michałów Kamińskich, który mówią, jak się uśmiechać, ludzie się uodpornili - stwierdził w Poranku Radia TOK FM dr Michał Kuź.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (15)
"Politycy mają lekcję do odrobienia. Dziś partyjni żołnierze zajmują się głównie siedzeniem w TVN24"
Zaloguj się
 • peter-321

  Oceniono 6 razy 4

  A Broszka nie pouczala Dude ze ma calowac w reke. Kuz pieprzy trzy po trzy ,ale Doktor .

 • malpa-z-paryza

  Oceniono 10 razy 4

  fakt, ze telewizja w Polsce jest zalana politykami.. uf!

 • tak_bywa

  Oceniono 3 razy 1

  Niestety także w TOK FM, te niedzielne naparzanki są żenujące. Pani Wielowiejska nad niczym nie panuje (nawet nad własnym chichotem). Odetchnęłam, gdy przez jakiś czas zrezygnowaliście z tych niedzielnych promocji "polityków", doprawdy nie macie innego, lepszego pomysłu na niedzielne ranki?

 • brian1234

  Oceniono 18 razy 0

  Mam nadzieję, że tak zostanie. Niech tvn24 i Wyborcza będą dla polityków, a ludzie niech odzyskają wolność.

 • ot48

  Oceniono 7 razy -1

  Polityce muszą się gdzieś promować, a telewizja jest najlepszym miejscem. Przecież w większości to oni poza gadaniem niewiele potrafią.

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 9 razy -3

  Tytuł:
  "Politycy mają lekcję do odrobienia. Dziś partyjni żołnierze zajmują się głównie siedzeniem w TVN24"

  Pierwsze zdanie newsa:
  "- My w Polsce w 1989 r. przeskoczyliśmy od PZPR do epoki spinu i małych, kadrowych partii z żołnierzami, którzy zajmują się głównie siedzeniem w TVN24, a nie budowaniem struktur i rozwijaniem działań w terenie - komentował w Poranku Radia TOK FM"

  Drugie zdanie newsa:
  "- My w Polsce w 1989 r. przeskoczyliśmy od PZPR do epoki spinu i małych, kadrowych partii z żołnierzami, którzy zajmują się głównie siedzeniem w TVN24, a nie budowaniem struktur i rozwijaniem działań w terenie"

  Na twoje pytanie, Gazetko, czy cenię dobre dziennikarstwo, odpowiadam: Tak, cenię!
  A na ewentualne pytanie, co myślę o dziennikarstwie TOK FM odpowiadam: jest skrajnie chÓjowe!

 • Oceniono 11 razy -3

  To Olejnik i Romanowski rozwalili demokrację w Polsce. Pomysł na programy, w których politycy robią sobie nawalankę, okazał się dla demokracji zabójczy , a dla Olejnik ogromem kasy i gwiazdorzeniem (bez snickersa). Zero idei w tych programach, zero tłumaczenia ekspertów, zero normalnych ludzi, w zamian wrzaski polityków z warszawki i kręcenie lodów przez Olejnik i in.na pseudopolityce. To Olejnik, Zakowski zrobili gwiazdę z tego rudzielca z "Razem" i w efekcie SLD nie wszedł do Sejmu, a PIS zdobył większość. Tak oto polityka robiona na krześle przed kamerą w TVN24 niszczy na naszych oczach Polskę.

 • szpung

  Oceniono 16 razy -4

  Wiecznie nadety wujek czerska rada uznal gdzies ok. 90 roku iz do jego obowiązkow nalezy orzekanie czyli mowienie swoim muzulmanom, co jest dozwolone, a co nie jest. Obecnie prezes, najwyższy duchowny liberalizmu, lubi wyglaszać długie, doktrynerskie oswiadczenia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX